Tamam ben de karşılaştım bu Birinin, bu olaydan kısa bir süre sonra koruması ona dava açtığı için Johnny Depp olduğunu söylediği ve tüm dünyada çok katlı çatı katına sahip olduğu için (bu yüzden neden para sorunları yaşıyor) CDAN gönderisi. Beni biraz şaşırttı ama geriye dönüp baktığımda olmamalıydı.

Kariyerinin başında başlayayım. İlk karısı Lori Anne Allison, onu müzikten oyunculuğa geçmeye ikna eden ve Elm Sokağı Kabusundaki rolünü almasına yardım eden Nic Cage ile tanıştırdı.

Los Angeles’ta uyuşturucu kulübü olarak bilinen The Viper Room’u satın aldı. Anthony Fox ile başlattı. Fox, kaybolduğunda Depp’i dava etme sürecindeydi. Bu dava çözülmedi. Bu River Phoenix’in öldüğü kulüptü. Phoenix’in Keanu Reeves ile cinsel ilişkiye girmesiyle ilgili tam bir komplo var. Reeves’in David Geffen ile bir ilişkisi olduğu yaygın olarak düşünülüyordu. Geffen, bu noktada Depp ile zaten bağlantılıydı. Teori, Geffen’in ilişkiyi duyması ve sona ermesini istemesidir (Geffen’in bağlı olduğu tek ölüm değil). Yani Depp, Reeves ve Phoenix öldüğü gece oradaydı. Phoenix bir film çekmeyi yeni bitirmişti ve görünüşe göre ayıktı. Ölümcül dozun sekiz katı kokain aldı. Bunu kazara yapmak zor. Ben uyuşturucudan payıma düşeni yaptım ve ateş etseniz bile bu kadar ileri gitmek zor. Ayrıca vücudunda eroin, valium, marihuana ve efedrin vardı.

Tüm kariyeri boyunca okült / satanizme çok yakın olmuştur. Bunu tüm dövmelerinde de görebilirsiniz. Winona Ryder bir ilginç aile. Kaliforniya’daki Rainbow komününde yaşadı. Aile arkadaşları, zamanın diğer tanınmış insanları arasında Timothy Leary, Allen Ginsberg, Aldous Huxley ve karısıydı. Onlarla aynı gizli cadılar meclisindeydi. Bu Johnny Depp’in Ryder’ı istemesine neden oldu. Yetiştirilmesiyle hemen ilgilendi. Nişanlandılar ve bileğine “Winona Forever” dövmesi yaptırdı.

Tanınmış bir enfiye film yapımcısı ve pedofil olan Hunter S. Thompson ile çok yakındı. Ayrıca bir pedofil olduğundan şüphelenilen ve bir Rothschild olan Helena Bonham Carter ile evli olan Tim Burton’a ÇOK yakın. O da 2009’da Obama ile gizli Beyaz Saray Cadılar Bayramı partisi yaptı. Fotoğraf olmaması gereken yerlerde ve isimleri Beyaz Saray davetli listesinden çıkarılmıştı. 2009, Podesta e-postasının 65.000 dolarlık sosisli sandviç / pizza sorusuyla ilgili olarak gönderildiği yıldı. Partinin teması, Burton ve Depp tarafından yapılan Alice Harikalar Diyarında idi. Alice Harikalar Diyarında Lewis Carrol tarafından yazılmıştır. Kim …… PEDOPHILE idi. Alice aşık olduğu 11 yaşında bir kızdı. İşte bununla ilgili bir makale.

Bundan daha fazlası olduğunu biliyorum ama Johnny Depp’te ne kadar bok olduğunu bilmiyordum. O herif CİDDİ ŞEKİLDE becerildi. Amber Heard olayı yüzünden onun için üzülüyordum ama ikisi de muhtemelen birbirlerini dövüyorlardı. İkisi de sikilebilir.

Düzenleme: Oh evet. Onun Heath Ledgers ölümüyle de bağlantılı olduğunu unutmuşum. Sembolizmle DOLU Doktor Parnassus’un Imaginarium’undaydı. Özellikle Prenses Di, James Deen ve Rudolph Valentino’nun (erken ölmüş tüm ünlüler) resimlerinin olduğu sahne hakkında. Saf fedakarlıklardan ve bunun için bir tanrı olmaktan bahsediyor.

