Bu özensiz olacak, o yüzden bana katlan. Bunun önsözünü, pek çok bilgiyi kaçırdığımı ve diğer birçok faktöre değinmediğimi belirterek belirtmek istiyorum. Ama yine de bundan hoşlanacağınızı düşünüyorum. Görünüşe göre son zamanlarda “siyah göz klübü” denildiği gibi gürültü patlak veriyor. Ünlüler ve politikacılar ve diğer “yetkililer” ve liderler, düşme ve düşme ya da acil ameliyatlar ve benzerleri dışında en iyi açıklamalar olmadan kara gözle rastgele ortaya çıkıyorlar. Beni bu konuyu araştırmaya yönlendiren “vrill” ve droning süreci hakkında biraz gürültü duydum. Hiç ot çekirgelerini ve avcı peygamberleri ele geçiren saç parazit solucanlarını gördünüz ve merak ettiniz mi? Doğanın bir insanı ele geçirmeye yönelik böyle bir parazit üretip üretmediğini merak ettiniz mi? Kökeni yeryüzünün derinliklerinde yatan, kurbanını göz yoluyla bir “hortum” vasıtasıyla parazit olarak ele geçirme kabiliyetine sahip belirli bir tür kertenkele canlıları olduğu söylenir. “Tüy”, yaratıkların omuriliğine bağlı, başından çıkıntı yapan ve yaratıkların bilincinin içeriğini barındıran, solucan benzeri bir ekstremite. Tüy gözün içine girdiğinde, bu durumda, insan gözünün dibine, solucan optik sinirin etrafına dolanır ve esasen beyni sollayan bir lif demeti salar ve bu da bilinmeyen bazı sıvı maddeden bir “yırtık” bırakır. bu işlem sırasında üretilir. Bu insanı öldürür. Ama bedeni bu bilinç aktarımı için bir konukçu olarak bozulmadan bırakır. Ayrıca, bu yaratıkların orijinal taşıyıcıdan daha az zeki olduğu, bizim gibi empatiyi ifade edemediği, bu duyguları taklit etmenin yanı sıra başkalarının acılarından kurtulduğu, kendi zevkine takıntılı olduğu da söyleniyor. Ve ben ya ruhsal olarak bebek olduğunu ya da Tanrı ile bağlantısından yoksun olduğunu öneririm. Bu işlem sırasında solucanın kuyruğu, sarmal veya spiral şeklinde bir kuyrukla yarı yarıya kadar gözün dışına çıkmaktadır. Damla ile. Bilincin bu düşük formu yeni bir yüksek forma (bize) yükselirken, bunun horus gözünün sembolü veya ra (diğer adıyla her şeyi gören göz) olduğunu ileri sürüyorum. Görünüşe göre sızıldık ve gerçek tarihimiz bu parazitler lehine yeniden yazıldı. Ank’ın hayatın anahtarının, yükselişin (bazıları bir kartalla tasvir edilmiştir), sonsuz yaşamın ve ayrıca kazabildiklerimden birçok başka şeyin Mısır sembolü olduğu söyleniyor. Şu anda düşündüğümüz gibi bunlardan herhangi biri olduğunu sanmıyorum. Görünüşe göre geçici olarak gözü dışarı çıkarmak ve hortum için “droning” sürecini daha basit hale getirmek için sadece bir araç gibi görünüyor. Bununla birlikte, parazit perspektifinden, neden bu niteliklere atandığını anlayabiliyorum. Bu parazit yaratıcılığımızdan yoksundur, bu nedenle toplumla uyum sağlamak için artık yeni ev sahibinin anıları ve hayatı ile donatılmıştır. En iyi ana bilgisayar türü hangisidir? Zaten yüksek güce sahip olanlar, ünlüler, politikacılar, şarkıcılar, medya çalışanları ve esasen bir senaryodan okuyabilen ve ana bilgisayar yeteneklerinden parazit yapabilen, rolü oynayan, karışan ve operasyonu düşük seviyede tutan herkes. Başka pek bir şey yapmak için manevi bağlantı, yaratıcılık, ilham veya empatiye sahip değiller. Kendini özümseme tutumuna sahiptirler, kendini diğerlerinden daha yüksek gören bir ben-ben-ben tutumu. Sahip oldukları sorun şu ki, sırları öğrenilirse, onlar için bitecek ve bunu biliyorlar. Bu nedenle ILLUSION’ı üzerimizde tutmak kritiktir. Hıristiyanların “iblisler” dedikleri vrill mi? Doğulu cinler mi? Gnostiklerin “arkonları” mı? Zulu’nun “chitahury” si? İllüzyonlar yapanlar. Aldatıcılar. Şimdi, eğlence amacıyla, bunun gerçekten eski Mısır’dan beri ve hatta ötesinde olduğunu varsayalım. Oyunun adı SURVIVAL ise, her yüksek ofise (hükümetlere) sızmanız ZORUNDA, pek çoğunun algılarını aldığı medya akışlarını geçersiniz, hollywood’u