Joe Rogan, Spotify’la milyonlarca dolarlık bir anlaşma imzaladı … YouTube ve tüm saçmalık sansürlerinden ayrılıyor. Düşüncelerin nelerdir?

Spotify’ı seviyorum, ancak podcast’leri yalnızca iTunes’da dinliyorum, neden geçiş yaptığımı hatırlamıyorum, sanırım Spotify, iTunes’un bıraktığı yerden geri dönmeyecekti.

Bir video işlevi ekleyip ekleyemeyeceklerini merak ediyorum (zaten yapmadıkları sürece?) Neredeyse sadece JRE dinliyorum ama YouTube’un onun için büyük sayılar yaptığını biliyorum.

“Joe Rogan, Spotify’la milyonlarca dolarlık bir anlaşma imzaladı … YouTube ve tüm saçmalık sansürlerinden ayrılıyor. Düşüncelerin nelerdir?” üzerine 63 yorum

1. Sinop merkezden ben Aylin. Slm sayfa cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 20-05-2020 21:02:52

2. Bitlis merkezden ben banu. Merhabalar paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım 04-08-2020 18:55:54

3. Muş merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım 14-08-2020 23:27:27

4. Edirne merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha çok iyi, teşekkürler 08-09-2020 15:42:48

5. Niğde merkezden ben banu. Slm siteniz yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-09-2020 13:21:57

6. Bitlis merkezden ben banu. Selam paylaşım ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 18-09-2020 00:55:09

7. Aksaray merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 23-09-2020 13:05:59

8. Trabzon merkezden ben ahmet. Selam herkese siteniz vallaha hoşuma gitti, teşekkürler 02-10-2020 11:29:50

9. Yalova merkezden ben Aylin. Slm paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım 15-10-2020 15:22:26

10. Burdur merkezden ben Hasan. Selam herkese siteniz vallaha billaha hayran edici, şukuladım 26-10-2020 21:53:51

11. Bu konu : ” Joe Rogan, Spotify’la milyonlarca dolarlık bir anlaşma imzaladı … YouTube ve tüm saçmalık sansürlerinden ayrılıyor. Düşüncelerin nelerdir? ” çok güzel. Slm sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 393

12. Siirt merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 17-11-2020 11:59:57

13. Kocaeli dan kimler var. Joe Rogan, Spotify’la milyonlarca dolarlık bir anlaşma imzaladı … YouTube ve tüm saçmalık sansürlerinden ayrılıyor. Düşüncelerin nelerdir? . selamun aleyküm web sitesi harbiden iyi, şukuladım , banu – 197

14. Bu konu : ” Joe Rogan, Spotify’la milyonlarca dolarlık bir anlaşma imzaladı … YouTube ve tüm saçmalık sansürlerinden ayrılıyor. Düşüncelerin nelerdir? ” çok güzel. Merhaba sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 420

15. Bu konu : ” Joe Rogan, Spotify’la milyonlarca dolarlık bir anlaşma imzaladı … YouTube ve tüm saçmalık sansürlerinden ayrılıyor. Düşüncelerin nelerdir? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 348

16. Çorum dan kimler var. Joe Rogan, Spotify’la milyonlarca dolarlık bir anlaşma imzaladı … YouTube ve tüm saçmalık sansürlerinden ayrılıyor. Düşüncelerin nelerdir? . Selamın aleyküm web siteniz cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 469

17. Van dan kimler var. Joe Rogan, Spotify’la milyonlarca dolarlık bir anlaşma imzaladı … YouTube ve tüm saçmalık sansürlerinden ayrılıyor. Düşüncelerin nelerdir? . Selamlar web siten harbiden dikkat çekici, şukuladım , mehmet – 52

18. Bitlis dan kimler var. Joe Rogan, Spotify’la milyonlarca dolarlık bir anlaşma imzaladı … YouTube ve tüm saçmalık sansürlerinden ayrılıyor. Düşüncelerin nelerdir? . Selamın aleyküm sayfan harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , ziya – 22

19. Bu konu : ” Joe Rogan, Spotify’la milyonlarca dolarlık bir anlaşma imzaladı … YouTube ve tüm saçmalık sansürlerinden ayrılıyor. Düşüncelerin nelerdir? ” çok güzel. Mrb paylaşımın ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 424

20. Kayseri merkezden ben ahmet. Merhaba bu web sitesi valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-01-2021 02:14:15

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link