Yorumlar siliniyor ve işler temizleniyor. Joe Rogan’da herhangi bir anlam ifade etmeyen bazı konuklar dışında insanlar neler olduğunu söyleyemem, insanlar yorumlarda falan kavuruyorlardı, şimdi YouTube’dan ayrılmak istiyor, diyorlar çünkü ‘ t Bazı misafirler … vb. Birisi bana çok takdir edileceğini söyleseydi ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok

Author

89 Comments

1. Selam paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Erzurum merkezden ben doruk. Selam herkese siten inanki iyi, facebookta paylaştım 22-05-2020 04:27:16

3. Sakarya merkezden ben ahmet. Selam paylaşım cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 27-05-2020 07:00:32

4. Amasya merkezden ben doruk. Merhaba herkese siteniz valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 07-06-2020 06:05:04

5. Konya merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok iyi, şukuladım 13-06-2020 15:12:59

6. Bilecik merkezden ben gaye. Selam paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, teşekkürler 16-06-2020 06:20:40

7. Çorum merkezden ben ali. Merhaba web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım 29-06-2020 01:39:01

8. Zonguldak merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfanız valla dikkatimi çekti, saolun 01-07-2020 13:26:21

9. Merhabalar web siteniz süper ötesi güzel, teraziye tıkladım

10. Merhabalar sayfan süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım

11. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

12. Trabzon merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımınız inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 13-07-2020 11:13:04

13. merhaba arkadaşlar web siten inanki çok hoşuma gitti, tebrikler

14. Merhabalar siten harbiden mükemmel, teraziye tıkladım

15. Balıkesir merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfan cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 24-07-2020 09:27:31

16. elif yılmaz Reply

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siten inanılmaz mükemmel, sağolun 25-07-2020 17:44:43

17. Kırklareli merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfa inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-08-2020 22:29:45

18. Ankara merkezden ben mehmet. Slm siten yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 03-08-2020 17:18:43

19. elif yılmaz Reply

Ordu merkezden ben elif yılmaz. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 04-08-2020 07:53:37

20. elif yılmaz Reply

Siirt merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşım vallaha iyi, şukuladım 06-08-2020 21:02:33

21. Tunceli merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım 11-08-2020 11:48:12

22. Iğdır merkezden ben banu. Selamlar sayfa vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 12-08-2020 11:40:09

23. Slm web siteniz vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Yalova merkezden ben ali. Merhaba herkese siteniz süper ötesi hoşuma gitti, sağolun 19-08-2020 17:31:52

25. selam arkadaşlar siten inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Ordu merkezden ben ahmet. Mrb web siten ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım 26-08-2020 04:32:25

27. İstanbul merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımın cidden hayran bıraktı, şukuladım 30-08-2020 09:48:29

28. selamun aleyküm siten cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım

29. Çankırı merkezden ben doruk. Selam web sitesi süper ötesi çok iyi, saolun 31-08-2020 03:06:31

30. Aksaray merkezden ben ali. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 04-09-2020 21:58:15

31. Denizli merkezden ben Aylin. Selam web sitesi harbiden çok güzel, sağolun 08-09-2020 15:11:56

32. elif yılmaz Reply

Selam paylaşım ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım

33. Osmaniye merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfan vallaha güzel, twitter da paylaştım 21-09-2020 14:03:32

34. Çorum merkezden ben doruk. Selamlar paylaşım süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 22-09-2020 19:15:12

35. elif yılmaz Reply

Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 29-09-2020 15:07:30

36. Balıkesir merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun 02-10-2020 11:29:36

37. Giresun merkezden ben ziya. Selam herkese web siteniz inanılmaz hayran edici, teşekkürler 08-10-2020 17:07:13

38. Elazığ dan kimler var. Joe Rogan ile neler oluyor? Ve şovunda hangi tahmin vardı? Sadece güne oturdum, kafası karıştı . Merhabalar sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 184

39. Bu konu : ” Joe Rogan ile neler oluyor? Ve şovunda hangi tahmin vardı? Sadece güne oturdum, kafası karıştı ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten dikkat çekici, tebrikler , ziya – 127

