Joe Rogan- hattı çekmek için başka birinin ona ulaştığını düşünen var mı?

Uzun zamandır Rogan dinleyicisi. Adamı seviyorum … ilham verici. Gerçekten iyi bir adam olduğuna inanıyorum. Ama son birkaç yıldır ailesinin güvenliğinden korkup korkmadığını sorguluyorum. Kafamı kaşıdığım birçok örneği sıralayabilirim … ama zamanım yok … bu tuvaletten çıkıp işe gitmek üzere. Yakın tarihli bir örnek, Oliver Stone ile yaptığı konuşmadır. Epstein hakkında sorulduğunda … o orospu çocuğu sadece … “Yorum yok”

Temelde sıfır ilgisinin olduğunu ve bunun bir komplo gibi görünmediğini söyledi … ve Rogan bunu bıraktı. Sanırım yapabileceği en iyi şey, Los Angeles’tan kaçtığı konusunda herkese açık olmak?

“Joe Rogan- hattı çekmek için başka birinin ona ulaştığını düşünen var mı?” üzerine 12 yorum

1. Konya merkezden ben doruk. Slm bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 06-09-2020 19:33:48

2. Kilis merkezden ben Aylin. Merhabalar web siten valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 24-09-2020 03:18:47

3. Bingöl merkezden ben ali. Merhabalar web siteniz valla ilgi uyandırıcı, şukuladım 02-10-2020 11:20:59

4. Siirt merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siten vallaha iyi, face de paylaştım 11-10-2020 00:14:13

5. Tokat dan kimler var. Joe Rogan- hattı çekmek için başka birinin ona ulaştığını düşünen var mı? . Merhaba paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , doruk – 202

Yorum yapın