Kabal Yahudi bir şeydir, Kabala ve Talmud’dan gelir. Kayıp çocuklarla ilgili Kabal ise, o zaman bir önsezim var, beyazlara veya azınlıklara kıyasla kaç Yahudi çocuğun kaybolduğuna dair bazı rakamlar elde edebilen var mı?

Tarihsel olarak Talmud Yahudileri, Yahudi olmayan çocukların kurban edilmesine dahil olmuşlardır ve birkaç örnek kilise tarafından azizdirilmiştir. Ya asıl hedef Yahudi olmayan çocuklarsa? Bu doğruysa, Yahudi ve Yahudi olmayan kayıp çocuklar arasında büyük bir tutarsızlık olmalı. Yahudi olmayan biri olmak Kabal’ın kurban kurbanı için bir gerekliliktir, bu yüzden teorim doğruysa Yahudi çocukları oldukça güvende olmalıdır. Yanılıyor olabilirim ama gerçekten meraklıyım ama bunun gibi şeyler için çevrimiçi istatistik bulma konusunda pek iyi değilim.

Author

27 Comments

1. Ankara merkezden ben banu. Merhaba sayfan cidden mükemmel, saolun 31-12-2020 18:54:05

2. Gürbüz Reply

Zonguldak dan kimler var. Kabal yalnızca Yahudi olmayan çocukları kurban ediyor olabilir mi? Diğer azınlıklara kıyasla kayıp Yahudi çocuklarının miktarında ve aralarında herhangi bir tutarsızlık varsa, birisi bazı rakamlar bulabilir mi? . Selam sayfa inanki çok güzel, saolun , Gürbüz – 182

3. Bu konu : ” Kabal yalnızca Yahudi olmayan çocukları kurban ediyor olabilir mi? Diğer azınlıklara kıyasla kayıp Yahudi çocuklarının miktarında ve aralarında herhangi bir tutarsızlık varsa, birisi bazı rakamlar bulabilir mi? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 134

4. Bu konu : ” Kabal yalnızca Yahudi olmayan çocukları kurban ediyor olabilir mi? Diğer azınlıklara kıyasla kayıp Yahudi çocuklarının miktarında ve aralarında herhangi bir tutarsızlık varsa, birisi bazı rakamlar bulabilir mi? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım vallaha güzel, twitter da paylaştım , doruk – 136

5. Mersin dan kimler var. Kabal yalnızca Yahudi olmayan çocukları kurban ediyor olabilir mi? Diğer azınlıklara kıyasla kayıp Yahudi çocuklarının miktarında ve aralarında herhangi bir tutarsızlık varsa, birisi bazı rakamlar bulabilir mi? . Selamın aleyküm sayfa gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , hatice – 122

6. Bu konu : ” Kabal yalnızca Yahudi olmayan çocukları kurban ediyor olabilir mi? Diğer azınlıklara kıyasla kayıp Yahudi çocuklarının miktarında ve aralarında herhangi bir tutarsızlık varsa, birisi bazı rakamlar bulabilir mi? ” çok güzel. Slm siten inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Emine – 276

7. Amasya dan kimler var. Kabal yalnızca Yahudi olmayan çocukları kurban ediyor olabilir mi? Diğer azınlıklara kıyasla kayıp Yahudi çocuklarının miktarında ve aralarında herhangi bir tutarsızlık varsa, birisi bazı rakamlar bulabilir mi? . selam arkadaşlar paylaşım yeminle mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 498

8. Bu konu : ” Kabal yalnızca Yahudi olmayan çocukları kurban ediyor olabilir mi? Diğer azınlıklara kıyasla kayıp Yahudi çocuklarının miktarında ve aralarında herhangi bir tutarsızlık varsa, birisi bazı rakamlar bulabilir mi? ” çok güzel. Merhaba web siten inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım , ziya – 84

9. Ordu merkezden ben hatice. Merhaba herkese web siteniz yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım 02-02-2021 16:01:10

10. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kabal yalnızca Yahudi olmayan çocukları kurban ediyor olabilir mi? Diğer azınlıklara kıyasla kayıp Yahudi çocuklarının miktarında ve aralarında herhangi bir tutarsızlık varsa, birisi bazı rakamlar bulabilir mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 403

