Bir süre önce, 2015’te “Toplu Çekim ile Eğitim Egzersizleri Kırlangıç. Makaleler Oranlar” başlıklı tökezledi. serbest çalışan bir soruşturma muhabiri tarafından Jon Rappoport. Makalenin bir kopyasını bulabilirsiniz buraya.

Bu yazı orijinal olarak gönderildi jonrappoport.wordpress.com adresinde, ancak bu blog WordPress tarafından “ihlali” nedeniyle “arşivlendi veya askıya alındı” Kullanım Şartları“Aralık 2018’den bir süre sonra, son arşivlenen sürümleri den.

Makale de yayınlandı globalresearch.ca adresindeAğustos 2019 ile bugün arasında bir süre de silinmiş gibi görünüyor. son arşivlenen sürümleri) den.

Şimdi, WordPress’in Rappoport’un blogunu neden sildiğini anlıyorum, çünkü insanların platformlarındaki kutunun dışında düşünmelerine izin verdiği için tam olarak bilinmemektedir. Ama makalenin neden silineceğini anlamıyorum globalresearch.ca. Bu site “komplo” konuları ile bilinir ve Rappoport tarafından 30’dan fazla makale içerir. biri 2019 kadar yakın.

Peki bu neden kendi sitelerinde silinecek? Çok fazla yanlışlık içeriyor mu? Yoksa başka bir neden olabilir mi?

Author

130 Comments

1. Muğla merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfan yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 02-05-2020 11:07:48

2. Merhaba siten vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

3. Sivas merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım 02-05-2020 15:17:05

4. Merhaba bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

5. selamun aleyküm siten vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım

6. Mrb sayfa harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

7. selamun aleyküm paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Nevşehir merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımın süper ötesi hayran edici, şukuladım 10-05-2020 13:53:42

9. Sivas merkezden ben Aylin. Slm web siteniz inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 11-05-2020 03:36:28

10. Slm web siten gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım

11. Düzce merkezden ben ali. Selamlar web sitesi süper ötesi mükemmel, teşekkürler 13-05-2020 11:31:41

12. Afyon merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfa inan ki çok iyi, twitter da paylaştım 14-05-2020 08:16:27

13. Aksaray merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 14-05-2020 09:38:58

14. Kars merkezden ben banu. Slm siten süper ötesi güzel, şukuladım 14-05-2020 09:39:01

15. Kayseri merkezden ben ziya. Slm siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler 14-05-2020 09:39:04

16. Muğla merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web sitesi valla güzel, tebrikler 14-05-2020 09:39:07

17. Trabzon merkezden ben mehmet. Slm sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, saolun 14-05-2020 09:39:10

18. Hakkari merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfa inanki mükemmel, teraziye tıkladım 14-05-2020 09:39:13

19. elif yılmaz Reply

Düzce merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfanız inanki dikkatimi çekti, sağolun 14-05-2020 09:39:16

20. Sakarya merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 14-05-2020 09:39:18

21. Tokat merkezden ben doruk. Selam paylaşımın inanki dikkatimi çekti, sağolun 14-05-2020 09:39:21

22. Diyarbakır merkezden ben ziya. Merhaba web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 14-05-2020 09:39:24

23. Ağrı merkezden ben ahmet. Mrb siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler 14-05-2020 09:39:27

24. Selamlar bu web sitesi gerçekten çok güzel, face de paylaştım

25. Eskişehir merkezden ben Emine. Slm sayfa cidden iyi, tebrikler 14-05-2020 09:39:33

26. Niğde merkezden ben Aylin. Selam web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım 14-05-2020 09:39:36

27. Mersin merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 15-05-2020 23:11:38

28. Selamlar sayfanız inanılmaz hayran edici, face de paylaştım

29. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha güzel, sağolun

30. Ankara merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden hayran edici, face de paylaştım 29-05-2020 06:35:46

31. Konya merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siten inanılmaz iyi, şukuladım 05-06-2020 06:59:52

32. Yozgat merkezden ben ali. Merhaba siten vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 06-06-2020 16:11:48

33. Trabzon merkezden ben banu. Selamlar sayfan inanki çok güzel, teşekkürler 06-06-2020 16:18:22

34. Ankara merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim iyi, twitter da paylaştım 13-06-2020 18:47:24

35. Trabzon merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 14-06-2020 18:20:27

36. Slm siteniz inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

37. Kocaeli merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşım vallaha billaha çok güzel, şukuladım 28-06-2020 21:12:51

38. Isparta merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfa inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler 04-07-2020 23:22:02

