‘Arka plan’ altındaki makaleden.

“Leibowitz, 2001 yılının Ekim ayında Schwab’a katılmadan önce, 2006 yılında bir kantitatif hedge fonu olan Bunker Capital’i kurdu. Aynı zamanda, REDIBook ECN’nin CEO’su ve Credit Suisse First Boston’da genel müdür ve program ve kantitatif ticaret başkanı olarak görev yaptı.”

http://www.marketswiki.com/wiki/Lawrence_Leibowitz

86 Comments

1. Hatay merkezden ben hatice. Selamın aleyküm siten inanılmaz güzel, teraziye tıkladım 22-04-2021 05:53:31

2. İzmir merkezden ben gaye. Mrb sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 22-04-2021 05:53:49

3. Erzurum dan kimler var. Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. . Mrb sayfan cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 155

4. Sinop dan kimler var. Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. . merhaba arkadaşlar paylaşım inanki mükemmel, face de paylaştım , emin – 179

5. Bu konu : ” Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. ” çok güzel. Selamlar web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , – 14

6. elif yılmaz Reply

Çorum merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz hayran edici, şukuladım 22-04-2021 15:54:13

7. Çankırı merkezden ben hatice. Selamlar paylaşımın süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım 22-04-2021 15:54:46

8. Çankırı merkezden ben ali. Selam herkese sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, sağolun 22-04-2021 21:33:29

9. Ankara merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, saolun 22-04-2021 21:33:51

10. Afyon merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfan harbiden hoşuma gitti, şukuladım 22-04-2021 21:41:28

11. Muğla merkezden ben emin. Mrb paylaşımınız valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım 22-04-2021 21:42:01

12. Gaziantep dan kimler var. Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. . Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 384

13. Kastamonu merkezden ben emin. Selam web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 22-04-2021 21:50:18

14. Düzce dan kimler var. Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. . Merhabalar sayfa cidden iyi, facebookta paylaştım , memo – 395

15. Manisa dan kimler var. Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. . Merhaba sayfanız yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , hatice – 79

16. Bingöl dan kimler var. Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. . Merhaba herkese sayfan cidden iyi, face de paylaştım , Hasan – 500

17. Bu konu : ” Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 399

18. elif yılmaz Reply

Selam bu web sitesi inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım

19. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 51

20. Kilis merkezden ben hatice. selamun aleyküm web siten inan ki dikkatimi çekti, şukuladım 22-04-2021 22:23:07

21. Bu konu : ” Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. ” çok güzel. Slm siteniz vallaha billaha çok güzel, sağolun , banu – 464

22. Bu konu : ” Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 269

23. Selam web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler

24. Osmaniye dan kimler var. Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. . Merhaba paylaşımın cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , doruk – 201

25. Merhaba herkese paylaşımın cidden hayran edici, linkedinde paylaştım

26. Gürbüz Reply

Selamlar paylaşım vallaha dikkat çekici, şukuladım

27. Bu konu : ” Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. ” çok güzel. Slm sayfan inanki hayran bıraktı, tebrikler , ahmet – 435

28. Erzincan dan kimler var. Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. . Merhaba bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , hatice – 120

29. Bingöl dan kimler var. Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. . selam arkadaşlar siteniz harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , Aylin – 247

30. Bu konu : ” Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. ” çok güzel. Selam herkese siten gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , doruk – 294

31. Çanakkale dan kimler var. Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. . Mrb paylaşım harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , – 456

32. Bu konu : ” Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz güzel, teşekkürler , ziya – 337

33. Bu konu : ” Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız cidden dikkat çekici, tebrikler , – 248

34. Denizli dan kimler var. Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. . Slm web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, saolun , gaye – 387

35. Bu konu : ” Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. ” çok güzel. Slm siten gerçekten çok iyi, sağolun , Aylin – 38

36. Sinop dan kimler var. Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. . Selam herkese paylaşım vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım , gaye – 308

