Geçen gün karım televizyon izliyordu ve yetişkin nüfusun yaklaşık %60’ının aşılanmış olduğunu söyledi. Haha buna ben bile inanmıyorum. Aslında, bahse girerim 4 Temmuz’da POTUS %90’a yakın olduğumuzu açıklayacaktır. Bize yalan söyleyecekler ve “salgını” bitirecekler.

Haberin bize duymamızı istediklerini söyleyebileceğini ve bizim buna inanmamız gerektiğini öğreniyorum. Vaxxed olmayı reddeden çok insan tanıyorum. Ve bedava biranın ya da ünlülerin onaylarının bunu HİÇ değiştireceğini düşünmüyorum.

Author

40 Comments

1. Amasya merkezden ben emin. Merhaba siteniz vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 07-06-2021 10:52:27

2. Uşak dan kimler var. Kaç kişi gerçekten aşılandı? . selam arkadaşlar web sitesi cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 171

3. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım

4. Siirt dan kimler var. Kaç kişi gerçekten aşılandı? . Slm paylaşımınız gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , ziya – 67

5. Erzincan dan kimler var. Kaç kişi gerçekten aşılandı? . Selamın aleyküm sayfa inanılmaz çok güzel, şukuladım , – 219

6. Bitlis dan kimler var. Kaç kişi gerçekten aşılandı? . merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler , emin – 259

7. Bu konu : ” Kaç kişi gerçekten aşılandı? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz çok iyi, sağolun , – 270

8. Kayseri merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden hayran edici, saolun 09-06-2021 16:40:24

9. Bu konu : ” Kaç kişi gerçekten aşılandı? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz yeminle hayran edici, şukuladım , mehmet – 71

10. Bu konu : ” Kaç kişi gerçekten aşılandı? ” çok güzel. Merhaba web sitesi gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , banu – 227

11. Mardin dan kimler var. Kaç kişi gerçekten aşılandı? . Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 362

12. Aydın merkezden ben gaye. Mrb sayfa vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 15-06-2021 06:45:37

13. Antalya dan kimler var. Kaç kişi gerçekten aşılandı? . Mrb web siteniz inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 118

14. Bingöl dan kimler var. Kaç kişi gerçekten aşılandı? . Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 214

15. Merhaba paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

16. selamun aleyküm paylaşım gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım

17. Antalya dan kimler var. Kaç kişi gerçekten aşılandı? . selam arkadaşlar web siteniz inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , doruk – 7

18. Kars dan kimler var. Kaç kişi gerçekten aşılandı? . selamun aleyküm sayfanız valla hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 380

19. Niğde dan kimler var. Kaç kişi gerçekten aşılandı? . Slm siten vallaha dikkat çekici, tebrikler , emin – 361

20. Kars merkezden ben ali. Merhaba paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 03-07-2021 21:08:17

21. Selam herkese web siten yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

22. Bu konu : ” Kaç kişi gerçekten aşılandı? ” çok güzel. Selamlar web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 451

23. Merhaba web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun

24. Kars merkezden ben emin. Selam herkese web siten süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 13-07-2021 08:04:30

25. elif yılmaz Reply

Slm bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

26. elif yılmaz Reply

Gümüşhane dan kimler var. Kaç kişi gerçekten aşılandı? . Selam siten inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 494

27. Burdur merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siteniz yeminle hayran edici, twitter da paylaştım 30-07-2021 06:09:28

28. İstanbul dan kimler var. Kaç kişi gerçekten aşılandı? . selam arkadaşlar web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 432

29. Isparta merkezden ben Hasan. Merhaba herkese web siten süper ötesi güzel, saolun 11-08-2021 22:50:53

30. Yalova dan kimler var. Kaç kişi gerçekten aşılandı? . Merhabalar sayfanız valla dikkat çekici, şukuladım , ziya – 424

31. Bu konu : ” Kaç kişi gerçekten aşılandı? ” çok güzel. Merhaba paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 203

32. Bu konu : ” Kaç kişi gerçekten aşılandı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 93

33. Burdur dan kimler var. Kaç kişi gerçekten aşılandı? . Merhabalar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ziya – 474

34. Çankırı dan kimler var. Kaç kişi gerçekten aşılandı? . Mrb siteniz inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 213

35. Selamın aleyküm siteniz gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım

36. Amasya merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar siten yeminle iyi, saolun 11-09-2021 05:32:18

37. Bu konu : ” Kaç kişi gerçekten aşılandı? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Hasan – 134

38. Selamın aleyküm siteniz cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler

Write A Comment