Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok?

Adam size DNC / Podesta / Hillary e-postalarını verdi ve burası sizlerden gelen hayalet bir kasaba.

Bir Qoomer iseniz ve şu anda Assange’a olanlardan tamamen dehşete düşmediyseniz:

Sadece ‘muh ülke’ söz konusu olduğunda ifade özgürlüğünü önemsiyormuş gibi yaparsınız.

Çocuk kaçakçılığını önemsiyormuş gibi yapıyorsun ama Amerikalı olmayanların başına geldiğinde bunu yapmıyorsun.

Çin’in Uygur nüfusunu önemsiyormuş gibi davranıyorsunuz, ancak Gürcistan’daki bir ICE gözaltı tesisinde kadınlara uygulanan zorunlu histerektomiyi tanımıyorsunuz.

Bütün bunları umursuyormuş gibi yapıyorsun, ama asıl önemsediğin şey Trump ve Amurica için peri masalı hikayen.

“Julian Assange’ın olası iadesi konusunda Q’dan neden büyük bir öfke yok?” üzerine 8 yorum

1. Kırşehir merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 20-09-2020 01:55:35

2. Muş merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siten süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler 28-09-2020 17:08:13

3. Kayseri merkezden ben mehmet. Mrb sayfan süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 07-10-2020 11:10:05

Yorum yapın