Geçen yıl Joey, yaygın evsizlik, trafik ve Kaliforniya’yı temizleyen harika çevre felaketleri gibi itici faktörlerle Teksas’a taşınmak niyetini ifade etmeye başladı. Ama bu cali’nin temeli, doğru. Peki neden şimdi? Kıyamet trompetlerinin çalmaya başlamasından ne kadar önce? Şimdi, bu sadece Joey değil. Hollywood seçkinlerinin ve silikon vadisinin kitlesel sürüleri Cali’den gemi atlıyor. Joe, pek çok özel bilgiye sahip birçok grupta birçok önemli insanın güvenini kazandı. Kelimenin tam anlamıyla her yerde podcast yapabilirsiniz, ancak 100 milyon kesinlikle çok fazla kontrol parasıdır.

Author

62 Comments

1. Merhabalar paylaşımın yeminle çok güzel, face de paylaştım

2. Selamın aleyküm web sitesi inanki çok iyi, face de paylaştım

3. selamun aleyküm bu web sitesi cidden iyi, sosyal medyada paylaştım

4. Selamın aleyküm siteniz gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

5. Diyarbakır merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla güzel, linkedinde paylaştım 21-09-2020 19:48:41

6. Edirne merkezden ben Gürbüz. Selam herkese bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, şukuladım 22-09-2020 20:35:11

7. Osmaniye merkezden ben mehmet. Mrb siten inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 30-09-2020 17:28:02

8. Selam herkese web siten valla çok hoşuma gitti, tebrikler

9. Antalya merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfa valla hayran bıraktı, saolun 02-10-2020 11:19:32

10. Merhaba sayfanız inan ki çok güzel, face de paylaştım

11. Sivas merkezden ben . Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım 22-10-2020 10:34:01

12. Tunceli merkezden ben banu. Merhabalar sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 30-10-2020 11:52:50

13. Bu konu : ” Joe’nun podcast’ini Cali’nin dışına taşıması için çok uygun zamanlama ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 154

14. Slm sayfan yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım

15. Sinop merkezden ben gaye. Selam siten vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 17-11-2020 20:27:14

16. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Joe’nun podcast’ini Cali’nin dışına taşıması için çok uygun zamanlama ” çok güzel. Selam web sitesi inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 409

17. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese web sitesi gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım

18. İzmir merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi valla iyi, twitter da paylaştım 23-11-2020 21:57:28

19. Nevşehir dan kimler var. Joe’nun podcast’ini Cali’nin dışına taşıması için çok uygun zamanlama . Merhaba herkese web siten inanki mükemmel, teraziye tıkladım , gaye – 291

20. Gümüşhane merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfanız valla iyi, saolun 15-12-2020 22:44:40

21. Selam herkese bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

22. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Joe’nun podcast’ini Cali’nin dışına taşıması için çok uygun zamanlama ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 393

23. Mrb sayfa gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım

24. Gümüşhane dan kimler var. Joe’nun podcast’ini Cali’nin dışına taşıması için çok uygun zamanlama . Merhaba herkese siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , mehmet – 481

25. Çanakkale merkezden ben . selam arkadaşlar siteniz valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 31-12-2020 10:54:17

26. Erzurum merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm sayfan cidden güzel, twitter da paylaştım 10-01-2021 21:27:53

27. Ordu dan kimler var. Joe’nun podcast’ini Cali’nin dışına taşıması için çok uygun zamanlama . Selam herkese paylaşım valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 18

28. Zonguldak merkezden ben ali. Selam herkese web siten cidden hayran edici, sağolun 15-01-2021 23:43:31

29. Bu konu : ” Joe’nun podcast’ini Cali’nin dışına taşıması için çok uygun zamanlama ” çok güzel. Merhabalar sayfan cidden hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 471

30. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım

31. Muş dan kimler var. Joe’nun podcast’ini Cali’nin dışına taşıması için çok uygun zamanlama . selam arkadaşlar paylaşımın vallaha çok güzel, saolun , mehmet – 310

32. Bu konu : ” Joe’nun podcast’ini Cali’nin dışına taşıması için çok uygun zamanlama ” çok güzel. Selamlar sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, saolun , mehmet – 198

33. Bu konu : ” Joe’nun podcast’ini Cali’nin dışına taşıması için çok uygun zamanlama ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten mükemmel, şukuladım , ahmet – 218

34. Ankara dan kimler var. Joe’nun podcast’ini Cali’nin dışına taşıması için çok uygun zamanlama . Merhabalar paylaşımınız valla güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 433

35. Adana merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımın inanılmaz iyi, teraziye tıkladım 02-04-2021 19:37:45

36. Bu konu : ” Joe’nun podcast’ini Cali’nin dışına taşıması için çok uygun zamanlama ” çok güzel. selamun aleyküm web siten valla çok iyi, teşekkürler , ali – 490

37. Adıyaman dan kimler var. Joe’nun podcast’ini Cali’nin dışına taşıması için çok uygun zamanlama . Merhabalar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 380

38. Gürbüz Reply

Erzincan dan kimler var. Joe’nun podcast’ini Cali’nin dışına taşıması için çok uygun zamanlama . Slm bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 405

39. Afyon merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşım valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 03-05-2021 10:26:17

40. Afyon dan kimler var. Joe’nun podcast’ini Cali’nin dışına taşıması için çok uygun zamanlama . Selamlar sayfan yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , banu – 101

41. Siirt merkezden ben mehmet. Selam web sitesi vallaha billaha güzel, saolun 07-05-2021 04:47:16

42. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

43. Bilecik merkezden ben hatice. selamun aleyküm paylaşımın harbiden çok iyi, tebrikler 09-05-2021 07:59:36

44. Malatya merkezden ben Emine. Selam web sitesi inan ki çok güzel, facebookta paylaştım 24-05-2021 20:38:45

45. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Joe’nun podcast’ini Cali’nin dışına taşıması için çok uygun zamanlama ” çok güzel. Mrb paylaşımın vallaha hayran edici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 107

46. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

47. Gürbüz Reply

Bayburt merkezden ben Gürbüz. Slm web sitesi cidden çok hoşuma gitti, tebrikler 23-06-2021 21:35:46

48. Bu konu : ” Joe’nun podcast’ini Cali’nin dışına taşıması için çok uygun zamanlama ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 139

49. İstanbul merkezden ben doruk. Merhaba sayfan inanki çok iyi, saolun 06-07-2021 16:18:09

50. Nevşehir dan kimler var. Joe’nun podcast’ini Cali’nin dışına taşıması için çok uygun zamanlama . Selam bu web sitesi ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 101

51. Bu konu : ” Joe’nun podcast’ini Cali’nin dışına taşıması için çok uygun zamanlama ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın cidden güzel, saolun , memo – 73

52. Bu konu : ” Joe’nun podcast’ini Cali’nin dışına taşıması için çok uygun zamanlama ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 254

53. Rize merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web sitesi inanki dikkat çekici, sağolun 23-07-2021 15:07:57

54. Bu konu : ” Joe’nun podcast’ini Cali’nin dışına taşıması için çok uygun zamanlama ” çok güzel. Selam bu web sitesi süper ötesi iyi, saolun , hatice – 351

55. Selam web sitesi ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

56. Diyarbakır merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz yeminle iyi, saolun 29-07-2021 19:24:29

57. Malatya dan kimler var. Joe’nun podcast’ini Cali’nin dışına taşıması için çok uygun zamanlama . selam arkadaşlar paylaşımın cidden hayran bıraktı, saolun , memo – 142

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link