ve eğlenceyi ele geçirirsiniz. Gösterinin devam etmesi için geri kalanımızı algısal bir balonun içinde tutabileceğiniz tüm ana güç kanalları. Daha sonra, herhangi bir gösteriş olup olmadığını (yüzümüze sallamayı seviyorlar) görmeye çalışmak için katy Perry’nin “kara atını” yeniden izlemem istendi. Ve eminim ki şarkı sözleri sonra bana çarptı; “… Bana gelecektin. Ve işte buradasın. Ama dikkatli seçsen iyi olur. (İyi bir ev sahibi seçin, çünkü hortum ayrıldığında, bu bir ve bitmiş bir anlaşma.) Çünkü ben her şeyi yapabilirim. (Bir sürü yaratığı parazite etme yeteneğine sahip) Her şeyden ve her şeyden. Beni Afroditin yap (Beni şu anki halimden bir “tanrı” yap) Beni tek ve tek kişinin yap ama beni düşmanın, düşmanın yapma , senin düşmanın. Öyleyse sihirle oynamak istiyorsun. Oğlum, neye düştüğünü bilmelisin. Bebeğim, bunu yapmaya cesaret edebilir misin. fırtına, mükemmel bir fırtına. ‘Çünkü bir kez benimsin, bir kez benimsin. Geri dönüş yok. ” Bu videodan bahsetmiyorum bile, çoğu boktan youtube pedalının yanı sıra, algısal programlama ve görüntülerin mutlak sınırına kadar dolu. Peki bu “dronlar” diğer dronlarla nasıl koordine oluyor veya iletişim kuruyor? Muhtemelen aşina olduğunuz bir şey, bir elinizin bir gözünü kapatmasıdır. Ya da tüm gören gözü veya illuminati’yi temsil etmek için parmaklarla yapılmış bir delik veya üçgenden bakan bir göz. Muhtemelen gizli topluluklar aracılığıyla mı? Bu nedenle toplum, piramitlerin sembolleriyle (tam bilgili azınlığın tepede olduğu piramit şeklindeki hiyerarşik yapısına bir selam, atışları ve en alttaki insanlık kitlesini çağırıyor) ve diğer şeytani imgelerle köpürüyor. Elimizdekilerden yoksunlarsa, yani daha yüksek bir şeye bağlılık, sadakat, sevgi, tevazu, o zaman kurban, pedofili ve cinsel taciz için insan kaçakçılığının delicesine devasa yeraltı pazarı ile kurulacak bir bağlantı var mı? Bu insanlar başka ne kazanıyor? Bu kadar parayla bir cehalet yaratık olarak başka ne yaparsınız? Şüphelendiğim kadar geriye dönerlerse, bizi karanlıkta tutmak için tarihimizin, dinlerimizin, anlayışlarımızın gizlenmesinden vrill sorumlu olabilir mi? Çöp yiyecekleri tüketmekle, zihnimizi çöp TV ve medya “eğlencesiyle” zehirlemekle, spor izlemekle, takıntılı bir şekilde ihtiyacımız olmayan ürünleri satın almakla meşgulüz. Dünya, orijinal yaratılıştan neredeyse tamamen tersine çevrilmiştir. Onlar hayatımızdaki çarpıklık, negatif güçtür. Bizim onlar gibi olmamızı ve moralimizi bozmamızı istiyorlar ki kavga etmeyelim. Hükümetlere sızdıkları doğruysa ve acı ve ıstıraptan kurtulurlarsa, hepsi tuhaf bir şekilde bir araya gelir ve neden her zaman bitmeyen savaşlarda olduğumuzu veya medyanın neden dünyanın sonu geliyormuş gibi ses çıkardığını anlamlandırır. neden evsizlik artıyor. Faşizm, tiranlık ve sansür fikri vrill’den mi kaynaklanıyor? Elbette varoluşlarını sessiz tutmaları gerekiyor, bu yüzden tarihi ovmak onlar için anahtardır. Biz onlar için sadece sığırız. Biz onlar için bir yiyecek ve eğlence kaynağıyız (adrenokrom) Maalesef empatik özelliklerimiz tam olarak bizden nasıl yararlandıklarıdır. Şimdi de bu sahte virüs durumuna ve kapılardaki aşı durumuna bakın. Kötü bir notla bitirmek istemiyorum, bu yüzden sizi bununla bırakacağım. Zaten kaybettiler. Tabiri caizse günlerini güneşte geçirdiler, ancak David Icke ve bilgiyi almak için hayatlarını kaybeden diğerleri gibi insanlar sayesinde şu anda dışarıda olan bilgiler artık çıktı. Zaman geçiyor ve bunu biliyorlar. Şiddetle kırbaçlanan köşeli bir hayvan gibiler, kaçınılmaz ölümünden önce elindekileri bize fırlatıyorlar. Son birkaç yıldır sergide gördüğümüz mutlak çılgınca davranışı başka nasıl açıklayabilirsin? Söz bitti ve sona erdiğini biliyorlar. İnsanlık bizim olanı geri alacaktır. Aşk gerçektir ve gerçek bir kasırga gibi geliyor.

