Joe Rogan, Digital Dollar hakkında konuşmaya çalışırken Adam Curry’yi açık bir şekilde izliyor.

Bu etkileşim en son podcast’in başlarında gerçekleşti. Adam Curry’nin bu krizi sosyal güvenlik bağlantılı banka hesaplarına ve dijital bir dolara doğru bir itme olarak kullanma hakkındaki hikayesini teorisine devam ettirmesine tam anlamıyla izin vermeyecekti. Çok ilginç ve korkutucu bir teori. Eski Toyota kamyonları ve Omen’deki çocuğa benzeyen Kushner hakkında bazı gençlik saçmalıklarına gittim. Sonra, reformdan geçirilmiş bir komplo teorisyeni olmakla ilgili her zamanki eleştirisi.

İlgilenmiyor muydu yoksa bu uygun olmayan bir konu muydu?

“Joe Rogan, Digital Dollar hakkında konuşmaya çalışırken Adam Curry’yi açık bir şekilde izliyor.” üzerine 13 yorum

1. Samsun merkezden ben gaye. Merhaba paylaşımınız yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım 12-09-2020 18:24:16

2. Kütahya merkezden ben Emine. Merhaba web siteniz inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-09-2020 06:10:23

3. Tekirdağ merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 04-10-2020 00:11:47

Yorum yapın