John McCain idam edildi ya da “öldürüldü” – buna benzer pek çok açıklama Mcstains’in ölümünden sonra biri kızı, diğeri Gov Kaisch tarafından yapıldı. Ölümüne / infazına daha çok gönderme yapıldığını biliyorum ama onları bulmakta zorlanıyorum.

Bunlar söylendiğinde, çevrelerinde çok fazla kafa karışıklığı vardı, çünkü onlar kızından (Megan) ve McCain’in oldukça iyi tanıdığı bir kişiden, Ohio Valisi John Kaisch’den (McStain gibi bir RINO) geliyordu.

İnsanların, McStain’in “idam edildiğini” veya öldürüldüğünü açıkça düşünmesini veya anlamasını sağlayan ve ÇOK BELİRLİ bir zaman ve yerde yapıldığını gösteren başka birçok referans olduğunu biliyorum. Ailesini topladılar ve bu önceden belirlenmiş olan TAM bir zamanda gerçekleşti. İşte bu yüzden, olduğu zaman orada bu kadar çok “sevilen” vardı.

Bunun daha fazla kanıtı, cenazesinde, tabutundaki bayrağın, GERÇEK KAHRAMAN AMERİKAN’ın alacağı gibi% 100 mutlak bir hassasiyetle katlanmış, KESİNLİKLE sıkıştırılmış bayrak olmadığı cenazesinde görebilirsiniz – hayır – çamaşırdan çekilmiş gibi görünüyordu. çanta, yayılmış ve aceleyle uçların etrafına sarılmış, birlikte çekerek. Hiç böyle bir gösteri görmedim, ancak ordudakiler, mirasını dokunaklı bir şekilde korumak ve ailesini / arkadaşlarını utandırmamak için bir anlaşma yapan (kanıt veren) bir hainin başına gelenin bu olduğunu söylediler – ama bu bilenler için gerçekte ne olduğu ve adamın ne yaptığına dair net bir mesaj.

Bu yüzden, “doğuştan ölmek” dışında, onun ölümünden bahseden HERHANGİ bir video klibi arıyorum.

Megan on the View

https://www.youtube.com/watch?v=Cc1Lr7EjZ5o

Kasich “öldürüldü” diyor

https://youtu.be/dyNT11ogFwk

Buna en az 3 başka referans olduğunu biliyorum, belki kızı tarafından 1 tane daha. Artık onları bulamıyorum. Video derlemeleri var ama bunlar YT’ye silindi (şok edici).

Ayrıca, McStain’ın DAİŞ liderleriyle savaşırken resimlerini bulmak istiyorum. İnsanların Suriye’de fotoğrafın çekildiği yeri tam olarak belirledikleri en az 3-6 resim var ve McStain o sırada IŞİD’in en iyi 3-4 lideriyle birlikteydi (ve olası barış anlaşmalarından bahsetmiyorlardı). Sanırım Kerry, ofisten çıktıktan sonra bu resimlerin 1-2’sinde ya da aynı kişilerle aynı yerde olabilirdi.

McStain’in 6ft altına yerleştirilmesinden bu yana IŞİD’den neden ÇOK az şey duyduğumuzu hepimiz biliyoruz. ABD istihbarat ve fonlarının ana kaynaklarını RINO’ların ve Dems’lerin her iki tarafından kaybettiler. Hiç kuşkunuz olmasın, Güvenlik komisindekiler yıllardır IŞİD bilgilerini besliyorlardı (vatana ihanet) ve BİLİNEN.

https://www.gospanews.net/en/2019/08/06/al-baghdadi-issi-caliph-and-cia-agent-hidden-by-us/

Son olarak, McStain bir gün sağ bacakta, sonra sol bacakta olduğu yerde giyiyordu (ve bu ters bir fotoğraf değildi – yüz hatları doğru taraftaydı. Hikaye, onu nasıl yaraladığıyla ilgili BS idi ve çoğu bunun bir GPS izleme cihazını saklamak olduğunu düşünüyor.

https://www.washingtonexaminer.com/john-mccains-walking-boot-mysteriously-appears-to-swap-feet-in-latest-photo