Lütfen bu videoyu izleyin, bu biraz güvenilirlik sağlamaya yardımcı olan ve bu bilgilerin bazılarını nereden bulduğumdur. https://www.youtube.com/watch?v=sFLE59HkhN4&t=260s&ab_channel=TheRevolution

Author

42 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” JUICY – Siyah göz kulübü, kertenkeleler. Antik Mısır ” çok güzel. Merhaba sayfa inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 287

2. Merhabalar paylaşım cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım

3. Ağrı merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler 09-05-2021 12:17:48

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” JUICY – Siyah göz kulübü, kertenkeleler. Antik Mısır ” çok güzel. Slm siteniz inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 316

5. Bu konu : ” JUICY – Siyah göz kulübü, kertenkeleler. Antik Mısır ” çok güzel. Mrb paylaşımınız gerçekten güzel, face de paylaştım , Hasan – 489

6. Mardin dan kimler var. JUICY – Siyah göz kulübü, kertenkeleler. Antik Mısır . Selam siten vallaha billaha mükemmel, saolun , ali – 269

7. Edirne dan kimler var. JUICY – Siyah göz kulübü, kertenkeleler. Antik Mısır . Selamlar sayfa inanki dikkatimi çekti, saolun , – 143

8. Bu konu : ” JUICY – Siyah göz kulübü, kertenkeleler. Antik Mısır ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 2

9. Yozgat merkezden ben Hasan. Selamlar sayfan inan ki çok güzel, teşekkürler 31-05-2021 12:31:44

10. Batman merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler 31-05-2021 14:29:56

11. Kilis merkezden ben ali. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 31-05-2021 19:47:53

12. elif yılmaz Reply

Yozgat dan kimler var. JUICY – Siyah göz kulübü, kertenkeleler. Antik Mısır . Selamın aleyküm sayfa vallaha iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 412

