Johnny Depp’e GERÇEKTEN baktınız mı?

Tamam ben de karşılaştım bu Birinin, bu olaydan kısa bir süre sonra koruması ona dava açtığı için Johnny Depp olduğunu söylediği ve tüm dünyada çok katlı çatı katına sahip olduğu için (bu yüzden neden para sorunları yaşıyor) CDAN gönderisi. Beni biraz şaşırttı ama geriye dönüp baktığımda olmamalıydı.

Kariyerinin başında başlayayım. İlk karısı Lori Anne Allison, onu müzikten oyunculuğa geçmeye ikna eden ve Elm Sokağı Kabusundaki rolünü almasına yardım eden Nic Cage ile tanıştırdı.

Los Angeles’ta uyuşturucu kulübü olarak bilinen The Viper Room’u satın aldı. Anthony Fox ile başlattı. Fox, kaybolduğunda Depp’i dava etme sürecindeydi. Bu dava çözülmedi. Bu River Phoenix’in öldüğü kulüptü. Phoenix’in Keanu Reeves ile cinsel ilişkiye girmesiyle ilgili tam bir komplo var. Reeves’in David Geffen ile bir ilişkisi olduğu yaygın olarak düşünülüyordu. Geffen, bu noktada Depp ile zaten bağlantılıydı. Teori, Geffen’in ilişkiyi duyması ve sona ermesini istemesidir (Geffen’in bağlı olduğu tek ölüm değil). Yani Depp, Reeves ve Phoenix öldüğü gece oradaydı. Phoenix bir film çekmeyi yeni bitirmişti ve görünüşe göre ayıktı. Ölümcül dozun sekiz katı kokain aldı. Bunu kazara yapmak zor. Ben uyuşturucudan payıma düşeni yaptım ve ateş etseniz bile bu kadar ileri gitmek zor. Ayrıca vücudunda eroin, valium, marihuana ve efedrin vardı.

Tüm kariyeri boyunca okült / satanizme çok yakın olmuştur. Bunu tüm dövmelerinde de görebilirsiniz. Winona Ryder bir ilginç aile. Kaliforniya’daki Rainbow komününde yaşadı. Aile arkadaşları, zamanın diğer tanınmış insanları arasında Timothy Leary, Allen Ginsberg, Aldous Huxley ve karısıydı. Onlarla aynı gizli cadılar meclisindeydi. Bu Johnny Depp’in Ryder’ı istemesine neden oldu. Yetiştirilmesiyle hemen ilgilendi. Nişanlandılar ve bileğine “Winona Forever” dövmesi yaptırdı.

Tanınmış bir enfiye film yapımcısı ve pedofil olan Hunter S. Thompson ile çok yakındı. Ayrıca bir pedofil olduğundan şüphelenilen ve bir Rothschild olan Helena Bonham Carter ile evli olan Tim Burton’a ÇOK yakın. O da 2009’da Obama ile gizli Beyaz Saray Cadılar Bayramı partisi yaptı. Fotoğraf olmaması gereken yerlerde ve isimleri Beyaz Saray davetli listesinden çıkarılmıştı. 2009, Podesta e-postasının 65.000 dolarlık sosisli sandviç / pizza sorusuyla ilgili olarak gönderildiği yıldı. Partinin teması, Burton ve Depp tarafından yapılan Alice Harikalar Diyarında idi. Alice Harikalar Diyarında Lewis Carrol tarafından yazılmıştır. Kim …… PEDOPHILE idi. Alice aşık olduğu 11 yaşında bir kızdı. İşte bununla ilgili bir makale.

Bundan daha fazlası olduğunu biliyorum ama Johnny Depp’te ne kadar bok olduğunu bilmiyordum. O herif CİDDİ ŞEKİLDE becerildi. Amber Heard olayı yüzünden onun için üzülüyordum ama ikisi de muhtemelen birbirlerini dövüyorlardı. İkisi de sikilebilir.

Düzenleme: Oh evet. Onun Heath Ledgers ölümüyle de bağlantılı olduğunu unutmuşum. Sembolizmle DOLU Doktor Parnassus’un Imaginarium’undaydı. Özellikle Prenses Di, James Deen ve Rudolph Valentino’nun (erken ölmüş tüm ünlüler) resimlerinin olduğu sahne hakkında. Saf fedakarlıklardan ve bunun için bir tanrı olmaktan bahsediyor.

“Johnny Depp’e GERÇEKTEN baktınız mı?” üzerine 16 yorum

1. Erzincan merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 26-08-2020 18:51:58

2. Denizli merkezden ben Emine. Selam siten inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım 07-09-2020 03:29:45

3. Isparta merkezden ben gaye. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 07-09-2020 18:24:01

4. Bitlis merkezden ben Emine. Merhabalar web sitesi vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım 29-09-2020 05:39:29

Yorum yapın