Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok?

Adam size DNC / Podesta / Hillary e-postalarını verdi ve burası sizlerden gelen hayalet bir kasaba.

Bir Qoomer iseniz ve şu anda Assange’a olanlardan tamamen dehşete düşmediyseniz:

Sadece ‘muh ülke’ söz konusu olduğunda ifade özgürlüğünü önemsiyormuş gibi yaparsınız.

Çocuk kaçakçılığını önemsiyormuş gibi yapıyorsun ama Amerikalı olmayanların başına geldiğinde bunu yapmıyorsun.

Çin’in Uygur nüfusunu önemsiyormuş gibi davranıyorsunuz, ancak Gürcistan’daki bir ICE gözaltı tesisinde kadınlara uygulanan zorunlu histerektomiyi tanımıyorsunuz.

Bütün bunları umursuyormuş gibi yapıyorsun, ama asıl önemsediğin şey Trump ve Amurica için peri masalı hikayen.

“Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok?” üzerine 36 yorum

1. Kırşehir merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 20-09-2020 01:55:35

2. Muş merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siten süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler 28-09-2020 17:08:13

3. Kayseri merkezden ben mehmet. Mrb sayfan süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 07-10-2020 11:10:05

4. Bu konu : ” Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , doruk – 485

5. Bu konu : ” Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? ” çok güzel. Mrb sayfan ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 258

6. Bu konu : ” Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , gaye – 479

7. Bu konu : ” Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , memo – 181

8. Kastamonu dan kimler var. Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? . Merhaba herkese web siten harbiden iyi, facebookta paylaştım , gaye – 164

9. Siirt merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfa ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 23-12-2020 00:04:38

10. Bu konu : ” Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi mükemmel, şukuladım , Emine – 474

11. Bu konu : ” Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inanki dikkat çekici, sağolun , ziya – 289

12. Bu konu : ” Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha billaha hayran edici, sağolun , ziya – 134

13. Rize dan kimler var. Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? . Selam herkese sayfan valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 97

14. Uşak dan kimler var. Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? . Merhabalar sayfa vallaha billaha hayran edici, şukuladım , doruk – 173

15. Kırklareli dan kimler var. Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? . Merhabalar sayfanız vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ahmet – 460

16. Bu konu : ” Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım , gaye – 378

17. Bu konu : ” Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 229

18. Edirne dan kimler var. Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha güzel, sağolun , Aylin – 275

19. Düzce dan kimler var. Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? . Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok iyi, saolun , ziya – 329

20. Rize dan kimler var. Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? . Merhaba paylaşım ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 9

21. Kütahya dan kimler var. Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok? . Selam herkese siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 28

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link