Bunları hatırladın mı?

Yüzlerce hastane sedyesi, hastaların göğüslerini kaptığı, hastane koridorlarında koşturulduğu

Sokakta yürürken ağızda köpüren 30’lu yaşlarında erkekler ölmüş

Wuhan’daki toplu mezarlar Düzinelerce, 2020 kışında hem 4Chan hem de Reddit’i kesinlikle ateşe verdi.

Metokur ve diğer özenti guruları birdenbire yaklaşmakta olan Zombi Kıyametiyle ilgili otorite figürleri haline geldi.

Şimdi, kesinlikle kandırıldığımızı söyleyebiliriz. Aptalı oynadın.

Aptalı oynadım.

Wuhan’dan alınan bu “sızdırılmış, viral videoların” çoğu aynı ayırt edici özelliğe sahipti: dikey yönlendirme son derece titrek elde tutulan video HD olmayan video, genellikle ön plandaki bir şey (bir pencere bölmesi, bir bina kirişi vb.)

Bunların hepsi aldatmacaya dönüştü. Onu içgüdüsel ve gerçek HİSSETMİŞTİRDİ.

Ama Bill Gates ve bu sahtekarlığı yapan başka kişi de bunu biliyordu. Bu oyunun senaryosunu yazan zeki insanları – senden çok daha zeki – vardı.

İnsanların kandırıldıklarını kabul etmelerini istiyorum. Biraz alçakgönüllülük ruh için iyidir.

Author

39 Comments

1. Sivas merkezden ben ali. Slm web sitesi inan ki mükemmel, tebrikler 18-02-2021 13:02:02

2. Bu konu : ” Kabul edin, hepimiz okula gittik ve kandırıldık. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , doruk – 389

3. Merhabalar paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

4. Iğdır dan kimler var. Kabul edin, hepimiz okula gittik ve kandırıldık. . Selamlar siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , Hasan – 494

5. Sivas dan kimler var. Kabul edin, hepimiz okula gittik ve kandırıldık. . Selam herkese siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , memo – 499

6. Bu konu : ” Kabul edin, hepimiz okula gittik ve kandırıldık. ” çok güzel. Slm sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım , mehmet – 333

7. Bu konu : ” Kabul edin, hepimiz okula gittik ve kandırıldık. ” çok güzel. Selamlar siten gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 82

8. Selam sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım

9. Gürbüz Reply

Mrb bu web sitesi inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım

10. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, saolun

11. Muğla merkezden ben . selam arkadaşlar paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 19-02-2021 03:02:42

12. Kütahya dan kimler var. Kabul edin, hepimiz okula gittik ve kandırıldık. . Slm sayfan ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler , banu – 12

13. selamun aleyküm sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler

14. Van merkezden ben doruk. Selam herkese bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 26-02-2021 06:01:28

15. Bu konu : ” Kabul edin, hepimiz okula gittik ve kandırıldık. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi valla iyi, tebrikler , ziya – 37

16. Selam herkese web sitesi ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım

17. Gürbüz Reply

Kastamonu dan kimler var. Kabul edin, hepimiz okula gittik ve kandırıldık. . Merhabalar paylaşım süper ötesi çok iyi, teşekkürler , Gürbüz – 25

18. Manisa dan kimler var. Kabul edin, hepimiz okula gittik ve kandırıldık. . Merhabalar bu web sitesi inanki çok iyi, face de paylaştım , ziya – 209

19. Samsun merkezden ben ziya. Merhabalar siten inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 25-03-2021 19:46:21

20. Şanlıurfa merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten güzel, şukuladım 30-03-2021 16:44:51

21. Bu konu : ” Kabul edin, hepimiz okula gittik ve kandırıldık. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 286

22. Selam herkese siten süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım

23. Manisa merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşım vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 16-04-2021 22:51:37

24. Kilis merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz çok güzel, tebrikler 29-04-2021 15:32:53

25. Bu konu : ” Kabul edin, hepimiz okula gittik ve kandırıldık. ” çok güzel. Selam web siten harbiden çok iyi, face de paylaştım , ali – 67

26. Bu konu : ” Kabul edin, hepimiz okula gittik ve kandırıldık. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 415

27. Sinop merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten inan ki dikkat çekici, tebrikler 12-05-2021 05:04:09

28. Şırnak merkezden ben ali. Merhaba herkese siten inanki çok hoşuma gitti, şukuladım 01-06-2021 21:17:01

29. Bu konu : ” Kabul edin, hepimiz okula gittik ve kandırıldık. ” çok güzel. Mrb web siten inanılmaz iyi, teşekkürler , hatice – 431

30. Bu konu : ” Kabul edin, hepimiz okula gittik ve kandırıldık. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa cidden çok iyi, facebookta paylaştım , memo – 141

31. Selamlar web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

32. Bu konu : ” Kabul edin, hepimiz okula gittik ve kandırıldık. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inanki güzel, teraziye tıkladım , ziya – 149

33. Isparta merkezden ben . selam arkadaşlar sayfa inan ki hayran bıraktı, şukuladım 28-06-2021 19:27:59

34. Bu konu : ” Kabul edin, hepimiz okula gittik ve kandırıldık. ” çok güzel. Mrb sayfanız cidden hayran edici, saolun , mehmet – 342

35. Hakkari dan kimler var. Kabul edin, hepimiz okula gittik ve kandırıldık. . Selamlar siteniz cidden iyi, face de paylaştım , doruk – 59

36. Mrb siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link