Adam size DNC / Podesta / Hillary e-postalarını verdi ve burası sizlerden gelen hayalet bir kasaba.

Bir Qoomer iseniz ve şu anda Assange’a olanlardan tamamen dehşete düşmediyseniz:

Sadece ‘muh ülke’ söz konusu olduğunda ifade özgürlüğünü önemsiyormuş gibi yaparsınız.

Çocuk kaçakçılığını önemsiyormuş gibi yapıyorsun ama Amerikalı olmayanların başına geldiğinde bunu yapmıyorsun.

Çin’in Uygur nüfusunu önemsiyormuş gibi davranıyorsunuz, ancak Gürcistan’daki bir ICE gözaltı tesisinde kadınlara uygulanan zorunlu histerektomiyi tanımıyorsunuz.

Bütün bunları umursuyormuş gibi yapıyorsun, ama asıl önemsediğin şey Trump ve Amurica için peri masalı hikayen.

Author

62 Comments

1. elif yılmaz Reply

Kırşehir merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 20-09-2020 01:55:35

2. Selam herkese bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım

3. Gürbüz Reply

Muş merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siten süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler 28-09-2020 17:08:13

4. selamun aleyküm siten cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

5. Kayseri merkezden ben mehmet. Mrb sayfan süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 07-10-2020 11:10:05

6. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim hayran edici, saolun

7. Mrb web siten vallaha billaha hayran edici, sağolun

8. Uşak merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfa cidden güzel, teşekkürler 29-10-2020 02:19:52

9. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi çok iyi, tebrikler

10. Merhaba herkese paylaşım yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım

11. Bu konu : ” Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , doruk – 485

12. Selam herkese siteniz harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Bu konu : ” Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? ” çok güzel. Mrb sayfan ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 258

14. Bu konu : ” Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , gaye – 479

15. Bu konu : ” Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , memo – 181

16. Kastamonu dan kimler var. Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? . Merhaba herkese web siten harbiden iyi, facebookta paylaştım , gaye – 164

17. Siirt merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfa ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 23-12-2020 00:04:38

18. Bu konu : ” Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi mükemmel, şukuladım , Emine – 474

19. Bu konu : ” Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inanki dikkat çekici, sağolun , ziya – 289

20. Bu konu : ” Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha billaha hayran edici, sağolun , ziya – 134

21. elif yılmaz Reply

Rize dan kimler var. Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? . Selam herkese sayfan valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 97

22. Uşak dan kimler var. Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? . Merhabalar sayfa vallaha billaha hayran edici, şukuladım , doruk – 173

23. Selam herkese web siteniz inan ki güzel, face de paylaştım

24. Kırklareli dan kimler var. Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? . Merhabalar sayfanız vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ahmet – 460

25. Selam herkese sayfanız inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım

26. Bu konu : ” Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım , gaye – 378

27. Bu konu : ” Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 229

28. Edirne dan kimler var. Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha güzel, sağolun , Aylin – 275

29. Selamın aleyküm siten gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım

30. Düzce dan kimler var. Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? . Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok iyi, saolun , ziya – 329

31. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok iyi, teşekkürler

32. Rize dan kimler var. Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? . Merhaba paylaşım ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 9

33. Kütahya dan kimler var. Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? . Selam herkese siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 28

34. Afyon dan kimler var. Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? . selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , memo – 203

35. Gürbüz Reply

Selam herkese sayfanız cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

36. Burdur dan kimler var. Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki hayran edici, sağolun , ali – 217

37. Merhaba paylaşım yeminle hayran bıraktı, saolun

38. Bu konu : ” Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, saolun , ziya – 389

39. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inanki çok iyi, saolun , elif yılmaz – 205

40. Kırıkkale merkezden ben Hasan. Selamlar sayfan harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 04-04-2021 16:44:11

41. Bayburt dan kimler var. Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? . Selamlar paylaşım yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 228

42. Niğde dan kimler var. Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? . Selam siteniz inanki hayran bıraktı, tebrikler , – 361

43. Bu konu : ” Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 284

44. Bu konu : ” Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? ” çok güzel. Slm web siten ciddiyim çok iyi, şukuladım , – 17

45. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? ” çok güzel. Slm paylaşımın cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 293

46. Bu konu : ” Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 220

47. Hatay merkezden ben ziya. selamun aleyküm siten ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler 14-05-2021 00:25:23

48. Muş merkezden ben hatice. Mrb sayfa valla güzel, sağolun 14-05-2021 18:08:51

49. Bu konu : ” Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? ” çok güzel. Mrb paylaşımın vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , – 132

50. Bu konu : ” Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 158

51. Ankara dan kimler var. Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? . Slm siten inanki güzel, teşekkürler , memo – 160

52. Malatya merkezden ben banu. Merhabalar bu web sitesi cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 08-06-2021 14:14:10

53. Sakarya dan kimler var. Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? . selam arkadaşlar paylaşım harbiden dikkat çekici, teşekkürler , ali – 303

54. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

55. Tokat dan kimler var. Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? . Merhabalar bu web sitesi ciddiyim çok iyi, şukuladım , ali – 243

56. Bu konu : ” Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? ” çok güzel. Selam sayfa inanki iyi, tebrikler , mehmet – 464

57. Çorum dan kimler var. Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? . selamun aleyküm web sitesi inanılmaz mükemmel, teşekkürler , Emine – 157

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link