Kategoriler
Genel

Joe, George Floyd’un ölümünün ardında ısrar etti

Her şeyden önce ben bu yazmadan önce ben amerikan değil ve ben BLM hareketini desteklediğini açıklamak zorunda. Her neyse şimdi temeller söylendi joe biden “koz için oy verirseniz siyah değilsiniz” dedi ve sonra george Floyd’un trajik cinayeti gerçekleştikten birkaç gün sonra afrikalı amerikalı kıvılcım buldu Toplum (ve diğer topluluklar) isyan etmek ve politik olarak aktif olmak.

Şimdi bence bu doğruysa 2 güdüsü var: 1-Joe biden’in söylediklerini örtmek için 2-Gerçek beceriksiz olmayan cumhurbaşkanının kozunu gösterdiğinden insanların oylarını kazanmak (Ve istatistiklerin zaten gösterdiği gibi, joe kazanan)

HER ZAMAN KARŞILAŞTIRMAM GEREKİYOR AMERİKAN DEĞİLİM BLM HAREKETİNİ DESTEKLİYORUM

“Joe, George Floyd’un ölümünün ardında ısrar etti” için 10 yanıt

Eskişehir merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfa yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım 06-06-2020 08:31:00

Uşak merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siten harbiden güzel, facebookta paylaştım 07-06-2020 22:36:35

Malatya merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siteniz inanki hayran bıraktı, tebrikler 15-06-2020 18:36:19

Zonguldak merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 28-06-2020 16:25:57

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir