Joe’nun podcast’ini Cali’nin dışına taşıması için çok uygun zamanlama

Geçen yıl Joey, yaygın evsizlik, trafik ve Kaliforniya’yı temizleyen harika çevre felaketleri gibi itici faktörlerle Teksas’a taşınmak niyetini ifade etmeye başladı. Ama bu cali’nin temeli, doğru. Peki neden şimdi? Kıyamet trompetlerinin çalmaya başlamasından ne kadar önce? Şimdi, bu sadece Joey değil. Hollywood seçkinlerinin ve silikon vadisinin kitlesel sürüleri Cali’den gemi atlıyor. Joe, pek çok özel bilgiye sahip birçok grupta birçok önemli insanın güvenini kazandı. Kelimenin tam anlamıyla her yerde podcast yapabilirsiniz, ancak 100 milyon kesinlikle çok fazla kontrol parasıdır.

“Joe’nun podcast’ini Cali’nin dışına taşıması için çok uygun zamanlama” üzerine 11 yorum

1. Diyarbakır merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla güzel, linkedinde paylaştım 21-09-2020 19:48:41

2. Edirne merkezden ben Gürbüz. Selam herkese bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, şukuladım 22-09-2020 20:35:11

3. Osmaniye merkezden ben mehmet. Mrb siten inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 30-09-2020 17:28:02

4. Antalya merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfa valla hayran bıraktı, saolun 02-10-2020 11:19:32

Yorum yapın