Elbette bu açıya çok dikkat eden tek kişi ben değilim? Bilmeyenler için, JUAN temelde aqa non her şeyi bilmektir. Pek çok konuşma yaptı .. “Juan’a göre dünya üçlüsü” onun ne kadar zeki olduğunu anlamak istiyorsanız hayatınızın mükemmel bir üç saati. “Kusursuz bir günün yaratılması” hayatınızın bir başka mükemmel saatidir. Temel olarak, 2021’de juan, Qa ile ilgili olmayan çeşitli youtuber kanallarında görünmeye başladı. İki hafta sonları önce, bu youtuber’lardan bir kısmını “özgürlüğün sesi” adlı bir film için vegas’ta özel bir gösterime davet etti. Youtube dijital askerlerinin bazı isimleri arasında …. pryme bakanı, jennifer easonv ve nino rodriguez yer alıyor. Çok daha fazlası vardı. Herkes farklı bir kişi döndü. Hepinizi bu insanların söylediklerini dinlemeye davet ediyorum. Onlara inanmanız gerekmiyor, ancak bu q hareketinin gerçekte ne hakkında olduğunu anlamak için kendinize borçlu olduğunuza inanıyorum. Ya juan’ın epik bir kült lider tarzı etkisi var ve bu insanlara yalan söylüyor ……. ya da sahne arkasında gerçekten epik bir şeyler oluyor. Juan şimdiye kadar karılarını ve kızlarını sikmeyi talep etmedi ve şimdiye kadar yanılıyor olmalı.

Author

13 Comments

1. Kars merkezden ben ziya. Merhaba herkese siteniz cidden çok iyi, twitter da paylaştım 03-03-2021 12:00:38

2. Bu konu : ” Juan o savin ” çok güzel. Selamlar siteniz valla çok güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 376

3. Bu konu : ” Juan o savin ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun , hatice – 61

4. Tunceli merkezden ben . selamun aleyküm sayfanız inan ki dikkat çekici, saolun 14-03-2021 00:48:54

5. Adıyaman merkezden ben . Mrb paylaşımın cidden mükemmel, teşekkürler 15-03-2021 13:08:35

6. Denizli merkezden ben Emine. Selamlar sayfa valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 16-03-2021 06:21:18

7. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle hayran edici, teşekkürler

8. Bu konu : ” Juan o savin ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 23

9. elif yılmaz Reply

Hakkari dan kimler var. Juan o savin . merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 422

10. Tunceli merkezden ben doruk. Selam web siten inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler 27-03-2021 06:48:32

11. Zonguldak dan kimler var. Juan o savin . Mrb sayfanız valla güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 322

12. Bu konu : ” Juan o savin ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 357

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link