Joseph Mercola tarafından “Bill Gates Küresel Gıda Politikasını da Gizlice Dikte Ediyor”. Sadece teknoloji, medya, İlaç …

https://www.lewrockwell.com/2020/08/joseph-mercola/bill-gates-secretly-dictates-global-food-policy-too/

Bill Gates küresel bir imparatorluk kurdu teknolojileri ve “hayırsever” çabaları etrafında, bunların büyüklüğü artık giderek daha açık hale geliyor. Saf zenginliği, kendi başına gerçek bir süper güç olmasına izin verdi. O sadece Dünya Sağlık Örgütü’nün en büyük fon sağlayıcısı ve seçilmemiş küresel COVID-19 sağlık çarı haline gelmekle kalmadı, aynı zamanda küresel gıda sisteminin gizli bir güçlendiricisidir.

AGRA Watch’un Ağustos 2020’de yayınlanan “Perdenin Arkasındaki Adam: Gates Vakfının BM Gıda Sistemleri Zirvesi Üzerindeki Etkisi” raporunda açıklandığı üzere, Gates çok sayıda kuruluşa fon sağlayarak küresel gıda ve tarım politikası üzerinde güçlü bir etkiye sahiptir. tarımsal kalkınma ve politika yapımında yer alıyor. “

“Joseph Mercola tarafından “Bill Gates Küresel Gıda Politikasını da Gizlice Dikte Ediyor”. Sadece teknoloji, medya, İlaç …” üzerine 14 yorum

1. Ankara merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siten cidden ilgi uyandırıcı, sağolun 06-09-2020 11:41:53

2. Kayseri merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 06-09-2020 15:14:36

3. Van merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 13-09-2020 08:08:52

4. Amasya merkezden ben banu. Selam herkese siten inan ki iyi, facebookta paylaştım 02-10-2020 09:36:45

5. Hakkari merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfa inanki dikkat çekici, tebrikler 02-10-2020 21:25:10

6. Edirne dan kimler var. Joseph Mercola tarafından “Bill Gates Küresel Gıda Politikasını da Gizlice Dikte Ediyor”. Sadece teknoloji, medya, İlaç … . Merhaba siten süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , banu – 66

7. Ankara dan kimler var. Joseph Mercola tarafından “Bill Gates Küresel Gıda Politikasını da Gizlice Dikte Ediyor”. Sadece teknoloji, medya, İlaç … . Selamın aleyküm sayfa harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 264

8. Bu konu : ” Joseph Mercola tarafından “Bill Gates Küresel Gıda Politikasını da Gizlice Dikte Ediyor”. Sadece teknoloji, medya, İlaç … ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 78

Yorum yapın