Merhaba arkadaşlar, bu etkinlik sırasında bir süredir okuyorum. Bu günlerde yeni Coronavirüs ve bu virüsün nasıl raporlandığı ve durumun güç tarafından nasıl ele alındığı hakkında ortaya çıkan olası aldatmacalar hakkında birçok iddiada bulunuldu. Virüsün bir laboratuvarda yapılıp yapılmadığı, bir Bioweapon olup olmadığı, kazara serbest bırakılıp bırakılmadığı konusunda sorular var. Virüsün kapsamı ve kaç kişiye virüs bulaşmış olup olmadığı, kapsayıp örtmedikleri ya da aşırı rapor edip etmedikleri ile ilgili sorular var. Ölüm oranı ve virüsün ne kadar ölümcül olduğu hakkında sorular. Ekonomik bir durumun kasıtlı olarak tasarlanıp tasarlanmadığını sorgular. Bu soruların hepsi havada.

Bunların hiçbirine gerçekten bir cevabım yok. Kontrol etmemin ya da doğrulamamın bir yolu yok çünkü edindiğim bilgilerin çoğu Medya’dan geliyor ve bunların aldatıcı ve Bilinen Yalancılar olduğu ve Alternatif Medya’nın da bilindiği gibi, bilgilerin çoğu yine de Kuruluş Kaynaklarından. veya Tavşan Delikleri ve Kırmızı Ringaları oluşturan kasıtlı yanlış bilgi ve dezenformasyon ağlarıdır. Bu yüzden kimseden elde ettiğim bilgileri gerçekten doğrulamamın bir yolu yok.

Ama bildiğim, bu yeni virüsün getirdiği büyük yanılsamadır.

Büyük aldatmaca, insanların hükümete son derece eleştirel yaklaşan birçok kişi ve hükümetleri kontrol eden Elitler de dahil olmak üzere birdenbire inandığını, aniden bu hükümetlerin bize yardım etmeye ve gerçekten bize yardım etmek istediğine inanıyor ve tartışma, bize yardım etmeye devam edecekler; sınırları daha erken kapatıp kapatmadıkları, zorunlu aşıları olup olmadıkları, ücretsiz tedavi vermeleri gerekip gerekmediği ve devam eden tüm bu tartışmaların hepsi Bu hükümetler bize nasıl yardım edecek?

İnsanların gittikçe artan bir aldatmacası, bu hükümetlerin yukarıdan aşağıdan tamamen insanlık üzerinde Tam Kontrol ve Tanrı Gibi Güç isteyen ve muhtemelen bir Elit Oligarşi tarafından kontrol edilen ve büyük olasılıkla boru hattında dünya için nüfusun azaltılması gündemi, bu varlığın bize yardım etmesi ve aslında bize yardım edecekleri. Sanırım çoğu insan gittikçe yanıltıcı bir şekilde düşüncelerinin üstünlüğüne getirilen gerçek aldatmacadır.

Hükümetlerin, asla adalete teslim edilmemiş ve bize yardım etmek için orada bulunmayan bir suç psikopat oligarşisi tarafından kontrol edildiğini unutamayız.

Mevcut ABD Başkanı ile ilgilenen insanlar, pratikte burunlarının altında büyük bir servet transferi olmasına rağmen Sıcak Patates ile uğraşan Beyaz Saray’ı kutluyorlar ve göçle ilgilenen insanlar bu elitlerin her zaman kontrol altında olmasına rağmen sınırların kapanmasını kutluyorlar toplumların ve insanların bu tür zavallılık ve bu tür şeyleri kutlayan insanlar, seçkinlerin giydiği bir kukla gösterisi ile eğlendiriliyorlar – ve görebildiğiniz ve isimlendirebileceğiniz herkes muhtemelen bir kuklasından biraz daha fazla. Tüm kontrole sahip olan insanların bizim arkadaşımız olmadığı ve sonuçta bize gerçekten yardım etmek için hiçbir şey yapmayacakları daha büyük bir noktayı kaçırıyor. Bizi önemsiz ve sıkıcı bir parazit veya aptal hayvan olarak düşünüyorlar.

