Ölü adamın anahtarını serbest bırakırsam, bu amacını bozmaz mı? Dosyaların içeriği nedir?

“Ölü adam anahtarı; ölüm, bilinç kaybı veya bedensel olarak kontrolden çıkma gibi nedenlerle insan operatör yetersiz kalırsa etkinleştirilecek veya devre dışı bırakılacak şekilde tasarlanmış bir anahtardır. Başlangıçta bir araç veya makinedeki anahtarlara uygulanır, o zamandan beri bilgisayar yazılımı gibi diğer soyut kullanımları tanımlamak için kullanılmaya başlandı “

Author

41 Comments

1. Gürbüz Reply

Giresun merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 19-02-2021 09:43:55

2. Selam herkese paylaşım gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım

3. Bilecik dan kimler var. Julian Assange’ın ölü adam anahtarının kilidini açabilseydin onu bırakır mısın? . selam arkadaşlar sayfanız inanki mükemmel, teşekkürler , ziya – 144

4. selamun aleyküm siten harbiden güzel, teşekkürler

5. Merhaba siten yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım

6. Giresun merkezden ben hatice. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 20-02-2021 23:41:56

7. Mardin merkezden ben memo. Slm siten harbiden hayran bıraktı, sağolun 25-02-2021 09:41:11

8. Bu konu : ” Julian Assange’ın ölü adam anahtarının kilidini açabilseydin onu bırakır mısın? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 449

9. Bu konu : ” Julian Assange’ın ölü adam anahtarının kilidini açabilseydin onu bırakır mısın? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 421

10. Bu konu : ” Julian Assange’ın ölü adam anahtarının kilidini açabilseydin onu bırakır mısın? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız valla hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 422

11. Amasya dan kimler var. Julian Assange’ın ölü adam anahtarının kilidini açabilseydin onu bırakır mısın? . merhaba arkadaşlar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , hatice – 117

12. Denizli merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha güzel, saolun 14-03-2021 01:12:50

13. Bu konu : ” Julian Assange’ın ölü adam anahtarının kilidini açabilseydin onu bırakır mısın? ” çok güzel. Slm bu web sitesi inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , memo – 238

14. Denizli merkezden ben . Merhaba sayfa inanki hayran bıraktı, sağolun 15-03-2021 07:41:03

15. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım

16. Selamın aleyküm paylaşım cidden iyi, teşekkürler

17. Aksaray dan kimler var. Julian Assange’ın ölü adam anahtarının kilidini açabilseydin onu bırakır mısın? . Selam web siten inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 332

18. Bu konu : ” Julian Assange’ın ölü adam anahtarının kilidini açabilseydin onu bırakır mısın? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , mehmet – 481

19. Denizli merkezden ben mehmet. Slm web siten harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım 19-04-2021 02:52:26

20. Muş dan kimler var. Julian Assange’ın ölü adam anahtarının kilidini açabilseydin onu bırakır mısın? . selamun aleyküm web siteniz harbiden hayran bıraktı, saolun , gaye – 147

21. Bu konu : ” Julian Assange’ın ölü adam anahtarının kilidini açabilseydin onu bırakır mısın? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , hatice – 276

22. Trabzon dan kimler var. Julian Assange’ın ölü adam anahtarının kilidini açabilseydin onu bırakır mısın? . Merhaba herkese web siteniz inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 165

23. Malatya merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfa vallaha çok iyi, twitter da paylaştım 17-05-2021 02:07:49

24. Tokat dan kimler var. Julian Assange’ın ölü adam anahtarının kilidini açabilseydin onu bırakır mısın? . Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 39

25. Afyon merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım 07-06-2021 15:06:23

26. Bu konu : ” Julian Assange’ın ölü adam anahtarının kilidini açabilseydin onu bırakır mısın? ” çok güzel. Mrb web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 409

27. Gürbüz Reply

Van merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfan inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım 13-06-2021 21:15:58

28. elif yılmaz Reply

Isparta merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım 16-06-2021 06:30:55

29. Kırıkkale merkezden ben ali. Merhaba web sitesi inanki çok iyi, teraziye tıkladım 22-06-2021 19:52:44

30. Bitlis merkezden ben . Merhaba herkese web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 23-06-2021 23:49:34

31. Muş merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web sitesi valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-06-2021 20:13:42

32. Merhaba web siteniz inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım

33. Selam web siteniz süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım

34. Niğde merkezden ben Hasan. Merhaba herkese web sitesi inan ki çok güzel, tebrikler 13-07-2021 19:04:56

35. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

36. Kırklareli dan kimler var. Julian Assange’ın ölü adam anahtarının kilidini açabilseydin onu bırakır mısın? . selam arkadaşlar web sitesi cidden güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 22

37. Slm paylaşım inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

38. Gümüşhane merkezden ben mehmet. Selam sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 22-07-2021 01:36:09

39. elif yılmaz Reply

Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşım harbiden çok güzel, teraziye tıkladım 28-07-2021 04:23:45

40. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşımınız inan ki iyi, sağolun

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link