Johnson ve johnson aşısını takiben yüksek Guillain-Barré sendromu riski

Guillain-Barré’nin ne anlama geldiğini bilmiyorsanız, bunun anlamı : Sıçtınız.

İşte Guillain–Barré’ye yakalanan genç bir kızın 2 dakikalık uzun videosu

Guillain-Barré sendromu (GBS) nadir görülen, otoimmün bir hastalıktır

Nadir olduğunu söylediklerinde, bu bağlamda, tüm üretim serisini atmayı düşünmedikleri anlamına gelir. “nadir” pazarlama ile ilgilidir. Binlerce, binlerce “nadir” kan pıhtısı vakasında olduğu gibi. Hatta bazen “çok çok nadir” derler.

“Nadir” vakaların istatistiklerini beslemek istemiyorum.

CDC, çoğu insan GBS’den tamamen iyileşirken, bazılarının kalıcı sinir hasarı yaşadığını ve hatta hastalıktan öldüğünü söylüyor.

Vücudunuzun tamamen iyileşip iyileşmeyeceğini veya kalıcı sinir hasarı yaşayıp yaşamayacağınızı test etmek ister misiniz?

74 Comments

1. selamun aleyküm paylaşımınız cidden hayran bıraktı, sağolun

2. Sinop dan kimler var. Johnson ve johnson aşısını takiben yüksek Guillain-Barré sendromu riski . Selamlar web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 424

3. Şanlıurfa dan kimler var. Johnson ve johnson aşısını takiben yüksek Guillain-Barré sendromu riski . Selamlar paylaşımınız valla güzel, şukuladım , hatice – 201

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Johnson ve johnson aşısını takiben yüksek Guillain-Barré sendromu riski ” çok güzel. Selamlar sayfan harbiden çok iyi, tebrikler , elif yılmaz – 345

5. Elazığ merkezden ben ali. Selamlar sayfanız inanki hayran edici, saolun 13-07-2021 17:11:30

6. selamun aleyküm paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

7. Bu konu : ” Johnson ve johnson aşısını takiben yüksek Guillain-Barré sendromu riski ” çok güzel. Selam sayfanız valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 65

8. Bu konu : ” Johnson ve johnson aşısını takiben yüksek Guillain-Barré sendromu riski ” çok güzel. Selam web siten cidden hayran edici, twitter da paylaştım , Aylin – 421

9. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Johnson ve johnson aşısını takiben yüksek Guillain-Barré sendromu riski ” çok güzel. Mrb web siten vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 338

10. Bu konu : ” Johnson ve johnson aşısını takiben yüksek Guillain-Barré sendromu riski ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 288

11. Tokat merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımın yeminle iyi, teraziye tıkladım 13-07-2021 17:14:30

12. elif yılmaz Reply

Selam sayfa valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım

13. Bu konu : ” Johnson ve johnson aşısını takiben yüksek Guillain-Barré sendromu riski ” çok güzel. Merhabalar sayfa ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , memo – 367

14. Bu konu : ” Johnson ve johnson aşısını takiben yüksek Guillain-Barré sendromu riski ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz vallaha dikkat çekici, teşekkürler , mehmet – 49

15. Malatya merkezden ben mehmet. Selamlar bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 13-07-2021 17:16:21

16. selam arkadaşlar paylaşımın cidden çok güzel, saolun

17. Amasya dan kimler var. Johnson ve johnson aşısını takiben yüksek Guillain-Barré sendromu riski . selamun aleyküm web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , mehmet – 129

18. Gaziantep dan kimler var. Johnson ve johnson aşısını takiben yüksek Guillain-Barré sendromu riski . Selamın aleyküm web siteniz inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , emin – 465

19. Kocaeli dan kimler var. Johnson ve johnson aşısını takiben yüksek Guillain-Barré sendromu riski . Selam bu web sitesi yeminle güzel, tebrikler , memo – 292

20. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Johnson ve johnson aşısını takiben yüksek Guillain-Barré sendromu riski ” çok güzel. Slm paylaşımınız inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 63

21. Bu konu : ” Johnson ve johnson aşısını takiben yüksek Guillain-Barré sendromu riski ” çok güzel. Merhaba web sitesi harbiden güzel, face de paylaştım , Hasan – 257

22. Bu konu : ” Johnson ve johnson aşısını takiben yüksek Guillain-Barré sendromu riski ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 33

23. Adana merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar siten harbiden çok iyi, saolun 13-07-2021 17:21:25

24. Selam sayfa inanılmaz çok iyi, face de paylaştım

25. Selam herkese paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım

26. Gaziantep dan kimler var. Johnson ve johnson aşısını takiben yüksek Guillain-Barré sendromu riski . selamun aleyküm sayfanız gerçekten çok iyi, teşekkürler , hatice – 427

27. Isparta merkezden ben banu. Selam sayfanız vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım 13-07-2021 17:22:51

28. Erzincan merkezden ben ziya. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım 13-07-2021 17:23:43

29. Selam sayfan vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım

30. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfan valla güzel, facebookta paylaştım