Author

91 Comments

1. Karaman merkezden ben Emine. Merhabalar sayfanız cidden çok güzel, twitter da paylaştım 17-08-2020 18:34:13

2. Selam sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

3. Erzurum merkezden ben doruk. Merhaba web sitesi yeminle hayran edici, saolun 21-08-2020 18:37:21

4. Merhaba siten vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım

5. Erzincan merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 26-08-2020 18:51:58

6. Mrb siten gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım

7. Slm web siteniz vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Denizli merkezden ben Emine. Selam siten inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım 07-09-2020 03:29:45

9. Adana merkezden ben Aylin. Merhaba siteniz gerçekten güzel, şukuladım 07-09-2020 13:15:57

10. Isparta merkezden ben gaye. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 07-09-2020 18:24:01

11. Merhaba siten harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım

12. Bitlis merkezden ben Emine. Merhabalar web sitesi vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım 29-09-2020 05:39:29

13. Çorum merkezden ben Aylin. Selam siten inanki çok güzel, şukuladım 02-10-2020 10:09:02

14. selamun aleyküm paylaşımın cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

15. Merhabalar siten vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

16. elif yılmaz Reply

İzmir merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, saolun 21-10-2020 06:12:23

17. elif yılmaz Reply

Merhaba bu web sitesi inan ki mükemmel, tebrikler

18. Bu konu : ” Johnny Depp’e GERÇEKTEN baktınız mı? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 283

19. Mardin dan kimler var. Johnny Depp’e GERÇEKTEN baktınız mı? . Mrb paylaşım yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 471

20. Bu konu : ” Johnny Depp’e GERÇEKTEN baktınız mı? ” çok güzel. Selamlar paylaşım valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 398

21. Bu konu : ” Johnny Depp’e GERÇEKTEN baktınız mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok güzel, saolun , doruk – 296

22. elif yılmaz Reply

Eskişehir dan kimler var. Johnny Depp’e GERÇEKTEN baktınız mı? . Slm web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 99

23. Gürbüz Reply

Adıyaman dan kimler var. Johnny Depp’e GERÇEKTEN baktınız mı? . Selam herkese siteniz harbiden güzel, şukuladım , Gürbüz – 239

24. Bu konu : ” Johnny Depp’e GERÇEKTEN baktınız mı? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inanılmaz hayran edici, şukuladım , memo – 331

25. Mardin dan kimler var. Johnny Depp’e GERÇEKTEN baktınız mı? . Merhaba herkese sayfa valla hayran bıraktı, teşekkürler , Emine – 413

26. Samsun merkezden ben ali. Merhabalar web sitesi yeminle güzel, teşekkürler 15-12-2020 01:20:54

27. Hatay merkezden ben ali. Slm sayfa valla çok iyi, facebookta paylaştım 21-12-2020 18:05:17

28. Bu konu : ” Johnny Depp’e GERÇEKTEN baktınız mı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 128

29. Artvin dan kimler var. Johnny Depp’e GERÇEKTEN baktınız mı? . Selam web siteniz cidden çok iyi, şukuladım , ali – 237

30. Bu konu : ” Johnny Depp’e GERÇEKTEN baktınız mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 244

31. Bu konu : ” Johnny Depp’e GERÇEKTEN baktınız mı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , memo – 55

32. Mrb sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler

33. Selamın aleyküm siten vallaha hayran edici, teşekkürler

34. Adıyaman dan kimler var. Johnny Depp’e GERÇEKTEN baktınız mı? . Mrb sayfan inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 453

35. Kocaeli dan kimler var. Johnny Depp’e GERÇEKTEN baktınız mı? . Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 460

36. Ordu merkezden ben ahmet. Slm sayfa inanılmaz çok iyi, tebrikler 27-01-2021 03:22:28

37. Mersin merkezden ben ziya. Mrb bu web sitesi yeminle iyi, teraziye tıkladım 27-01-2021 13:47:32

38. Elazığ dan kimler var. Johnny Depp’e GERÇEKTEN baktınız mı? . selamun aleyküm sayfan inanki çok iyi, saolun , ahmet – 120

39. Gürbüz Reply

Kütahya dan kimler var. Johnny Depp’e GERÇEKTEN baktınız mı? . Selamlar sayfa gerçekten iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 104

40. Bu konu : ” Johnny Depp’e GERÇEKTEN baktınız mı? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , emin – 365

41. elif yılmaz Reply

Selam herkese bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım

42. Bu konu : ” Johnny Depp’e GERÇEKTEN baktınız mı? ” çok güzel. Selamlar siten cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , ziya – 25

43. Balıkesir merkezden ben memo. Merhaba web siteniz inan ki dikkat çekici, saolun 19-03-2021 16:10:04

44. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Johnny Depp’e GERÇEKTEN baktınız mı? ” çok güzel. Mrb siteniz gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 61

