Kabul edin, hepimiz okula gittik ve kandırıldık.

Bunları hatırladın mı?

Yüzlerce hastane sedyesi, hastaların göğüslerini kaptığı, hastane koridorlarında koşturulduğu

Sokakta yürürken ağızda köpüren 30’lu yaşlarında erkekler ölmüş

Wuhan’daki toplu mezarlar Düzinelerce, 2020 kışında hem 4Chan hem de Reddit’i kesinlikle ateşe verdi.

Metokur ve diğer özenti guruları birdenbire yaklaşmakta olan Zombi Kıyametiyle ilgili otorite figürleri haline geldi.

Şimdi, kesinlikle kandırıldığımızı söyleyebiliriz. Aptalı oynadın.

Aptalı oynadım.

Wuhan’dan alınan bu “sızdırılmış, viral videoların” çoğu aynı ayırt edici özelliğe sahipti: dikey yönlendirme son derece titrek elde tutulan video HD olmayan video, genellikle ön plandaki bir şey (bir pencere bölmesi, bir bina kirişi vb.)

Bunların hepsi aldatmacaya dönüştü. Onu içgüdüsel ve gerçek HİSSETMİŞTİRDİ.

Ama Bill Gates ve bu sahtekarlığı yapan başka kişi de bunu biliyordu. Bu oyunun senaryosunu yazan zeki insanları – senden çok daha zeki – vardı.

İnsanların kandırıldıklarını kabul etmelerini istiyorum. Biraz alçakgönüllülük ruh için iyidir.

“Kabul edin, hepimiz okula gittik ve kandırıldık.” üzerine 14 yorum

1. Bu konu : ” Kabul edin, hepimiz okula gittik ve kandırıldık. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , doruk – 389

2. Iğdır dan kimler var. Kabul edin, hepimiz okula gittik ve kandırıldık. . Selamlar siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , Hasan – 494

3. Sivas dan kimler var. Kabul edin, hepimiz okula gittik ve kandırıldık. . Selam herkese siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , memo – 499

4. Bu konu : ” Kabul edin, hepimiz okula gittik ve kandırıldık. ” çok güzel. Slm sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım , mehmet – 333

5. Bu konu : ” Kabul edin, hepimiz okula gittik ve kandırıldık. ” çok güzel. Selamlar siten gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 82

6. Muğla merkezden ben . selam arkadaşlar paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 19-02-2021 03:02:42

7. Kütahya dan kimler var. Kabul edin, hepimiz okula gittik ve kandırıldık. . Slm sayfan ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler , banu – 12

8. Van merkezden ben doruk. Selam herkese bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 26-02-2021 06:01:28

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link