Bence değil!

İlericiler, neredeyse sonsuza dek cinsel yönelim konusunda alternatif bir görüş için bastırıyorlar.

Ya kendileri ya da iyilik yapma hareketleri, pedoseksüelliği meşrulaştırmak için uzun bir oyun oynamaya çalışan kötü niyetli insanlar tarafından taklit ediliyor ya da alet ediliyor.

Author

72 Comments

1. Kütahya merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 17-09-2020 10:38:19

2. Selam paylaşımın gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım

3. selam arkadaşlar web siten cidden dikkat çekici, şukuladım

4. elif yılmaz Reply

Mrb paylaşım vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım

5. Samsun merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siteniz gerçekten hayran bıraktı, sağolun 17-09-2020 10:55:24

6. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım

7. Rize merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler 17-09-2020 11:01:46

8. Merhaba herkese sayfanız valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

9. elif yılmaz Reply

Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşım harbiden hayran edici, teraziye tıkladım 17-09-2020 11:02:14

10. elif yılmaz Reply

Selamlar web sitesi valla hayran bıraktı, face de paylaştım

11. Aksaray merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımın yeminle hayran edici, teşekkürler 21-09-2020 06:55:35

12. Muş merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfa cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 25-09-2020 17:52:20

13. Çankırı merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siten vallaha billaha çok iyi, teşekkürler 02-10-2020 11:19:19

14. Kars dan kimler var. Joseph Rosenbaum, 9 yaşında kurbanlarla tekrarlanan bir çocuk tacizcisiydi. Bazı insanlar onun bir kahraman olduğunu düşünüyor, aynı türden Bill Clinton’a saygı duyuyor. Tesadüf? . Selamın aleyküm web sitesi vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , doruk – 479

15. Bu konu : ” Joseph Rosenbaum, 9 yaşında kurbanlarla tekrarlanan bir çocuk tacizcisiydi. Bazı insanlar onun bir kahraman olduğunu düşünüyor, aynı türden Bill Clinton’a saygı duyuyor. Tesadüf? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 35

16. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler

17. Mrb paylaşım harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

18. elif yılmaz Reply

Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımın vallaha mükemmel, facebookta paylaştım 04-11-2020 03:41:53

19. Gürbüz Reply

Uşak dan kimler var. Joseph Rosenbaum, 9 yaşında kurbanlarla tekrarlanan bir çocuk tacizcisiydi. Bazı insanlar onun bir kahraman olduğunu düşünüyor, aynı türden Bill Clinton’a saygı duyuyor. Tesadüf? . Slm sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 53

20. Kırşehir merkezden ben gaye. Selam herkese sayfanız ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 05-11-2020 15:22:07

21. Karaman merkezden ben . Selam paylaşımınız ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 10-11-2020 14:51:36

22. Bu konu : ” Joseph Rosenbaum, 9 yaşında kurbanlarla tekrarlanan bir çocuk tacizcisiydi. Bazı insanlar onun bir kahraman olduğunu düşünüyor, aynı türden Bill Clinton’a saygı duyuyor. Tesadüf? ” çok güzel. Merhaba sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ahmet – 241

23. elif yılmaz Reply

Denizli dan kimler var. Joseph Rosenbaum, 9 yaşında kurbanlarla tekrarlanan bir çocuk tacizcisiydi. Bazı insanlar onun bir kahraman olduğunu düşünüyor, aynı türden Bill Clinton’a saygı duyuyor. Tesadüf? . selam arkadaşlar siteniz cidden hayran edici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 351

24. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha hayran edici, tebrikler

25. Bu konu : ” Joseph Rosenbaum, 9 yaşında kurbanlarla tekrarlanan bir çocuk tacizcisiydi. Bazı insanlar onun bir kahraman olduğunu düşünüyor, aynı türden Bill Clinton’a saygı duyuyor. Tesadüf? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 309

26. Selamlar web siteniz inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

27. Selamın aleyküm siten vallaha billaha çok güzel, tebrikler

28. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz güzel, sağolun

29. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Joseph Rosenbaum, 9 yaşında kurbanlarla tekrarlanan bir çocuk tacizcisiydi. Bazı insanlar onun bir kahraman olduğunu düşünüyor, aynı türden Bill Clinton’a saygı duyuyor. Tesadüf? ” çok güzel. Slm sayfa cidden çok iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 205