11. Merhaba paylaşımınız harbiden çok iyi, facebookta paylaştım

12. Bu konu : ” Kabal yalnızca Yahudi olmayan çocukları kurban ediyor olabilir mi? Diğer azınlıklara kıyasla kayıp Yahudi çocuklarının miktarında ve aralarında herhangi bir tutarsızlık varsa, birisi bazı rakamlar bulabilir mi? ” çok güzel. Slm siteniz vallaha billaha çok iyi, sağolun , Aylin – 41

13. Osmaniye dan kimler var. Kabal yalnızca Yahudi olmayan çocukları kurban ediyor olabilir mi? Diğer azınlıklara kıyasla kayıp Yahudi çocuklarının miktarında ve aralarında herhangi bir tutarsızlık varsa, birisi bazı rakamlar bulabilir mi? . Merhabalar sayfan vallaha çok iyi, şukuladım , mehmet – 491

14. Bu konu : ” Kabal yalnızca Yahudi olmayan çocukları kurban ediyor olabilir mi? Diğer azınlıklara kıyasla kayıp Yahudi çocuklarının miktarında ve aralarında herhangi bir tutarsızlık varsa, birisi bazı rakamlar bulabilir mi? ” çok güzel. Merhabalar siten harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , gaye – 74

15. elif yılmaz Reply

Tekirdağ dan kimler var. Kabal yalnızca Yahudi olmayan çocukları kurban ediyor olabilir mi? Diğer azınlıklara kıyasla kayıp Yahudi çocuklarının miktarında ve aralarında herhangi bir tutarsızlık varsa, birisi bazı rakamlar bulabilir mi? . selamun aleyküm sayfa inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 124

16. Bu konu : ” Kabal yalnızca Yahudi olmayan çocukları kurban ediyor olabilir mi? Diğer azınlıklara kıyasla kayıp Yahudi çocuklarının miktarında ve aralarında herhangi bir tutarsızlık varsa, birisi bazı rakamlar bulabilir mi? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz gerçekten çok güzel, tebrikler , gaye – 152

17. Bingöl dan kimler var. Kabal yalnızca Yahudi olmayan çocukları kurban ediyor olabilir mi? Diğer azınlıklara kıyasla kayıp Yahudi çocuklarının miktarında ve aralarında herhangi bir tutarsızlık varsa, birisi bazı rakamlar bulabilir mi? . selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim iyi, saolun , doruk – 69

18. Çorum dan kimler var. Kabal yalnızca Yahudi olmayan çocukları kurban ediyor olabilir mi? Diğer azınlıklara kıyasla kayıp Yahudi çocuklarının miktarında ve aralarında herhangi bir tutarsızlık varsa, birisi bazı rakamlar bulabilir mi? . Slm paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 74

19. Afyon dan kimler var. Kabal yalnızca Yahudi olmayan çocukları kurban ediyor olabilir mi? Diğer azınlıklara kıyasla kayıp Yahudi çocuklarının miktarında ve aralarında herhangi bir tutarsızlık varsa, birisi bazı rakamlar bulabilir mi? . Selamın aleyküm sayfan valla dikkatimi çekti, face de paylaştım , emin – 197

20. Selamın aleyküm siten valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım

21. Rize merkezden ben doruk. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-03-2021 17:40:05

22. Amasya merkezden ben ziya. Merhaba herkese web sitesi vallaha hoşuma gitti, tebrikler 14-03-2021 03:17:21

23. Yozgat merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, sağolun 20-03-2021 02:09:59

24. Artvin merkezden ben memo. Selam web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 28-03-2021 13:17:30

25. Bingöl merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım 04-04-2021 15:18:32

26. Bu konu : ” Kabal yalnızca Yahudi olmayan çocukları kurban ediyor olabilir mi? Diğer azınlıklara kıyasla kayıp Yahudi çocuklarının miktarında ve aralarında herhangi bir tutarsızlık varsa, birisi bazı rakamlar bulabilir mi? ” çok güzel. Selam paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , memo – 500

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link