10 yıldır vegandım ve sonra başka seçeneğim olmadığı ve bana verileni yemekten dolayı ülkeye taşındığımda bıraktım.

2 yıl vegan olmadıktan sonra partnerim Seaspiracy ve Cowspiracy’yi izlemeye karar verdi ve bana gösterdi.

Ve vegan olmaya geri döndüm ve bu onun ilk defa (veganizme inanmayan bir aileden geldikten sonra aptalca olduğunu düşünüyorum).

O kadar çok şey oluyor ve o kadar çok şey oluyor ki vegan olmakla durabilirsiniz … çok fazla yozlaşma.

İnsanların ölmesinden, insanların köleliğinden vs. bahsediyorum … mafyanın sahip olduğu endüstriler.

Daha önce bunun biraz farkındaydım ama belgesellerin ortaya çıkardığı ölçüde değil …

Peki eğer varsa kaçınız vegansınız?

31 Comments

1. Samsun dan kimler var. Kaçınız vegan? . Merhaba herkese paylaşımın harbiden çok güzel, teşekkürler , Aylin – 24

2. Yozgat dan kimler var. Kaçınız vegan? . Selam paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ziya – 431

3. Merhaba sayfan vallaha çok iyi, facebookta paylaştım

4. Zonguldak merkezden ben Aylin. Mrb siten valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım 16-05-2021 13:40:24

5. Konya dan kimler var. Kaçınız vegan? . selamun aleyküm sayfa harbiden güzel, teraziye tıkladım , Emine – 376

6. Merhabalar paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, sağolun

7. Kilis dan kimler var. Kaçınız vegan? . Mrb paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 354

8. elif yılmaz Reply

Mersin dan kimler var. Kaçınız vegan? . Selam herkese sayfa süper ötesi çok iyi, sağolun , elif yılmaz – 156

9. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kaçınız vegan? ” çok güzel. Slm web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 387

10. Bu konu : ” Kaçınız vegan? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz cidden hayran edici, şukuladım , ali – 138

11. Yozgat dan kimler var. Kaçınız vegan? . selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 475

12. Karaman dan kimler var. Kaçınız vegan? . Mrb sayfanız cidden çok güzel, tebrikler , ali – 93

13. Düzce merkezden ben ahmet. Selam bu web sitesi vallaha çok iyi, şukuladım 09-06-2021 12:24:51

14. Bu konu : ” Kaçınız vegan? ” çok güzel. Merhabalar sayfan harbiden hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 110

15. Merhaba herkese sayfan cidden hayran edici, sağolun

16. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok güzel, sağolun

17. Selamlar web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

18. Kahramanmaraş dan kimler var. Kaçınız vegan? . selamun aleyküm sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 86

19. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kaçınız vegan? ” çok güzel. Mrb sayfa harbiden mükemmel, şukuladım , Gürbüz – 112

20. Bu konu : ” Kaçınız vegan? ” çok güzel. Slm siteniz cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 384

21. elif yılmaz Reply

Muğla merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden iyi, twitter da paylaştım 25-06-2021 08:18:08

22. Bu konu : ” Kaçınız vegan? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 104

23. Nevşehir dan kimler var. Kaçınız vegan? . Merhabalar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 302

24. Diyarbakır dan kimler var. Kaçınız vegan? . selamun aleyküm siteniz inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 6

25. Giresun merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 26-07-2021 08:13:17

26. Çorum dan kimler var. Kaçınız vegan? . Selam herkese web siten gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım , Hasan – 371

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link