Herhangi bir grubun lehine olduğu ortaya çıkan olay veya eylemler ne olursa olsun, insanlar son derece şüpheci olmalı ve tüm bu ülkelerin ve hükümetlerinin, evcilleştirme felsefeleriyle her zaman doyurulmuş ve meşgul olan bir suç oligarşisi tarafından kontrol edildiğini asla unutmamalıdır. Pisagor, Platonik ve Neoplatonik felsefelerinin gelişmeleriyle binlerce yıl boyunca insanlığı köleleştirmeye çalışan insanlık ve tanrı benzeri gücün, Mistikizmlerini doğrudan Roma’nın Severan Hanedanlığı’nı ürettikten sonra izledi. İmparator Elagabulus’un insanlık üzerine tanrılar olarak ibadet etmek ve insanlık için ütopik bir evrenselcilik mühendisliği yapmak isteyen düşüncelerinin halka açık tezahürü ve düşünceleri bin yıl boyunca halka açık bir şekilde devam etti, ancak o zaman Elizabethan dönemine kadar Elizabethan dönemine kadar daha ezoterik ve özel olarak belgelendi. bu seçkinlerin alt kademeleri bile saklanıyor düşüncelerinin ve makinelerinin çekirdeğinin erişilebilir gerçek açıklamaları ve gerçek güce sahip insanların son açık parmak izleri gibi, 18. yüzyılda endüstriyel kentleşmeyle uğraşan ortak insanların katliamlarına neden olan sahte isyan bayrakları gibi yüzyıl sanayileşmenin başlangıcı.

İnsan uygarlığı teknolojik olarak ilerledikçe, bu seçkinler, kitlelerin insanlık üzerindeki daha zor ve doğrudan güç yoluyla nasıl düşündüklerini ve davrandıklarını şekillendiren, tamamen evcilleştiren insanlığı amaçlarını tam olarak gerçekleştirmeye yaklaşan insanlığa mühendislik yeteneği kazanırlar.

Herkesin aradığı ve bize nasıl yardım etmesi gerektiği konusunda tartıştığı bu hükümetleri kimin kontrol ettiğini asla unutmayın.

Her ne kadar meraklı kalmak ve kuklalarında delik aramak iyi olsa da, birçok Alternatif Medya kuruluşunun kasıtlı olarak yanlış bilgi verebilecek Kırmızı Ringa balığı kovalamama konusunda dikkatli olmalıyız.

Ekleyeceğim bir şey, koronavirüs ile neler olup bittiğine ve daha büyük duruma ve ne kadar güçsüz hale gelebileceğimize bakılmaksızın, en gerçekçi olanın yıllardır her zaman hazırlık ve hayatta kalmayı savunuyor olması. Dolayısıyla, koronavirüs veya başka bir şeyle ilgili durumun ne olduğu önemli değildir. Ne olursa olsun her zaman her şeye hazır olmalısınız.

Hayatlarımıza devam ederken, her zaman öncelikle sağlığımıza dikkat etmeli ve maddi çevremize ve koşullarımıza fazla bağlı olmamalıyız ve bölünmelerden bağımsız olarak kardeşlerimizle işbirliği yapma ve arkadaşlıklar kurma konusunda iyi olmalıyız. , günün sonunda hepimiz onlara karşıyız ve eğer sağlığımız ve dostluklarımız yoksa, onlara karşı hiçbir şeyimiz yoktur.

Author

110 Comments

1. Rize merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siten cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 21-05-2020 18:09:13

2. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım

3. Hatay merkezden ben ahmet. Selamlar siteniz gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım 21-05-2020 20:29:35

4. Selamlar paylaşımınız ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım

5. Kırklareli merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımın inan ki çok iyi, şukuladım 26-05-2020 02:42:47

6. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki hayran edici, teşekkürler

7. Malatya merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 12-06-2020 16:00:12

8. Giresun merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşım valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 19-06-2020 04:52:45

9. Merhabalar paylaşımınız harbiden çok iyi, teraziye tıkladım

10. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım

11. Yalova merkezden ben Emine. Merhaba web siteniz süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım 21-06-2020 16:58:48

12. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

13. elif yılmaz Reply

Kars merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siten vallaha güzel, saolun 01-07-2020 13:26:29

14. elif yılmaz Reply

Merhabalar web sitesi ciddiyim hayran edici, face de paylaştım

15. selamun aleyküm web siteniz yeminle çok güzel, şukuladım

16. Selam herkese paylaşımın valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım

17. Artvin merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 12-07-2020 20:09:10

18. Trabzon merkezden ben ziya. Selam web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 15-07-2020 13:57:42

19. elif yılmaz Reply

Amasya merkezden ben elif yılmaz. Slm web siten inanılmaz güzel, twitter da paylaştım 16-07-2020 15:02:58

20. Kastamonu merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi mükemmel, sağolun 18-07-2020 14:35:07

21. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfan inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