45. Hatay merkezden ben doruk. Selamlar sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 22-03-2021 21:55:28

46. selamun aleyküm web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

47. Bu konu : ” Johnny Depp’e GERÇEKTEN baktınız mı? ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , – 429

48. Aksaray dan kimler var. Johnny Depp’e GERÇEKTEN baktınız mı? . Merhaba paylaşımın vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 221

49. Mersin merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfa valla çok hoşuma gitti, sağolun 14-04-2021 02:09:48

50. Mrb siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

51. Bu konu : ” Johnny Depp’e GERÇEKTEN baktınız mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , doruk – 442

52. Amasya dan kimler var. Johnny Depp’e GERÇEKTEN baktınız mı? . selamun aleyküm siteniz inanki güzel, twitter da paylaştım , Emine – 472

53. Bayburt dan kimler var. Johnny Depp’e GERÇEKTEN baktınız mı? . Slm bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , hatice – 114

54. Amasya dan kimler var. Johnny Depp’e GERÇEKTEN baktınız mı? . Selam web sitesi inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 404

55. Selamın aleyküm siten inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım

56. Tokat dan kimler var. Johnny Depp’e GERÇEKTEN baktınız mı? . selam arkadaşlar sayfan harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , Emine – 371

57. Diyarbakır merkezden ben banu. Selamın aleyküm web sitesi vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 07-05-2021 04:07:01

58. Nevşehir dan kimler var. Johnny Depp’e GERÇEKTEN baktınız mı? . Mrb siten inan ki güzel, tebrikler , emin – 459

59. Selam bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım

60. Mardin dan kimler var. Johnny Depp’e GERÇEKTEN baktınız mı? . Merhaba herkese web siten inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 370

61. Şırnak merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun 21-05-2021 18:28:43

62. Merhabalar paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

63. Giresun dan kimler var. Johnny Depp’e GERÇEKTEN baktınız mı? . Selamlar siten inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 260

64. Selamın aleyküm sayfanız inanki çok iyi, face de paylaştım

65. Bu konu : ” Johnny Depp’e GERÇEKTEN baktınız mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 362

66. Kırıkkale dan kimler var. Johnny Depp’e GERÇEKTEN baktınız mı? . Selam paylaşım vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 70

67. Merhabalar bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, saolun

68. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. Mrb siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 23-06-2021 12:25:19

69. Erzurum dan kimler var. Johnny Depp’e GERÇEKTEN baktınız mı? . Merhaba web sitesi vallaha çok iyi, şukuladım , Aylin – 56

70. Uşak dan kimler var. Johnny Depp’e GERÇEKTEN baktınız mı? . selamun aleyküm web sitesi valla çok iyi, sağolun , gaye – 328

71. Merhaba herkese paylaşım vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım

72. Selamın aleyküm web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

73. Denizli merkezden ben Hasan. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha çok güzel, twitter da paylaştım 24-06-2021 19:37:13

74. Selamlar web siteniz cidden hayran edici, teraziye tıkladım

75. elif yılmaz Reply

Amasya dan kimler var. Johnny Depp’e GERÇEKTEN baktınız mı? . merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 264

76. Amasya dan kimler var. Johnny Depp’e GERÇEKTEN baktınız mı? . merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi iyi, twitter da paylaştım , banu – 406

77. Mrb web sitesi ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

78. Bu konu : ” Johnny Depp’e GERÇEKTEN baktınız mı? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok güzel, teşekkürler , memo – 412

79. Ankara dan kimler var. Johnny Depp’e GERÇEKTEN baktınız mı? . Selamın aleyküm paylaşım valla çok iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 395

80. Bu konu : ” Johnny Depp’e GERÇEKTEN baktınız mı? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, saolun , gaye – 142

81. Afyon dan kimler var. Johnny Depp’e GERÇEKTEN baktınız mı? . Selam siteniz yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 401

82. Kars dan kimler var. Johnny Depp’e GERÇEKTEN baktınız mı? . selam arkadaşlar web siteniz cidden dikkat çekici, face de paylaştım , doruk – 448

83. Ardahan dan kimler var. Johnny Depp’e GERÇEKTEN baktınız mı? . selamun aleyküm siteniz ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 497

84. Mersin dan kimler var. Johnny Depp’e GERÇEKTEN baktınız mı? . Mrb web siten süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , memo – 379

85. Bu konu : ” Johnny Depp’e GERÇEKTEN baktınız mı? ” çok güzel. Mrb paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Emine – 142

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link