39. Selam herkese paylaşım inan ki hayran edici, teşekkürler

40. Bitlis merkezden ben ziya. Slm paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler 07-07-2020 11:42:49

41. Şırnak merkezden ben banu. Merhaba herkese web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 09-07-2020 03:29:18

42. Selamlar sayfa yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

43. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

44. Merhabalar bu web sitesi vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım

45. Selam sayfa cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

46. Kayseri merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 06-08-2020 23:33:01

47. Kütahya merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfan süper ötesi mükemmel, sağolun 07-08-2020 02:34:32

48. Çankırı merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siten gerçekten güzel, face de paylaştım 14-08-2020 01:28:41

49. selam arkadaşlar web siteniz valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

50. Tekirdağ merkezden ben banu. Selamlar sayfanız cidden güzel, tebrikler 26-08-2020 16:39:30

51. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki hayran edici, facebookta paylaştım

52. Tunceli merkezden ben Emine. Merhaba sayfan inanki güzel, sosyal medyada paylaştım 03-09-2020 09:24:06

53. Osmaniye merkezden ben Aylin. Merhabalar bu web sitesi inan ki güzel, saolun 04-09-2020 22:25:54

54. Adıyaman merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımın cidden çok iyi, şukuladım 06-09-2020 01:55:36

55. Selam bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun

56. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha güzel, şukuladım

57. Batman merkezden ben ziya. Selam web siteniz gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-09-2020 06:12:29

58. elif yılmaz Reply

Mrb web siteniz yeminle hayran bıraktı, sağolun

59. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar web sitesi cidden iyi, face de paylaştım

60. Gürbüz Reply

Ordu merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımınız cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:31:30

61. Merhaba herkese web siteniz cidden mükemmel, linkedinde paylaştım

62. Konya dan kimler var. Jon Rappoport’un alıştırmalar hakkındaki makalelerinin neden kitlesel atışlarla yarışan güvercin eğitimi egzersizleri globalresearch.ca’dan neden kaldırıldığını bilen var mı? . Merhabalar bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , memo – 328

63. Gürbüz Reply

Karaman dan kimler var. Jon Rappoport’un alıştırmalar hakkındaki makalelerinin neden kitlesel atışlarla yarışan güvercin eğitimi egzersizleri globalresearch.ca’dan neden kaldırıldığını bilen var mı? . Selam sayfanız yeminle çok iyi, tebrikler , Gürbüz – 10

64. Gürbüz Reply

Selam herkese sayfanız süper ötesi çok iyi, teşekkürler

65. Slm web siten inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

66. Bu konu : ” Jon Rappoport’un alıştırmalar hakkındaki makalelerinin neden kitlesel atışlarla yarışan güvercin eğitimi egzersizleri globalresearch.ca’dan neden kaldırıldığını bilen var mı? ” çok güzel. Merhaba web siteniz gerçekten hayran bıraktı, saolun , Aylin – 311

67. Gümüşhane dan kimler var. Jon Rappoport’un alıştırmalar hakkındaki makalelerinin neden kitlesel atışlarla yarışan güvercin eğitimi egzersizleri globalresearch.ca’dan neden kaldırıldığını bilen var mı? . selam arkadaşlar paylaşım inan ki çok iyi, teşekkürler , ali – 84

68. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

69. Yalova merkezden ben emin. Selam herkese sayfanız cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 10-11-2020 23:08:43

70. Merhaba herkese siteniz inanılmaz dikkat çekici, tebrikler

71. Merhabalar paylaşım cidden mükemmel, teraziye tıkladım

72. Ardahan dan kimler var. Jon Rappoport’un alıştırmalar hakkındaki makalelerinin neden kitlesel atışlarla yarışan güvercin eğitimi egzersizleri globalresearch.ca’dan neden kaldırıldığını bilen var mı? . Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler , – 311

73. Artvin dan kimler var. Jon Rappoport’un alıştırmalar hakkındaki makalelerinin neden kitlesel atışlarla yarışan güvercin eğitimi egzersizleri globalresearch.ca’dan neden kaldırıldığını bilen var mı? . Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 279

74. Bu konu : ” Jon Rappoport’un alıştırmalar hakkındaki makalelerinin neden kitlesel atışlarla yarışan güvercin eğitimi egzersizleri globalresearch.ca’dan neden kaldırıldığını bilen var mı? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 432

75. Balıkesir dan kimler var. Jon Rappoport’un alıştırmalar hakkındaki makalelerinin neden kitlesel atışlarla yarışan güvercin eğitimi egzersizleri globalresearch.ca’dan neden kaldırıldığını bilen var mı? . Selam paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 78