30. Bu konu : ” Joseph Rosenbaum, 9 yaşında kurbanlarla tekrarlanan bir çocuk tacizcisiydi. Bazı insanlar onun bir kahraman olduğunu düşünüyor, aynı türden Bill Clinton’a saygı duyuyor. Tesadüf? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , – 294

31. Van dan kimler var. Joseph Rosenbaum, 9 yaşında kurbanlarla tekrarlanan bir çocuk tacizcisiydi. Bazı insanlar onun bir kahraman olduğunu düşünüyor, aynı türden Bill Clinton’a saygı duyuyor. Tesadüf? . Mrb siteniz harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 129

32. Bu konu : ” Joseph Rosenbaum, 9 yaşında kurbanlarla tekrarlanan bir çocuk tacizcisiydi. Bazı insanlar onun bir kahraman olduğunu düşünüyor, aynı türden Bill Clinton’a saygı duyuyor. Tesadüf? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 18

33. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden dikkatimi çekti, şukuladım

34. Gürbüz Reply

Selam herkese siten ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım

35. selam arkadaşlar paylaşım harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

36. Yalova dan kimler var. Joseph Rosenbaum, 9 yaşında kurbanlarla tekrarlanan bir çocuk tacizcisiydi. Bazı insanlar onun bir kahraman olduğunu düşünüyor, aynı türden Bill Clinton’a saygı duyuyor. Tesadüf? . Selamın aleyküm paylaşımın inan ki hayran bıraktı, şukuladım , ali – 164

37. İzmir merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi iyi, şukuladım 09-02-2021 18:56:54

38. Karaman dan kimler var. Joseph Rosenbaum, 9 yaşında kurbanlarla tekrarlanan bir çocuk tacizcisiydi. Bazı insanlar onun bir kahraman olduğunu düşünüyor, aynı türden Bill Clinton’a saygı duyuyor. Tesadüf? . Merhaba herkese web siten vallaha hayran edici, teşekkürler , mehmet – 237

39. Gürbüz Reply

Ankara dan kimler var. Joseph Rosenbaum, 9 yaşında kurbanlarla tekrarlanan bir çocuk tacizcisiydi. Bazı insanlar onun bir kahraman olduğunu düşünüyor, aynı türden Bill Clinton’a saygı duyuyor. Tesadüf? . Merhabalar paylaşım harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 9

40. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım

41. Aksaray merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun 27-02-2021 20:34:21

42. Hatay merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfanız valla mükemmel, twitter da paylaştım 07-03-2021 16:36:06

43. Bu konu : ” Joseph Rosenbaum, 9 yaşında kurbanlarla tekrarlanan bir çocuk tacizcisiydi. Bazı insanlar onun bir kahraman olduğunu düşünüyor, aynı türden Bill Clinton’a saygı duyuyor. Tesadüf? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 161

44. Bu konu : ” Joseph Rosenbaum, 9 yaşında kurbanlarla tekrarlanan bir çocuk tacizcisiydi. Bazı insanlar onun bir kahraman olduğunu düşünüyor, aynı türden Bill Clinton’a saygı duyuyor. Tesadüf? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , banu – 431

45. Çankırı merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 21-03-2021 16:28:38

46. Selamın aleyküm sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, sağolun

47. Bu konu : ” Joseph Rosenbaum, 9 yaşında kurbanlarla tekrarlanan bir çocuk tacizcisiydi. Bazı insanlar onun bir kahraman olduğunu düşünüyor, aynı türden Bill Clinton’a saygı duyuyor. Tesadüf? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 10

48. Bu konu : ” Joseph Rosenbaum, 9 yaşında kurbanlarla tekrarlanan bir çocuk tacizcisiydi. Bazı insanlar onun bir kahraman olduğunu düşünüyor, aynı türden Bill Clinton’a saygı duyuyor. Tesadüf? ” çok güzel. Selam siten inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 74

