Julian Assange hapishanede çünkü …

Ordunun silahsız muhabirleri ve çocukları helikopterden vurduğu bir videoyu dünyaya gösterdi.

Ordu vergi mükelleflerinden yılda 500-700 milyar dolar alırken, her yıl ikincil hasar nedeniyle öldürdükleri masum çocukların sayısını bilmenizi istemiyorlar.

Julian Assange’ı özgür bırakın!

“Julian Assange hapishanede çünkü …” üzerine 42 yorum

1. Yalova merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 25-09-2020 22:35:38

2. Trabzon merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 25-09-2020 22:39:05

3. Kastamonu merkezden ben mehmet. Selamlar web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 26-09-2020 01:01:06

4. Mersin merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımın vallaha mükemmel, face de paylaştım 02-10-2020 11:18:31

5. Bu konu : ” Julian Assange hapishanede çünkü … ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 187

6. Bu konu : ” Julian Assange hapishanede çünkü … ” çok güzel. Selam sayfan gerçekten dikkat çekici, şukuladım , banu – 435

7. Bu konu : ” Julian Assange hapishanede çünkü … ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 472

8. Karaman dan kimler var. Julian Assange hapishanede çünkü … . selam arkadaşlar bu web sitesi cidden mükemmel, sağolun , Emine – 490

9. Bu konu : ” Julian Assange hapishanede çünkü … ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler , ahmet – 115

10. Eskişehir merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 19-11-2020 16:40:01

11. Ankara dan kimler var. Julian Assange hapishanede çünkü … . Selam sayfanız yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 257

12. Bu konu : ” Julian Assange hapishanede çünkü … ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 104

13. Van dan kimler var. Julian Assange hapishanede çünkü … . Selamlar web sitesi ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 131

14. Bu konu : ” Julian Assange hapishanede çünkü … ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim mükemmel, sağolun , ali – 270

15. Adana dan kimler var. Julian Assange hapishanede çünkü … . Merhaba herkese sayfanız cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 419

16. Mardin merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım 15-12-2020 22:43:36

17. Tokat dan kimler var. Julian Assange hapishanede çünkü … . Selamın aleyküm sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Aylin – 214

18. Bu konu : ” Julian Assange hapishanede çünkü … ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 377

19. Eskişehir merkezden ben emin. Selam herkese paylaşımın inanılmaz mükemmel, sağolun 01-01-2021 02:45:09

20. Muş dan kimler var. Julian Assange hapishanede çünkü … . merhaba arkadaşlar sayfa inan ki çok iyi, face de paylaştım , hatice – 243

21. Artvin dan kimler var. Julian Assange hapishanede çünkü … . Merhaba herkese siten yeminle güzel, face de paylaştım , banu – 325

22. Kırıkkale merkezden ben memo. Merhaba web siten valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 11-01-2021 20:32:39

23. Çankırı merkezden ben emin. Selamlar siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 30-01-2021 09:09:56

24. Adana dan kimler var. Julian Assange hapishanede çünkü … . Slm siteniz gerçekten hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 234

25. Bu konu : ” Julian Assange hapishanede çünkü … ” çok güzel. Merhaba sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , emin – 457

26. Kütahya dan kimler var. Julian Assange hapishanede çünkü … . merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 464

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link