40. Bu konu : ” Joe Rogan ile neler oluyor? Ve şovunda hangi tahmin vardı? Sadece güne oturdum, kafası karıştı ” çok güzel. Mrb paylaşımınız valla hayran bıraktı, face de paylaştım , Emine – 468

41. Karaman dan kimler var. Joe Rogan ile neler oluyor? Ve şovunda hangi tahmin vardı? Sadece güne oturdum, kafası karıştı . Merhabalar paylaşımınız valla çok iyi, saolun , ali – 457

42. Sinop merkezden ben . Slm paylaşımın inanki iyi, linkedinde paylaştım 06-12-2020 14:22:39

43. elif yılmaz Reply

Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 07-12-2020 14:00:03

44. Bu konu : ” Joe Rogan ile neler oluyor? Ve şovunda hangi tahmin vardı? Sadece güne oturdum, kafası karıştı ” çok güzel. Merhaba sayfanız harbiden çok güzel, şukuladım , gaye – 413

45. Selam herkese paylaşımın inan ki dikkat çekici, şukuladım

46. Bu konu : ” Joe Rogan ile neler oluyor? Ve şovunda hangi tahmin vardı? Sadece güne oturdum, kafası karıştı ” çok güzel. Selamın aleyküm siten süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 316

47. Bu konu : ” Joe Rogan ile neler oluyor? Ve şovunda hangi tahmin vardı? Sadece güne oturdum, kafası karıştı ” çok güzel. Merhaba herkese siten valla mükemmel, teşekkürler , mehmet – 23

48. Bu konu : ” Joe Rogan ile neler oluyor? Ve şovunda hangi tahmin vardı? Sadece güne oturdum, kafası karıştı ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ziya – 450

49. Bilecik dan kimler var. Joe Rogan ile neler oluyor? Ve şovunda hangi tahmin vardı? Sadece güne oturdum, kafası karıştı . selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 67

50. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Joe Rogan ile neler oluyor? Ve şovunda hangi tahmin vardı? Sadece güne oturdum, kafası karıştı ” çok güzel. selam arkadaşlar siten harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 241

51. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Joe Rogan ile neler oluyor? Ve şovunda hangi tahmin vardı? Sadece güne oturdum, kafası karıştı ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi süper ötesi mükemmel, teşekkürler , elif yılmaz – 229

52. Gürbüz Reply

Edirne merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siten süper ötesi çok güzel, sağolun 28-12-2020 20:10:24

53. Bu konu : ” Joe Rogan ile neler oluyor? Ve şovunda hangi tahmin vardı? Sadece güne oturdum, kafası karıştı ” çok güzel. Mrb siten vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , emin – 470

54. Bu konu : ” Joe Rogan ile neler oluyor? Ve şovunda hangi tahmin vardı? Sadece güne oturdum, kafası karıştı ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inan ki hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 322

55. Niğde dan kimler var. Joe Rogan ile neler oluyor? Ve şovunda hangi tahmin vardı? Sadece güne oturdum, kafası karıştı . Merhaba bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , emin – 196

56. Bu konu : ” Joe Rogan ile neler oluyor? Ve şovunda hangi tahmin vardı? Sadece güne oturdum, kafası karıştı ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 146

57. Kilis merkezden ben hatice. Selamlar web siten harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 15-01-2021 18:12:34

58. Hatay dan kimler var. Joe Rogan ile neler oluyor? Ve şovunda hangi tahmin vardı? Sadece güne oturdum, kafası karıştı . Merhabalar paylaşım valla hayran bıraktı, teşekkürler , banu – 295

59. Bu konu : ” Joe Rogan ile neler oluyor? Ve şovunda hangi tahmin vardı? Sadece güne oturdum, kafası karıştı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , hatice – 112

60. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz hayran edici, face de paylaştım

61. Yozgat merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web sitesi vallaha çok iyi, facebookta paylaştım 01-02-2021 09:57:26

62. Bu konu : ” Joe Rogan ile neler oluyor? Ve şovunda hangi tahmin vardı? Sadece güne oturdum, kafası karıştı ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler , Emine – 50

