John Podesta’nın E-postasını Kim Hackledi?

Bu konuda zaten tartışılmış olup olmadığından emin değilim, çünkü hala oldukça yeni bir üyeyim, ancak orijinal olarak Podesta’ya gönderilen orijinal sahte e-postanın arkasında kimin hakkında herhangi bir tartışma olup olmadığını merak ediyorum.

Bu sadece rastgele bir kimlik avı saldırısı mıydı ve şimdi tüm bunlar ortaya çıkıyor mu?

İçeride biri miydi?

Dışarıdan biri biliyor mu ve bu onu anonken ortaya çıkarmanın en iyi yoluydu.?

Herkesin teorilerini duymak veya varsa herhangi bir kanıt okumak istiyorum!

Gönderen … AustinT1212
[comments]

“John Podesta’nın E-postasını Kim Hackledi?” üzerine 17 yorum

1. Ardahan merkezden ben mehmet. Merhaba siten inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 02-08-2020 10:30:22

2. Hatay merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, sağolun 08-09-2020 21:23:49

3. Şanlıurfa merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha güzel, face de paylaştım 17-09-2020 07:27:07

4. Uşak merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim mükemmel, saolun 02-10-2020 11:23:03

5. Uşak dan kimler var. John Podesta’nın E-postasını Kim Hackledi? . selam arkadaşlar web siten harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 483

6. Erzurum dan kimler var. John Podesta’nın E-postasını Kim Hackledi? . Merhaba paylaşımın cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 142

Yorum yapın