John Moore (Özgürlük Adamı) gezegeni x.

Eylül ayında x gezegeni ve asteroitler hakkında bize çarpan tüm konuşmalarla birlikte, asteroitlerin bize çarpacağını iddia eden John Moore (John JR Moore) (özgürlük adamı) adında bir adam buldum. Normalde x gezegeninin geldiğini iddia eden insanlarda sadece isimlerine bakarım ve sicillerine bakarım.

Ama bu adam hiçbir şey bulamıyorum, tahmin ettiği hiçbir şey yok ve sadece hava olayları hakkında konuşuyor ve onları x gezegenine atfediyor.

Görünüşe göre bu adam uzun süredir orduda, ordunun 40 yılı aşkın süredir x gezegenini bildiğini ve halka söylemediğini iddia ediyor, bir kez daha asteroitlerin Eylül’de ya da bize çarpacağını iddia ediyor. çok yakında ve hatta bu asteroitlerin nerede çarpacağıyla ilgili bir harita çıkarıyor ve Amerika Birleşik Devletleri’nin hemen hemen tüm Doğu kıyılarının su altında olduğu bir haritasını gösteriyor.

Ancak bu siteye göre beni en çok konuşan, 2006 yılında ordunun asteroidler saldırmaya başlayana kadar insanları evlerinde tutmak için bir virüs başlatacağını belirten bir makale yayınlaması.

Tüm bunları okuduğum yeri aşağıya bir bağlantı bırakacağım. İnsanların bu adam hakkında sahip olduğu herhangi bir bilgiyi takdir ediyorum, o da bunun hakkında konuşmak için “İsrail haberleri canlı” kanalına çıktı.

John Moore gezegeni x

“John Moore (Özgürlük Adamı) gezegeni x.” üzerine 14 yorum

1. Kars merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımın vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 11-09-2020 23:05:10

2. Edirne merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki çok güzel, şukuladım 02-10-2020 09:56:16

3. Manisa merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siten inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:21:10

4. Aydın merkezden ben gaye. Selam herkese sayfanız inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım 06-10-2020 18:51:52

Yorum yapın