63. Bu konu : ” Joe Rogan ile neler oluyor? Ve şovunda hangi tahmin vardı? Sadece güne oturdum, kafası karıştı ” çok güzel. Selam sayfan valla çok iyi, teraziye tıkladım , Emine – 357

64. Bu konu : ” Joe Rogan ile neler oluyor? Ve şovunda hangi tahmin vardı? Sadece güne oturdum, kafası karıştı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 107

65. Selam herkese web sitesi yeminle mükemmel, twitter da paylaştım

66. Aksaray merkezden ben memo. Selam herkese web siten ciddiyim güzel, facebookta paylaştım 28-02-2021 13:34:47

67. Bu konu : ” Joe Rogan ile neler oluyor? Ve şovunda hangi tahmin vardı? Sadece güne oturdum, kafası karıştı ” çok güzel. Selam siteniz süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , doruk – 411

68. Bu konu : ” Joe Rogan ile neler oluyor? Ve şovunda hangi tahmin vardı? Sadece güne oturdum, kafası karıştı ” çok güzel. Slm paylaşım harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , ahmet – 426

69. Uşak dan kimler var. Joe Rogan ile neler oluyor? Ve şovunda hangi tahmin vardı? Sadece güne oturdum, kafası karıştı . Selam paylaşım valla dikkatimi çekti, sağolun , ali – 22

70. Bu konu : ” Joe Rogan ile neler oluyor? Ve şovunda hangi tahmin vardı? Sadece güne oturdum, kafası karıştı ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz valla çok güzel, teşekkürler , Emine – 319

71. Erzincan dan kimler var. Joe Rogan ile neler oluyor? Ve şovunda hangi tahmin vardı? Sadece güne oturdum, kafası karıştı . Selam herkese web sitesi gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 208

72. Ağrı dan kimler var. Joe Rogan ile neler oluyor? Ve şovunda hangi tahmin vardı? Sadece güne oturdum, kafası karıştı . Merhaba paylaşımın inanki çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 332

73. İstanbul dan kimler var. Joe Rogan ile neler oluyor? Ve şovunda hangi tahmin vardı? Sadece güne oturdum, kafası karıştı . Merhaba herkese sayfa yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 363

74. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

75. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım

76. Kırklareli dan kimler var. Joe Rogan ile neler oluyor? Ve şovunda hangi tahmin vardı? Sadece güne oturdum, kafası karıştı . selam arkadaşlar web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 393

77. Selam paylaşımınız süper ötesi güzel, sağolun

78. Bu konu : ” Joe Rogan ile neler oluyor? Ve şovunda hangi tahmin vardı? Sadece güne oturdum, kafası karıştı ” çok güzel. Selam sayfan süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , Emine – 438

79. Balıkesir merkezden ben ziya. Merhaba web sitesi harbiden dikkat çekici, tebrikler 07-05-2021 05:39:33

80. elif yılmaz Reply

Ağrı dan kimler var. Joe Rogan ile neler oluyor? Ve şovunda hangi tahmin vardı? Sadece güne oturdum, kafası karıştı . merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden hayran edici, teşekkürler , elif yılmaz – 391

81. Ankara dan kimler var. Joe Rogan ile neler oluyor? Ve şovunda hangi tahmin vardı? Sadece güne oturdum, kafası karıştı . Merhaba web siteniz süper ötesi hayran edici, teşekkürler , Aylin – 73

82. Çankırı dan kimler var. Joe Rogan ile neler oluyor? Ve şovunda hangi tahmin vardı? Sadece güne oturdum, kafası karıştı . Selam sayfan vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 342

83. Bu konu : ” Joe Rogan ile neler oluyor? Ve şovunda hangi tahmin vardı? Sadece güne oturdum, kafası karıştı ” çok güzel. selam arkadaşlar siten harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , hatice – 156

84. Amasya merkezden ben Emine. Mrb sayfa valla mükemmel, twitter da paylaştım 28-05-2021 11:03:27

85. Bu konu : ” Joe Rogan ile neler oluyor? Ve şovunda hangi tahmin vardı? Sadece güne oturdum, kafası karıştı ” çok güzel. Slm paylaşımınız gerçekten çok iyi, teşekkürler , hatice – 374

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link