Youtube hesabımda (veya IDW’de başka herhangi biri) tek bir Jordan Peterson videosu izlemediğimi sanmıyorum ve önerilen akışımda onun çirkin yüzünü gördüğümde her zaman “İlgilenmiyorum” ve “I bu videoyu beğenmedim. “

Eminim bu deneyimi yaşayan tek kişi ben değilim.

Öyleyse bana Youtube’un diğerlerini algoritmik olarak bastırırken neden Peterson’un çalışmasını tavsiye etmeye devam ettiğini açıklayın.

Siz oradayken, MSM’nin onun alternatif haklı bir hatemonger olduğunu düşünüyorlarsa neden ona yüksek profilli röportajlar vermeye devam ettiğini açıklayın.

Jordan Peterson sağdaki Noam Chomsky. TPTB, insanların gerçek düzen karşıtı sesleri dinlememesi için onu destekliyor. Bana yanıldığımı söyle.

Author

9 Comments

1. Kilis dan kimler var. Jordan Peterson kontrollü bir muhalefet değilse, neden YouTube algoritması onu bu kadar zorluyor? . Selam herkese paylaşım yeminle hayran bıraktı, tebrikler , Aylin – 276

2. Bu konu : ” Jordan Peterson kontrollü bir muhalefet değilse, neden YouTube algoritması onu bu kadar zorluyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle mükemmel, face de paylaştım , ali – 381

3. Giresun dan kimler var. Jordan Peterson kontrollü bir muhalefet değilse, neden YouTube algoritması onu bu kadar zorluyor? . selam arkadaşlar siteniz inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 280

4. Adıyaman dan kimler var. Jordan Peterson kontrollü bir muhalefet değilse, neden YouTube algoritması onu bu kadar zorluyor? . Selam herkese sayfanız cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 151

5. Düzce merkezden ben Aylin. Merhaba siten inan ki mükemmel, teraziye tıkladım 13-04-2021 03:24:50

6. Selam herkese sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

7. Bu konu : ” Jordan Peterson kontrollü bir muhalefet değilse, neden YouTube algoritması onu bu kadar zorluyor? ” çok güzel. Selam bu web sitesi valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , emin – 470

8. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım

9. Ağrı merkezden ben Emine. Slm sayfa harbiden iyi, tebrikler 23-04-2021 02:15:59

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link