31. elif yılmaz Reply

Yozgat merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım 13-07-2021 17:29:45

32. İzmir merkezden ben ali. Selamlar web siten valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 13-07-2021 17:30:14

33. elif yılmaz Reply

Konya merkezden ben elif yılmaz. Selam siten yeminle hoşuma gitti, teşekkürler 13-07-2021 17:30:37

34. Slm sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler

35. Aydın dan kimler var. Johnson ve johnson aşısını takiben yüksek Guillain-Barré sendromu riski . Selamın aleyküm sayfanız yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 388

36. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

37. Hakkari merkezden ben . Selam herkese paylaşım gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 13-07-2021 17:31:21

38. Bu konu : ” Johnson ve johnson aşısını takiben yüksek Guillain-Barré sendromu riski ” çok güzel. Merhabalar sayfa ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 269

39. Gürbüz Reply

selamun aleyküm paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım

40. Bu konu : ” Johnson ve johnson aşısını takiben yüksek Guillain-Barré sendromu riski ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , emin – 293

41. Bu konu : ” Johnson ve johnson aşısını takiben yüksek Guillain-Barré sendromu riski ” çok güzel. Slm paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 39

42. Elazığ dan kimler var. Johnson ve johnson aşısını takiben yüksek Guillain-Barré sendromu riski . Selamlar siteniz gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , doruk – 398

43. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Johnson ve johnson aşısını takiben yüksek Guillain-Barré sendromu riski ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inanılmaz mükemmel, şukuladım , Gürbüz – 465

44. Erzurum dan kimler var. Johnson ve johnson aşısını takiben yüksek Guillain-Barré sendromu riski . Selamlar sayfanız süper ötesi çok güzel, saolun , memo – 309

45. Kırşehir dan kimler var. Johnson ve johnson aşısını takiben yüksek Guillain-Barré sendromu riski . selam arkadaşlar paylaşımın inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 478

46. Bu konu : ” Johnson ve johnson aşısını takiben yüksek Guillain-Barré sendromu riski ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , hatice – 283

47. Çankırı merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz valla güzel, sosyal medyada paylaştım 19-07-2021 16:00:20

48. Mrb sayfan inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

49. Bu konu : ” Johnson ve johnson aşısını takiben yüksek Guillain-Barré sendromu riski ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız harbiden hayran edici, face de paylaştım , memo – 195

50. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım

51. Malatya dan kimler var. Johnson ve johnson aşısını takiben yüksek Guillain-Barré sendromu riski . Slm bu web sitesi yeminle çok iyi, face de paylaştım , – 158

52. Bu konu : ” Johnson ve johnson aşısını takiben yüksek Guillain-Barré sendromu riski ” çok güzel. Selam web siten inanki çok iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 484

53. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Johnson ve johnson aşısını takiben yüksek Guillain-Barré sendromu riski ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanki dikkatimi çekti, teşekkürler , elif yılmaz – 331

54. Çanakkale dan kimler var. Johnson ve johnson aşısını takiben yüksek Guillain-Barré sendromu riski . Selam herkese web siten gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler , doruk – 106

55. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

56. Gürbüz Reply

Tekirdağ dan kimler var. Johnson ve johnson aşısını takiben yüksek Guillain-Barré sendromu riski . Merhaba herkese paylaşım ciddiyim mükemmel, saolun , Gürbüz – 262

57. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz güzel, twitter da paylaştım

58. Bilecik dan kimler var. Johnson ve johnson aşısını takiben yüksek Guillain-Barré sendromu riski . Merhaba sayfa süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 226

59. Rize merkezden ben Aylin. Selamlar web siten cidden mükemmel, teşekkürler 04-08-2021 20:18:43

60. Kırklareli dan kimler var. Johnson ve johnson aşısını takiben yüksek Guillain-Barré sendromu riski . Selam sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 316

61. elif yılmaz Reply

Bingöl dan kimler var. Johnson ve johnson aşısını takiben yüksek Guillain-Barré sendromu riski . selam arkadaşlar siten vallaha hayran edici, face de paylaştım , elif yılmaz – 448

62. Bu konu : ” Johnson ve johnson aşısını takiben yüksek Guillain-Barré sendromu riski ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 15

63. Osmaniye merkezden ben ziya. Selam paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım 24-08-2021 01:57:09

64. Bu konu : ” Johnson ve johnson aşısını takiben yüksek Guillain-Barré sendromu riski ” çok güzel. Merhabalar sayfan süper ötesi hayran edici, saolun , gaye – 339

65. Selam herkese paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, tebrikler

66. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım

67. Bu konu : ” Johnson ve johnson aşısını takiben yüksek Guillain-Barré sendromu riski ” çok güzel. Selamlar sayfan yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 465

68. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım

69. selamun aleyküm web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

70. Kastamonu dan kimler var. Johnson ve johnson aşısını takiben yüksek Guillain-Barré sendromu riski . Merhaba sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 416

71. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

72. Artvin merkezden ben emin. Merhabalar siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım 21-09-2021 20:39:57

Write A Comment