MSM’nin% 90’ına inanmadıkları ancak dönecek başka bir yerlerinin olmadığı noktaya gelmiş insanlara bazı bilgiler göndermeye çalışıyorum. Sanırım bunun gibi üzerinde “parlatılmış” bazı hikayeler, insanların anlatılan bir hikayenin olduğunu görmelerine yardımcı olacak, gerçek hikayenin altında – bu alt metin ve satırlar arasında – onu deşifre etmeniz gerekiyor. Bu SÜPER önemli, çünkü bu, birçok insanın Corona BS’nin manipüle edildiğini anlamasına yardımcı olacak ve bunu, aşıyı yaratan ve DNA’nın bazılarının 9-12 patentini kontrol eden bir sendika var. insanlara enjekte edilecek (onları GDO organizması yapar – ve muhtemelen patent sahibinin malıdır). BU, operasyonun warp hızıyla ilgili – tam olarak araştırmak için çok hızlı hareket etmek ve bu aşıyı şüphesiz bir şekilde uygulamaya başlarken dikkatini dağıtmak için% 100 hileli bir seçim yapmak.

Sonraki şey, Gate’in Fauci ile olan bağlantısını, Fauci’nin WHO (B&M Gates Foundatin finansmanı) ile olan bağlantısını göstermektir, Kuzey Carolina’da, FAUCI ALTINDA CORONA VİRÜSÜ üzerinde işlev çalışmaları yapan 4. Seviye biyoteknoloji laboratuvarı – durması söylendi. o & gates, Wuhan laboratuarına taşeronluk yaptı (bize söylendiğine göre, Çin’de sadece 4. leva laboratuvarı), Fauci orada olanlarla boğuşuyordu, Gates 4-5 yıl önce bu virüs için aşılar üzerinde çalışıyordu ve 2- İsrail’de 3, İngiltere’de 2 şirket. Hepsi bunun olacağını biliyordu, bunu bir laboratuvarda yarattılar. Şimdi tarihin en kısa zaman diliminde Tarihte BAŞKA BİR ZAMAN YOK gibi bir servet transferi yaratıyorlar.

Darağacı, düz yataklar ve / veya bazı giyotinler inşa etme ve bazı ortak hukuk mahkemeleri kurma ve onlara BM tüzüklerine veya Amirallik kanunlarına uymadığımızı söyleme zamanı.

AYRICA – ANA AKIŞ “GERÇEK DENETLEYİCİLERİNE GÜVENMEYİN” – yalan ve propaganda yapan kişiler tarafından satın alınır ve ödenir -% 100. HERHANGİ bir medya kuruluşu için çalışan bir açık ve DÜRÜST gerçek kontrol ajansı bulmaya çalışın. Hepsi dolaylı holding şirketleri aracılığıyla büyük medya ağları tarafından finanse edilmektedir.

“John McCain idam edildi ya da “öldürüldü” – buna benzer pek çok açıklama Mcstains’in ölümünden sonra biri kızı, diğeri Gov Kaisch tarafından yapıldı. Ölümüne / infazına daha çok gönderme yapıldığını biliyorum ama onları bulmakta zorlanıyorum.” üzerine 26 yorum

1. Rize dan kimler var. John McCain idam edildi ya da “öldürüldü” – buna benzer pek çok açıklama Mcstains’in ölümünden sonra biri kızı, diğeri Gov Kaisch tarafından yapıldı. Ölümüne / infazına daha çok gönderme yapıldığını biliyorum ama onları bulmakta zorlanıyorum. . merhaba arkadaşlar paylaşım cidden çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 313

2. Bu konu : ” John McCain idam edildi ya da “öldürüldü” – buna benzer pek çok açıklama Mcstains’in ölümünden sonra biri kızı, diğeri Gov Kaisch tarafından yapıldı. Ölümüne / infazına daha çok gönderme yapıldığını biliyorum ama onları bulmakta zorlanıyorum. ” çok güzel. Selam paylaşım inanki hayran bıraktı, teşekkürler , elif yılmaz – 121

3. Çorum dan kimler var. John McCain idam edildi ya da “öldürüldü” – buna benzer pek çok açıklama Mcstains’in ölümünden sonra biri kızı, diğeri Gov Kaisch tarafından yapıldı. Ölümüne / infazına daha çok gönderme yapıldığını biliyorum ama onları bulmakta zorlanıyorum. . Selamın aleyküm siten süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım , – 444