76. Merhabalar paylaşımın inan ki hayran bıraktı, sağolun

77. Merhabalar sayfan ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

78. Karaman dan kimler var. Jon Rappoport’un alıştırmalar hakkındaki makalelerinin neden kitlesel atışlarla yarışan güvercin eğitimi egzersizleri globalresearch.ca’dan neden kaldırıldığını bilen var mı? . selam arkadaşlar sayfanız inanki güzel, tebrikler , Emine – 223

79. Ardahan dan kimler var. Jon Rappoport’un alıştırmalar hakkındaki makalelerinin neden kitlesel atışlarla yarışan güvercin eğitimi egzersizleri globalresearch.ca’dan neden kaldırıldığını bilen var mı? . Selamın aleyküm siteniz yeminle mükemmel, face de paylaştım , Hasan – 315

80. Bu konu : ” Jon Rappoport’un alıştırmalar hakkındaki makalelerinin neden kitlesel atışlarla yarışan güvercin eğitimi egzersizleri globalresearch.ca’dan neden kaldırıldığını bilen var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanki iyi, tebrikler , ali – 65

81. selamun aleyküm web sitesi inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

82. Antalya dan kimler var. Jon Rappoport’un alıştırmalar hakkındaki makalelerinin neden kitlesel atışlarla yarışan güvercin eğitimi egzersizleri globalresearch.ca’dan neden kaldırıldığını bilen var mı? . Selam herkese web siteniz inanki hayran edici, face de paylaştım , gaye – 365

83. Bu konu : ” Jon Rappoport’un alıştırmalar hakkındaki makalelerinin neden kitlesel atışlarla yarışan güvercin eğitimi egzersizleri globalresearch.ca’dan neden kaldırıldığını bilen var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın vallaha güzel, saolun , mehmet – 17

84. Gürbüz Reply

Yozgat merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfanız inan ki hayran bıraktı, şukuladım 01-01-2021 18:18:46

85. Tunceli dan kimler var. Jon Rappoport’un alıştırmalar hakkındaki makalelerinin neden kitlesel atışlarla yarışan güvercin eğitimi egzersizleri globalresearch.ca’dan neden kaldırıldığını bilen var mı? . selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , Hasan – 353

86. Merhaba paylaşımın inanki hayran bıraktı, tebrikler

87. Denizli merkezden ben Hasan. Merhaba sayfan süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım 14-01-2021 23:50:55

88. Iğdır merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfa yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 22-01-2021 08:24:55

89. Selam web sitesi yeminle hoşuma gitti, teşekkürler

90. Bu konu : ” Jon Rappoport’un alıştırmalar hakkındaki makalelerinin neden kitlesel atışlarla yarışan güvercin eğitimi egzersizleri globalresearch.ca’dan neden kaldırıldığını bilen var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , Hasan – 61

91. Gürbüz Reply

Selamlar web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

92. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Jon Rappoport’un alıştırmalar hakkındaki makalelerinin neden kitlesel atışlarla yarışan güvercin eğitimi egzersizleri globalresearch.ca’dan neden kaldırıldığını bilen var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , Gürbüz – 147

93. Bu konu : ” Jon Rappoport’un alıştırmalar hakkındaki makalelerinin neden kitlesel atışlarla yarışan güvercin eğitimi egzersizleri globalresearch.ca’dan neden kaldırıldığını bilen var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 178

94. Merhaba paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

95. Bu konu : ” Jon Rappoport’un alıştırmalar hakkındaki makalelerinin neden kitlesel atışlarla yarışan güvercin eğitimi egzersizleri globalresearch.ca’dan neden kaldırıldığını bilen var mı? ” çok güzel. Selam paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 317

96. Bu konu : ” Jon Rappoport’un alıştırmalar hakkındaki makalelerinin neden kitlesel atışlarla yarışan güvercin eğitimi egzersizleri globalresearch.ca’dan neden kaldırıldığını bilen var mı? ” çok güzel. Selamlar web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 398

97. Aydın merkezden ben memo. Selam herkese paylaşımın inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 25-02-2021 15:18:43

98. Bu konu : ” Jon Rappoport’un alıştırmalar hakkındaki makalelerinin neden kitlesel atışlarla yarışan güvercin eğitimi egzersizleri globalresearch.ca’dan neden kaldırıldığını bilen var mı? ” çok güzel. Mrb sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 96

99. Tekirdağ dan kimler var. Jon Rappoport’un alıştırmalar hakkındaki makalelerinin neden kitlesel atışlarla yarışan güvercin eğitimi egzersizleri globalresearch.ca’dan neden kaldırıldığını bilen var mı? . Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 389

