Konu teknoloji ve bunun tehlikeleri olduğunda topluluğun oldukça bilgili olduğunu biliyorum. Geçenlerde yeni bir apartman kompleksine taşındım ve burada topluluk wifi gibi sunuyorlar. Yani her apt kendi bireysel yönlendiricisine / modeme sahiptir. Ve bir süre sonra daha da sisli olduğumu hissediyorum ve daha az enerjim varmış gibi hissediyorum. İyi bir diyetle kendime iyi bakıyorum (Amerikan yemek tabağı saçmalığı değil) ve her gün egzersiz yapıyorum. Kendime çok iyi bakıyorum ve değişen tek şey çevrem oldu. Mümkün olan kablosuz ağa maruz kalabilir miyim? Hafta sonu araştırma yaptım ve karışık sonuçlar çıktı. Herhangi bir şey yardımcı olur, sadece uyuşuk olmaktan yoruldum af lol

Author

7 Comments

1. Bu konu : ” Kablosuz ağa aşırı maruz kalma ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 123

2. Bu konu : ” Kablosuz ağa aşırı maruz kalma ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz mükemmel, saolun , mehmet – 384

3. Adana merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 24-03-2021 03:57:28

4. Adana dan kimler var. Kablosuz ağa aşırı maruz kalma . selam arkadaşlar web siteniz yeminle güzel, sağolun , hatice – 239

5. elif yılmaz Reply

Selamlar bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

6. elif yılmaz Reply

Sivas dan kimler var. Kablosuz ağa aşırı maruz kalma . Slm siten harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 259

7. Selamın aleyküm siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link