Joseph Rosenbaum, 9 yaşında kurbanlarla tekrarlanan bir çocuk tacizcisiydi. Bazı insanlar onun bir kahraman olduğunu düşünüyor, aynı türden Bill Clinton’a saygı duyuyor. Tesadüf?

Bence değil!

İlericiler, neredeyse sonsuza dek cinsel yönelim konusunda alternatif bir görüş için bastırıyorlar.

Ya kendileri ya da iyilik yapma hareketleri, pedoseksüelliği meşrulaştırmak için uzun bir oyun oynamaya çalışan kötü niyetli insanlar tarafından taklit ediliyor ya da alet ediliyor.

“Joseph Rosenbaum, 9 yaşında kurbanlarla tekrarlanan bir çocuk tacizcisiydi. Bazı insanlar onun bir kahraman olduğunu düşünüyor, aynı türden Bill Clinton’a saygı duyuyor. Tesadüf?” üzerine 19 yorum

1. Kütahya merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 17-09-2020 10:38:19

2. Samsun merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siteniz gerçekten hayran bıraktı, sağolun 17-09-2020 10:55:24

3. Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşım harbiden hayran edici, teraziye tıkladım 17-09-2020 11:02:14

4. Aksaray merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımın yeminle hayran edici, teşekkürler 21-09-2020 06:55:35

5. Muş merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfa cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 25-09-2020 17:52:20

6. Çankırı merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siten vallaha billaha çok iyi, teşekkürler 02-10-2020 11:19:19

7. Kars dan kimler var. Joseph Rosenbaum, 9 yaşında kurbanlarla tekrarlanan bir çocuk tacizcisiydi. Bazı insanlar onun bir kahraman olduğunu düşünüyor, aynı türden Bill Clinton’a saygı duyuyor. Tesadüf? . Selamın aleyküm web sitesi vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , doruk – 479

8. Bu konu : ” Joseph Rosenbaum, 9 yaşında kurbanlarla tekrarlanan bir çocuk tacizcisiydi. Bazı insanlar onun bir kahraman olduğunu düşünüyor, aynı türden Bill Clinton’a saygı duyuyor. Tesadüf? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 35

Yorum yapın