100. Bu konu : ” Jon Rappoport’un alıştırmalar hakkındaki makalelerinin neden kitlesel atışlarla yarışan güvercin eğitimi egzersizleri globalresearch.ca’dan neden kaldırıldığını bilen var mı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Emine – 406

101. Zonguldak dan kimler var. Jon Rappoport’un alıştırmalar hakkındaki makalelerinin neden kitlesel atışlarla yarışan güvercin eğitimi egzersizleri globalresearch.ca’dan neden kaldırıldığını bilen var mı? . Selam web siteniz süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , emin – 412

102. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Jon Rappoport’un alıştırmalar hakkındaki makalelerinin neden kitlesel atışlarla yarışan güvercin eğitimi egzersizleri globalresearch.ca’dan neden kaldırıldığını bilen var mı? ” çok güzel. Mrb paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, saolun , Gürbüz – 28

103. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Jon Rappoport’un alıştırmalar hakkındaki makalelerinin neden kitlesel atışlarla yarışan güvercin eğitimi egzersizleri globalresearch.ca’dan neden kaldırıldığını bilen var mı? ” çok güzel. Selam sayfa harbiden hayran edici, tebrikler , Gürbüz – 480

104. Şanlıurfa dan kimler var. Jon Rappoport’un alıştırmalar hakkındaki makalelerinin neden kitlesel atışlarla yarışan güvercin eğitimi egzersizleri globalresearch.ca’dan neden kaldırıldığını bilen var mı? . Selam paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , emin – 232

105. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Jon Rappoport’un alıştırmalar hakkındaki makalelerinin neden kitlesel atışlarla yarışan güvercin eğitimi egzersizleri globalresearch.ca’dan neden kaldırıldığını bilen var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi valla iyi, teşekkürler , Gürbüz – 179

106. Bu konu : ” Jon Rappoport’un alıştırmalar hakkındaki makalelerinin neden kitlesel atışlarla yarışan güvercin eğitimi egzersizleri globalresearch.ca’dan neden kaldırıldığını bilen var mı? ” çok güzel. Slm paylaşım inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 388

107. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun

108. Gaziantep merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 09-04-2021 23:24:56

109. Merhabalar web siteniz vallaha mükemmel, şukuladım

110. Bu konu : ” Jon Rappoport’un alıştırmalar hakkındaki makalelerinin neden kitlesel atışlarla yarışan güvercin eğitimi egzersizleri globalresearch.ca’dan neden kaldırıldığını bilen var mı? ” çok güzel. Slm siten harbiden dikkat çekici, saolun , ziya – 178

111. Gürbüz Reply

Selamlar siteniz gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım

112. Gürbüz Reply

Afyon dan kimler var. Jon Rappoport’un alıştırmalar hakkındaki makalelerinin neden kitlesel atışlarla yarışan güvercin eğitimi egzersizleri globalresearch.ca’dan neden kaldırıldığını bilen var mı? . selam arkadaşlar siteniz yeminle çok iyi, şukuladım , Gürbüz – 86

113. Merhaba siten valla çok güzel, teraziye tıkladım

114. Bu konu : ” Jon Rappoport’un alıştırmalar hakkındaki makalelerinin neden kitlesel atışlarla yarışan güvercin eğitimi egzersizleri globalresearch.ca’dan neden kaldırıldığını bilen var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 225

115. Bolu dan kimler var. Jon Rappoport’un alıştırmalar hakkındaki makalelerinin neden kitlesel atışlarla yarışan güvercin eğitimi egzersizleri globalresearch.ca’dan neden kaldırıldığını bilen var mı? . selam arkadaşlar siten cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , Hasan – 178

116. Malatya dan kimler var. Jon Rappoport’un alıştırmalar hakkındaki makalelerinin neden kitlesel atışlarla yarışan güvercin eğitimi egzersizleri globalresearch.ca’dan neden kaldırıldığını bilen var mı? . Selam siteniz vallaha hayran edici, teşekkürler , ziya – 290

117. Kars merkezden ben . Mrb siteniz valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 25-05-2021 04:01:28

118. Tunceli merkezden ben banu. Mrb web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 27-05-2021 10:50:19

119. Bu konu : ” Jon Rappoport’un alıştırmalar hakkındaki makalelerinin neden kitlesel atışlarla yarışan güvercin eğitimi egzersizleri globalresearch.ca’dan neden kaldırıldığını bilen var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanki mükemmel, linkedinde paylaştım , ahmet – 149

120. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link