49. Isparta merkezden ben hatice. Merhaba sayfan inanki mükemmel, teraziye tıkladım 14-04-2021 02:58:20

50. Giresun merkezden ben mehmet. Selam siten süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım 07-05-2021 00:40:44

51. Bu konu : ” Joseph Rosenbaum, 9 yaşında kurbanlarla tekrarlanan bir çocuk tacizcisiydi. Bazı insanlar onun bir kahraman olduğunu düşünüyor, aynı türden Bill Clinton’a saygı duyuyor. Tesadüf? ” çok güzel. Selam sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , Emine – 221

52. elif yılmaz Reply

Slm sayfanız yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

53. Rize merkezden ben Hasan. Selam bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 18-05-2021 20:27:36

54. Malatya merkezden ben hatice. Selam web sitesi harbiden mükemmel, facebookta paylaştım 24-05-2021 01:22:49

55. Yalova merkezden ben gaye. Slm bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım 05-06-2021 14:50:55

56. Bu konu : ” Joseph Rosenbaum, 9 yaşında kurbanlarla tekrarlanan bir çocuk tacizcisiydi. Bazı insanlar onun bir kahraman olduğunu düşünüyor, aynı türden Bill Clinton’a saygı duyuyor. Tesadüf? ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha çok güzel, tebrikler , gaye – 394

57. Kırşehir merkezden ben memo. Slm sayfanız ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım 15-06-2021 05:51:52

58. Bu konu : ” Joseph Rosenbaum, 9 yaşında kurbanlarla tekrarlanan bir çocuk tacizcisiydi. Bazı insanlar onun bir kahraman olduğunu düşünüyor, aynı türden Bill Clinton’a saygı duyuyor. Tesadüf? ” çok güzel. Mrb paylaşımın valla iyi, teşekkürler , ali – 80

59. Bu konu : ” Joseph Rosenbaum, 9 yaşında kurbanlarla tekrarlanan bir çocuk tacizcisiydi. Bazı insanlar onun bir kahraman olduğunu düşünüyor, aynı türden Bill Clinton’a saygı duyuyor. Tesadüf? ” çok güzel. Selam herkese siteniz gerçekten dikkat çekici, teşekkürler , Hasan – 419

60. Kahramanmaraş merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfan valla çok güzel, saolun 07-07-2021 16:54:05

61. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım

62. Hatay merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki çok iyi, teşekkürler 12-07-2021 09:44:32

63. Bu konu : ” Joseph Rosenbaum, 9 yaşında kurbanlarla tekrarlanan bir çocuk tacizcisiydi. Bazı insanlar onun bir kahraman olduğunu düşünüyor, aynı türden Bill Clinton’a saygı duyuyor. Tesadüf? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın cidden mükemmel, face de paylaştım , ali – 23

64. Bu konu : ” Joseph Rosenbaum, 9 yaşında kurbanlarla tekrarlanan bir çocuk tacizcisiydi. Bazı insanlar onun bir kahraman olduğunu düşünüyor, aynı türden Bill Clinton’a saygı duyuyor. Tesadüf? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 137

65. Bu konu : ” Joseph Rosenbaum, 9 yaşında kurbanlarla tekrarlanan bir çocuk tacizcisiydi. Bazı insanlar onun bir kahraman olduğunu düşünüyor, aynı türden Bill Clinton’a saygı duyuyor. Tesadüf? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi iyi, sağolun , banu – 331

66. İstanbul dan kimler var. Joseph Rosenbaum, 9 yaşında kurbanlarla tekrarlanan bir çocuk tacizcisiydi. Bazı insanlar onun bir kahraman olduğunu düşünüyor, aynı türden Bill Clinton’a saygı duyuyor. Tesadüf? . Selam web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Hasan – 348

67. Tunceli merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler 25-07-2021 08:21:54

68. Tunceli dan kimler var. Joseph Rosenbaum, 9 yaşında kurbanlarla tekrarlanan bir çocuk tacizcisiydi. Bazı insanlar onun bir kahraman olduğunu düşünüyor, aynı türden Bill Clinton’a saygı duyuyor. Tesadüf? . Selam sayfa cidden çok iyi, twitter da paylaştım , memo – 411

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link