13. Çorum merkezden ben mehmet. Selam sayfa inanki çok hoşuma gitti, saolun 04-06-2021 01:45:20

14. Hatay dan kimler var. JUICY – Siyah göz kulübü, kertenkeleler. Antik Mısır . Merhaba paylaşım valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , memo – 132

15. Iğdır merkezden ben ali. Selamlar paylaşımın valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 15-06-2021 18:55:52

16. Kahramanmaraş dan kimler var. JUICY – Siyah göz kulübü, kertenkeleler. Antik Mısır . selamun aleyküm web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 419

17. selamun aleyküm siteniz vallaha güzel, linkedinde paylaştım

18. Tekirdağ merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım 26-06-2021 13:17:06

19. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” JUICY – Siyah göz kulübü, kertenkeleler. Antik Mısır ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanki çok hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 109

20. elif yılmaz Reply

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, sağolun 28-06-2021 22:14:42

21. Merhabalar web siten inanki çok güzel, şukuladım

22. Zonguldak dan kimler var. JUICY – Siyah göz kulübü, kertenkeleler. Antik Mısır . selam arkadaşlar web siten süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 360

23. Muğla dan kimler var. JUICY – Siyah göz kulübü, kertenkeleler. Antik Mısır . selamun aleyküm paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 475

24. Zonguldak merkezden ben memo. Slm paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 17-07-2021 01:57:50

25. Gürbüz Reply

Bu konu : ” JUICY – Siyah göz kulübü, kertenkeleler. Antik Mısır ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 170

26. Bu konu : ” JUICY – Siyah göz kulübü, kertenkeleler. Antik Mısır ” çok güzel. Selamlar siteniz yeminle hayran bıraktı, tebrikler , memo – 105

27. Isparta merkezden ben gaye. Merhabalar sayfan inanki mükemmel, teraziye tıkladım 25-07-2021 08:11:56

28. Bartın dan kimler var. JUICY – Siyah göz kulübü, kertenkeleler. Antik Mısır . Selam siten cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 41

29. Çanakkale dan kimler var. JUICY – Siyah göz kulübü, kertenkeleler. Antik Mısır . Slm web siten yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , Emine – 60

30. Tekirdağ merkezden ben gaye. Merhabalar sayfa vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım 03-08-2021 20:58:41

31. Gürbüz Reply

Mrb web siteniz inanki hayran edici, teraziye tıkladım

32. Karabük merkezden ben mehmet. Slm web sitesi yeminle iyi, tebrikler 11-08-2021 06:34:38

33. Hatay dan kimler var. JUICY – Siyah göz kulübü, kertenkeleler. Antik Mısır . selam arkadaşlar sayfanız cidden hayran edici, sağolun , Emine – 310

34. Nevşehir dan kimler var. JUICY – Siyah göz kulübü, kertenkeleler. Antik Mısır . Merhaba sayfanız inan ki hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 295

35. Hakkari merkezden ben . selam arkadaşlar siten inanılmaz dikkat çekici, şukuladım 31-08-2021 23:20:26

36. Kırklareli dan kimler var. JUICY – Siyah göz kulübü, kertenkeleler. Antik Mısır . selamun aleyküm paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 345

37. Bu konu : ” JUICY – Siyah göz kulübü, kertenkeleler. Antik Mısır ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 152

38. Bu konu : ” JUICY – Siyah göz kulübü, kertenkeleler. Antik Mısır ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan cidden çok iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 477

39. Erzurum merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siten yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 16-09-2021 23:12:01

40. Bartın merkezden ben banu. Selamlar siteniz valla hayran edici, twitter da paylaştım 17-09-2021 21:33:39

41. Bu konu : ” JUICY – Siyah göz kulübü, kertenkeleler. Antik Mısır ” çok güzel. Mrb web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Aylin – 418

Write A Comment