Şişman bekçi, Jordan Maxwell?

İşini takip eden herkes aldatılıyor. Yeni çağ gizem okulu BS Helena Blavatsky’den tüm gizli şeyleri öğrendi ve temelde Hitler’in mistik / okült öğretmeni ve yayınlanmış yazardı.

Düzenleme: Gerçeği umursayan biri, Jordan Maxwell için “çürütülmüş” anahtar kelimesini arayacaktır (gerçek adı değil …)

Şeytan (ya da onun deyimiyle uzaylı arkadaşları) için çalışan ve Zeitgeist filme katkıda bulunan bir adamdan bahsediyoruz, aslında neredeyse tüm içerik film yapımcısı (arkadaşı) tarafından ondan sağlandı.

Author

16 Comments

1. Kütahya dan kimler var. Jordan Maxwell’i hatırlıyor musun? . Selamlar web siten yeminle hayran bıraktı, tebrikler , ali – 201

2. Aydın dan kimler var. Jordan Maxwell’i hatırlıyor musun? . Selam herkese web siteniz inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , hatice – 169

3. Bu konu : ” Jordan Maxwell’i hatırlıyor musun? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım , doruk – 256

4. Mersin merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 26-02-2021 12:09:18

5. Çanakkale merkezden ben mehmet. Selam sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 26-02-2021 13:36:32

6. Uşak dan kimler var. Jordan Maxwell’i hatırlıyor musun? . Merhaba web siten inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 91

7. Manisa merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 26-02-2021 23:45:30

8. Yalova dan kimler var. Jordan Maxwell’i hatırlıyor musun? . selamun aleyküm sayfanız inanki mükemmel, facebookta paylaştım , Hasan – 347

9. Kastamonu merkezden ben emin. Merhabalar sayfanız yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-03-2021 01:00:05

10. Eskişehir dan kimler var. Jordan Maxwell’i hatırlıyor musun? . Merhaba paylaşım valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 146

11. Bu konu : ” Jordan Maxwell’i hatırlıyor musun? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz mükemmel, teşekkürler , banu – 420

12. Sakarya dan kimler var. Jordan Maxwell’i hatırlıyor musun? . Mrb sayfanız vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , Aylin – 251

13. Bu konu : ” Jordan Maxwell’i hatırlıyor musun? ” çok güzel. Merhaba sayfanız ciddiyim hayran edici, teşekkürler , gaye – 308

14. Bu konu : ” Jordan Maxwell’i hatırlıyor musun? ” çok güzel. Selamlar sayfan yeminle hoşuma gitti, tebrikler , – 236

15. Bu konu : ” Jordan Maxwell’i hatırlıyor musun? ” çok güzel. Merhaba herkese siten inan ki dikkat çekici, sağolun , doruk – 62

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link