4. Tokat dan kimler var. John McCain idam edildi ya da “öldürüldü” – buna benzer pek çok açıklama Mcstains’in ölümünden sonra biri kızı, diğeri Gov Kaisch tarafından yapıldı. Ölümüne / infazına daha çok gönderme yapıldığını biliyorum ama onları bulmakta zorlanıyorum. . Merhaba sayfan ciddiyim çok iyi, teşekkürler , ahmet – 447

5. Nevşehir dan kimler var. John McCain idam edildi ya da “öldürüldü” – buna benzer pek çok açıklama Mcstains’in ölümünden sonra biri kızı, diğeri Gov Kaisch tarafından yapıldı. Ölümüne / infazına daha çok gönderme yapıldığını biliyorum ama onları bulmakta zorlanıyorum. . selamun aleyküm siteniz valla hayran bıraktı, face de paylaştım , gaye – 410

6. Gaziantep merkezden ben . selamun aleyküm sayfa süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım 10-12-2020 07:52:42

7. Bu konu : ” John McCain idam edildi ya da “öldürüldü” – buna benzer pek çok açıklama Mcstains’in ölümünden sonra biri kızı, diğeri Gov Kaisch tarafından yapıldı. Ölümüne / infazına daha çok gönderme yapıldığını biliyorum ama onları bulmakta zorlanıyorum. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım valla mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 258

8. Şırnak dan kimler var. John McCain idam edildi ya da “öldürüldü” – buna benzer pek çok açıklama Mcstains’in ölümünden sonra biri kızı, diğeri Gov Kaisch tarafından yapıldı. Ölümüne / infazına daha çok gönderme yapıldığını biliyorum ama onları bulmakta zorlanıyorum. . selam arkadaşlar siten yeminle çok hoşuma gitti, sağolun , doruk – 353

9. Zonguldak merkezden ben banu. Selamlar paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım 11-01-2021 19:17:17

10. Bu konu : ” John McCain idam edildi ya da “öldürüldü” – buna benzer pek çok açıklama Mcstains’in ölümünden sonra biri kızı, diğeri Gov Kaisch tarafından yapıldı. Ölümüne / infazına daha çok gönderme yapıldığını biliyorum ama onları bulmakta zorlanıyorum. ” çok güzel. Selam herkese sayfan valla mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 71

11. Uşak dan kimler var. John McCain idam edildi ya da “öldürüldü” – buna benzer pek çok açıklama Mcstains’in ölümünden sonra biri kızı, diğeri Gov Kaisch tarafından yapıldı. Ölümüne / infazına daha çok gönderme yapıldığını biliyorum ama onları bulmakta zorlanıyorum. . selam arkadaşlar web siten cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 352

12. Mersin dan kimler var. John McCain idam edildi ya da “öldürüldü” – buna benzer pek çok açıklama Mcstains’in ölümünden sonra biri kızı, diğeri Gov Kaisch tarafından yapıldı. Ölümüne / infazına daha çok gönderme yapıldığını biliyorum ama onları bulmakta zorlanıyorum. . Merhaba herkese web siten inan ki dikkatimi çekti, sağolun , Gürbüz – 412

13. Amasya dan kimler var. John McCain idam edildi ya da “öldürüldü” – buna benzer pek çok açıklama Mcstains’in ölümünden sonra biri kızı, diğeri Gov Kaisch tarafından yapıldı. Ölümüne / infazına daha çok gönderme yapıldığını biliyorum ama onları bulmakta zorlanıyorum. . merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle hayran bıraktı, şukuladım , ali – 295

14. Tokat merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfan vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım 07-02-2021 08:55:27

15. Bu konu : ” John McCain idam edildi ya da “öldürüldü” – buna benzer pek çok açıklama Mcstains’in ölümünden sonra biri kızı, diğeri Gov Kaisch tarafından yapıldı. Ölümüne / infazına daha çok gönderme yapıldığını biliyorum ama onları bulmakta zorlanıyorum. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 460

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link