Görünüşe göre Birleşik Krallık’ta He-Who-Who-Named-Named adlı yeni bir kişi var ve bu kişi Red-it tarafından işe alındı ​​ve tam yönetici ayrıcalıkları verildi. Bu serpinti, bir şirketin, tekil bir bireye, kamu forumunu yeniden yönlendirmek ve şekillendirmek için diktatöre yakın yetenekleri nasıl etkili bir şekilde verebileceğini gerçekten iyi gösteriyor. Bunun çoğunun bu platformda, özellikle de son zamanlarda GPT2 abonelerinde gördüklerimle devam ettiğini hayal ediyorum.

Belki yazım biraz konu dışı ama buna dikkat çekmenin önemli olduğunu düşündüm çünkü henüz bu alt bölümde bahsedildiğini görmedim (ama belki de bu tasarım gereği). Neden bahsettiğimi bilmeyenler için, k’yi ch ile değiştirin ve Google’da bir subr / döngünün içinde olmanın tam tersi bir adla açın.

Bulmacalar için özür dilerim, ancak hesabımı gevşetmeye ve bir banne ile sonuçlanabilecek herhangi bir yumuşak anahtar kelime bayrağını atlamaya çalışmıyorum

SS: Bilgiyi bastırmak için komplo kuran kurumsal etki

gönderen … evergreenyankee
[comments]

Author

9 Comments

1. Siirt dan kimler var. K @ ll3nor . Merhabalar web siten vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 311

2. selam arkadaşlar web sitesi harbiden hoşuma gitti, sağolun

3. Selamın aleyküm web siten vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

4. Bu konu : ” K @ ll3nor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 461

5. Mardin dan kimler var. K @ ll3nor . Selam paylaşımın valla dikkat çekici, facebookta paylaştım , mehmet – 298

6. Uşak merkezden ben . Selam bu web sitesi inanki iyi, linkedinde paylaştım 05-04-2021 21:52:39

7. Bitlis merkezden ben Gürbüz. Selam web siteniz inan ki dikkat çekici, sağolun 08-04-2021 13:39:17

8. Bitlis dan kimler var. K @ ll3nor . Mrb sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , memo – 161

9. Bayburt merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfanız harbiden hoşuma gitti, şukuladım 20-04-2021 16:10:24

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link