“2008 seçimlerinden sonra bir noktada, arkadaşım Roger Ailes ile bir şeyler değişti. Bir keresinde onunla, Obama yıllarında, yayına soktuğu bazı çılgınları dizginlemek için ona yalvarmak için New York’ta tanıştım. işimi muhafazakar bir şeyi daha zor hale getirmeye çalışıyorum Bu toplantının hiçbir şeyi değiştirmesini beklemiyordum ama yine de saçmalık olduğunu düşündüm ve Roger’ın bilmesini istedim.

“Ona böyle ifade ettiğimde, söyleyecek pek bir şeyi yoktu. Ama Bingazi’deki ABD Büyükelçiliği’ne yapılan terörist saldırı hakkında durmadan devam etti ve bu saldırının büyük bir komplonun parçası olduğunu düşündü. Hillary Clinton Sonra George Soros, Clinton’lar ve Obama’nın (ve aklına gelen başka kim olursa olsun) onu yok etmeye çalıştığı ayrıntılı planların ana hatlarını çizdi …

“Ona çılgınları kontrol ettirebileceğimi düşündüm ve bunun yerine kendimi kulüp başkanıyla konuşurken buldum.

bağlantı

Author

12 Comments

1. Şırnak merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siteniz vallaha dikkat çekici, şukuladım 03-04-2021 16:33:30

2. Trabzon dan kimler var. John Boehner yerinde . Mrb web sitesi inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 223

3. Bu konu : ” John Boehner yerinde ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 234

4. Bursa dan kimler var. John Boehner yerinde . Selam web siteniz inanılmaz mükemmel, tebrikler , ahmet – 90

5. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi iyi, teraziye tıkladım

6. Kars dan kimler var. John Boehner yerinde . selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim mükemmel, saolun , ziya – 440

7. Artvin dan kimler var. John Boehner yerinde . Merhaba herkese sayfa gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ahmet – 218

8. Sinop merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten inan ki iyi, tebrikler 15-04-2021 16:14:47

9. Bitlis merkezden ben memo. Merhabalar paylaşım süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 16-04-2021 15:50:08

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link