37. Şırnak dan kimler var. Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. . Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 283

38. Bingöl dan kimler var. Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. . Selamlar sayfa cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , mehmet – 40

39. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım

40. Selamlar web siteniz valla çok güzel, linkedinde paylaştım

41. Merhaba herkese sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler

42. Mersin merkezden ben memo. Selam siteniz gerçekten mükemmel, sağolun 27-04-2021 19:34:43

43. Tokat dan kimler var. Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. . Slm web siteniz cidden iyi, teşekkürler , banu – 399

44. Afyon merkezden ben emin. Merhaba paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, sağolun 28-04-2021 11:45:04

45. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar siten cidden mükemmel, linkedinde paylaştım

46. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

47. Karabük dan kimler var. Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. . Merhabalar siten vallaha hoşuma gitti, sağolun , banu – 127

48. Ordu dan kimler var. Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. . Selam herkese paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ahmet – 489

49. Elazığ dan kimler var. Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. . merhaba arkadaşlar sayfa inan ki mükemmel, tebrikler , banu – 116

50. Sinop dan kimler var. Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. . merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım , doruk – 25

51. Erzincan dan kimler var. Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. . Slm sayfanız harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 356

52. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. Merhabalar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, saolun 13-05-2021 03:50:54

53. Sivas dan kimler var. Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. . Selamın aleyküm web sitesi vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , ahmet – 205

54. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. ” çok güzel. Selamlar web siten harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 442

55. Bu konu : ” Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 318

56. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden çok güzel, saolun

57. elif yılmaz Reply

Bartın merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfanız inanki hoşuma gitti, face de paylaştım 18-05-2021 18:32:13

58. selam arkadaşlar sayfanız cidden hayran bıraktı, saolun

59. Bu konu : ” Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 399

60. Bu konu : ” Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanki güzel, şukuladım , ziya – 311

61. Bu konu : ” Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım gerçekten hayran edici, tebrikler , doruk – 238

62. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım

63. Gümüşhane merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım 08-06-2021 01:56:50

64. Selam sayfa cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

65. Çanakkale dan kimler var. Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. . Selamın aleyküm siten gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 7

66. Balıkesir merkezden ben Emine. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim iyi, şukuladım 20-06-2021 11:23:47

67. Sinop merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız valla çok hoşuma gitti, saolun 21-06-2021 18:23:49

68. Bu konu : ” Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , emin – 425

69. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. ” çok güzel. Selam herkese siten valla çok iyi, tebrikler , Gürbüz – 279

70. Gürbüz Reply

Bitlis dan kimler var. Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. . Selam bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, tebrikler , Gürbüz – 309

71. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

72. Eskişehir dan kimler var. Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. . Selamın aleyküm sayfanız yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , memo – 256

73. Konya merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz dikkat çekici, tebrikler 09-07-2021 19:43:39

74. Karaman merkezden ben ali. Selam herkese siteniz valla hoşuma gitti, şukuladım 15-07-2021 09:27:35

75. Bu konu : ” Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. ” çok güzel. Slm siten süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 442

76. Gaziantep dan kimler var. Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. . Selam herkese paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler , – 148

77. Selamlar sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

78. Malatya merkezden ben gaye. Merhaba bu web sitesi harbiden güzel, twitter da paylaştım 24-07-2021 10:12:53

79. Bu konu : ” Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, şukuladım , hatice – 287

80. Bu konu : ” Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 327

81. Bu konu : ” Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 316

82. Tunceli dan kimler var. Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. . Selam siteniz süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 173

83. Merhaba herkese bu web sitesi cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

84. Bu konu : ” Jon Stewart’a bayılıyorum. Ayrıca istediğim Dünya Ticaret Merkezi’nin COO’su olan ünlü bir erkek kardeşi var. ” çok güzel. Selam herkese sayfa ciddiyim hayran edici, teşekkürler , – 123

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link