Kaç kişi Melek ve Şeytanoloji okudu? Yarın 4 Mart, Başkan’ı seçmenin asıl ritüel günü.

Son zamanlarda tavşan deliğinde derin bir dalış yapıyorum. Ve bok gibi tuhaflaşıyor. Şeytanlar ve Melekler ile ilgili şimdiye kadar izlediğim herhangi bir Anime’den daha fazla trippy gibi. Ve garip bir şekilde spesifikleşiyor. Tıpkı mitolojiye özgü olmanın yolu gibi, ancak izlediğim tüm Bilim Kurgu ve Anime’den daha ilginç. Çevrimiçi araştırmada ortaya çıkmaya devam eden bir Grimoire, Solomon’un Küçük Anahtarlarıdır. Ben de oraya gittim ve o kitaptaki Kindle ve Lots of Summoning Circles üzerine bir PDF kopyası indirdim. Çoğu insan Pentagram’ın tek Çağırma çemberi olduğunu düşünür. Değil. Ve yine bir Hollywood Efsanesi.

Her zaman Paranormal ile ilgilenmişimdir ve pek çok “Tür” ile aşinayımdır. Doğaüstü kökenli. Ancak bu Demonology tamamen farklıdır. Pek çok benzerlik var ama kökten farklı. Çünkü Paranormal, belirli varlıkların kaç Legions of Demons’a komuta edebileceğini kapsamıyor.

Ve Angelogy ile Enochian olarak bilinen ve İngiliz Kraliyet ailesiyle bağlantısı olan insanlar tarafından devredilen tam bir dile sahip olursunuz. Ayrıca son zamanlarda Zodyak’taki her kişide o kişiye atanmış Meleğe özgü bir Meleğin olduğunu gördüm.

Elitler’in Şeytanlarla bir anlaşma yaptığına inanıyorum. Joe Biden’ın Kampanyasına bakın. Sürekli olarak bu Seçimin “Ulusun Ruhu için Savaş” olduğunu söyledi. Ve “The Light” ın bir üyesi olduğunu. Diğerleri Dark’ın üyeleriyken. Daha sonra Trump ile tartışırken “Kara Kış” ve “eter” gibi terimlerden bahsetti.

İnsanların söylediği normal terimler değil. Ve ironik bir şekilde Joe Biden’in Burç burcu Akrep. Çoğu çevrimiçi rehber, Meleklerden Şeytanlara, Şeytan’a ölü dipte olarak sıralanır. Ve Joe Biden neyle tanınır? Demans’ı geliştirirken Başkanlık Seçimini çalmak, Vatanseverlik Yasasının Yazarı ve Irak ve Afganistan’ın 20’den fazla bok fırtınasına oy vermek.

Sonra Kamala Harris var. Burç Kimin Terazi olduğu. En kıdemli “Işık İşareti”. “En saf biçim”. Bu, kampanya sloganına geri dönüyor, bu bir “Doğanın Ruhu için Savaş” tır. “Işık ve karanlık”. Kamala Melek, Joe ise Şeytan.

Şeytan artık iş başında. Ama Şeytan, “Melek” ile aynı fikirde olmadığında kovulacak. Yarın 4 Mart. Hesaplaşma günü. Kamala’nın Suriye’deki bombalama olayından haberdar olmadığına dair haberler gördük. Ve Joes, Kamala ile bir “anlaşmazlığı” olursa istifa edeceğini zaten belirtti. Suriye Bombalaması bu anlaşmazlık gibi görünüyor. Kamala’nın 4 Mart’ta kurulacağını görecek miyiz? Yoksa Ulusal Muhafızlar hiçbir şey olmadığında sonsuza kadar Washington’da mı kalacak? Tıpkı Inauguration and the Impeachment of Trump’daki gibi mi? Bir şey olacağını iddia ettikleri gibi hiçbir şey olmadı.

This Post Has 15 Comments

1. gaye

Batman merkezden ben gaye. Selamlar sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 03-03-2021 22:28:34

2. memo

Nevşehir dan kimler var. Kaç kişi Melek ve Şeytanoloji okudu? Yarın 4 Mart, Başkan’ı seçmenin asıl ritüel günü. . Merhabalar paylaşımın ciddiyim güzel, teraziye tıkladım , memo – 262

3. Hasan

Bu konu : ” Kaç kişi Melek ve Şeytanoloji okudu? Yarın 4 Mart, Başkan’ı seçmenin asıl ritüel günü. ” çok güzel. Selam sayfan inan ki çok güzel, şukuladım , Hasan – 401

4. ali

Zonguldak dan kimler var. Kaç kişi Melek ve Şeytanoloji okudu? Yarın 4 Mart, Başkan’ı seçmenin asıl ritüel günü. . merhaba arkadaşlar siten vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 151

5. memo

Karaman dan kimler var. Kaç kişi Melek ve Şeytanoloji okudu? Yarın 4 Mart, Başkan’ı seçmenin asıl ritüel günü. . Merhaba herkese siten gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım , memo – 326

6. Anonim

Kırıkkale merkezden ben . Slm paylaşım yeminle hayran edici, şukuladım 04-03-2021 08:17:49

7. Aylin

Selam herkese bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, şukuladım

8. mehmet

Merhabalar paylaşım yeminle dikkatimi çekti, saolun

9. Hasan

Selam bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım

10. mehmet

selamun aleyküm web sitesi inan ki çok iyi, facebookta paylaştım

11. emin

Yalova merkezden ben emin. selamun aleyküm siteniz ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım 27-03-2021 02:58:22

12. doruk

merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım

13. elif yılmaz

Bu konu : ” Kaç kişi Melek ve Şeytanoloji okudu? Yarın 4 Mart, Başkan’ı seçmenin asıl ritüel günü. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha iyi, sağolun , elif yılmaz – 312

14. ahmet

Manisa dan kimler var. Kaç kişi Melek ve Şeytanoloji okudu? Yarın 4 Mart, Başkan’ı seçmenin asıl ritüel günü. . selamun aleyküm web sitesi vallaha hayran bıraktı, sağolun , ahmet – 333

15. emin

Bu konu : ” Kaç kişi Melek ve Şeytanoloji okudu? Yarın 4 Mart, Başkan’ı seçmenin asıl ritüel günü. ” çok güzel. Selam web sitesi cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 335

Bir cevap yazın