22. Kayseri merkezden ben banu. Mrb paylaşım inanılmaz güzel, twitter da paylaştım 24-07-2020 22:38:17

23. Ardahan merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız ciddiyim mükemmel, teşekkürler 25-07-2020 00:03:05

24. Selam siten inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

25. Sakarya merkezden ben banu. Merhaba web siten ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler 04-08-2020 07:25:14

26. Nevşehir merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha çok iyi, sağolun 04-08-2020 17:40:08

27. Kilis merkezden ben mehmet. Selam paylaşım inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım 07-08-2020 01:58:57

28. selam arkadaşlar sayfan cidden hayran bıraktı, şukuladım

29. Erzincan merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım 11-08-2020 15:25:35

30. Erzurum merkezden ben doruk. Selamlar siten vallaha hayran edici, sağolun 12-08-2020 20:16:05

31. Merhaba herkese paylaşımın harbiden iyi, face de paylaştım

32. selam arkadaşlar web siten valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

33. Selam web siteniz gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

34. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

35. Kırıkkale merkezden ben mehmet. Mrb web siteniz vallaha iyi, teşekkürler 26-08-2020 08:00:54

36. Batman merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-09-2020 00:25:25

37. selamun aleyküm web sitesi harbiden mükemmel, saolun

38. Gürbüz Reply

Çanakkale merkezden ben Gürbüz. Slm web sitesi harbiden güzel, linkedinde paylaştım 11-09-2020 04:16:07

39. Bayburt merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, saolun 12-09-2020 09:08:39

40. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım

41. Kırklareli merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız valla güzel, tebrikler 14-09-2020 01:52:31

42. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım

43. elif yılmaz Reply

Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım 17-09-2020 16:37:17

44. elif yılmaz Reply

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfanız harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 21-09-2020 09:16:47

45. Selam herkese sayfan inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

46. Selamlar sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

47. Gürbüz Reply

Afyon merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler 29-09-2020 10:32:10

48. selamun aleyküm sayfanız cidden iyi, twitter da paylaştım

49. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim dikkat çekici, saolun

50. Şırnak merkezden ben Emine. Selam web siten valla hayran edici, sağolun 03-10-2020 14:30:26

51. Mardin merkezden ben Aylin. Selamlar sayfan harbiden çok güzel, saolun 04-10-2020 12:39:30

52. Selamın aleyküm paylaşım inanki güzel, şukuladım

53. Selamlar web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

54. Afyon dan kimler var. Kadim Ceza Oligarşisi dışında hiç kimsenin gerçek bir kontrolü olmadığını ve hepsinin onlara karşı olduğunu asla unutmamalıyız. . selamun aleyküm siten yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 104

55. Bu konu : ” Kadim Ceza Oligarşisi dışında hiç kimsenin gerçek bir kontrolü olmadığını ve hepsinin onlara karşı olduğunu asla unutmamalıyız. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz hayran bıraktı, saolun , banu – 110

56. elif yılmaz Reply

Kayseri dan kimler var. Kadim Ceza Oligarşisi dışında hiç kimsenin gerçek bir kontrolü olmadığını ve hepsinin onlara karşı olduğunu asla unutmamalıyız. . selamun aleyküm web sitesi ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , elif yılmaz – 298

57. Gürbüz Reply

Erzurum merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfan valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 20-11-2020 00:01:03

58. Bu konu : ” Kadim Ceza Oligarşisi dışında hiç kimsenin gerçek bir kontrolü olmadığını ve hepsinin onlara karşı olduğunu asla unutmamalıyız. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , hatice – 358

59. elif yılmaz Reply

Siirt merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 23-11-2020 14:20:22

60. Selamlar sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler

61. Bu konu : ” Kadim Ceza Oligarşisi dışında hiç kimsenin gerçek bir kontrolü olmadığını ve hepsinin onlara karşı olduğunu asla unutmamalıyız. ” çok güzel. Merhaba web siteniz ciddiyim güzel, twitter da paylaştım , ali – 125

62. elif yılmaz Reply

Edirne dan kimler var. Kadim Ceza Oligarşisi dışında hiç kimsenin gerçek bir kontrolü olmadığını ve hepsinin onlara karşı olduğunu asla unutmamalıyız. . Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 20

63. Kilis merkezden ben . Merhabalar paylaşım cidden güzel, tebrikler 06-12-2020 14:22:39

64. Bu konu : ” Kadim Ceza Oligarşisi dışında hiç kimsenin gerçek bir kontrolü olmadığını ve hepsinin onlara karşı olduğunu asla unutmamalıyız. ” çok güzel. Selamlar siteniz vallaha billaha çok iyi, tebrikler , banu – 7

65. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

66. Aksaray dan kimler var. Kadim Ceza Oligarşisi dışında hiç kimsenin gerçek bir kontrolü olmadığını ve hepsinin onlara karşı olduğunu asla unutmamalıyız. . merhaba arkadaşlar sayfanız inanki iyi, sağolun , Aylin – 306

67. selamun aleyküm web siten inanki hayran edici, şukuladım

68. Selam paylaşımın gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım

69. Bu konu : ” Kadim Ceza Oligarşisi dışında hiç kimsenin gerçek bir kontrolü olmadığını ve hepsinin onlara karşı olduğunu asla unutmamalıyız. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın valla iyi, teraziye tıkladım , – 464

70. Bu konu : ” Kadim Ceza Oligarşisi dışında hiç kimsenin gerçek bir kontrolü olmadığını ve hepsinin onlara karşı olduğunu asla unutmamalıyız. ” çok güzel. Merhaba web siten gerçekten mükemmel, face de paylaştım , ali – 235

71. Merhaba bu web sitesi ciddiyim hayran edici, tebrikler

72. Bursa dan kimler var. Kadim Ceza Oligarşisi dışında hiç kimsenin gerçek bir kontrolü olmadığını ve hepsinin onlara karşı olduğunu asla unutmamalıyız. . merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim güzel, face de paylaştım , Hasan – 46

73. Kahramanmaraş dan kimler var. Kadim Ceza Oligarşisi dışında hiç kimsenin gerçek bir kontrolü olmadığını ve hepsinin onlara karşı olduğunu asla unutmamalıyız. . Merhaba herkese sayfan inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 132

74. Selam paylaşımın vallaha billaha çok iyi, teşekkürler

75. Diyarbakır merkezden ben hatice. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 08-01-2021 13:56:23

76. Samsun dan kimler var. Kadim Ceza Oligarşisi dışında hiç kimsenin gerçek bir kontrolü olmadığını ve hepsinin onlara karşı olduğunu asla unutmamalıyız. . Merhabalar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , Emine – 327

77. Çankırı dan kimler var. Kadim Ceza Oligarşisi dışında hiç kimsenin gerçek bir kontrolü olmadığını ve hepsinin onlara karşı olduğunu asla unutmamalıyız. . Merhabalar sayfan inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 1

78. Selamlar siteniz cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

79. Yozgat merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 26-01-2021 16:28:43

80. Kilis dan kimler var. Kadim Ceza Oligarşisi dışında hiç kimsenin gerçek bir kontrolü olmadığını ve hepsinin onlara karşı olduğunu asla unutmamalıyız. . Selam sayfan valla iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 158

81. Isparta merkezden ben emin. Slm sayfa inan ki çok güzel, twitter da paylaştım 31-01-2021 20:52:59

82. Bu konu : ” Kadim Ceza Oligarşisi dışında hiç kimsenin gerçek bir kontrolü olmadığını ve hepsinin onlara karşı olduğunu asla unutmamalıyız. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 306

83. Bu konu : ” Kadim Ceza Oligarşisi dışında hiç kimsenin gerçek bir kontrolü olmadığını ve hepsinin onlara karşı olduğunu asla unutmamalıyız. ” çok güzel. Merhaba herkese siten valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 265

84. Bingöl dan kimler var. Kadim Ceza Oligarşisi dışında hiç kimsenin gerçek bir kontrolü olmadığını ve hepsinin onlara karşı olduğunu asla unutmamalıyız. . selamun aleyküm sayfa cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 255

85. Bu konu : ” Kadim Ceza Oligarşisi dışında hiç kimsenin gerçek bir kontrolü olmadığını ve hepsinin onlara karşı olduğunu asla unutmamalıyız. ” çok güzel. Mrb sayfa harbiden çok iyi, sağolun , banu – 222

86. Tekirdağ merkezden ben . Merhaba herkese sayfanız vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 19-03-2021 09:35:57

87. Kahramanmaraş dan kimler var. Kadim Ceza Oligarşisi dışında hiç kimsenin gerçek bir kontrolü olmadığını ve hepsinin onlara karşı olduğunu asla unutmamalıyız. . selamun aleyküm paylaşımın inan ki hayran edici, face de paylaştım , ziya – 159

88. Bu konu : ” Kadim Ceza Oligarşisi dışında hiç kimsenin gerçek bir kontrolü olmadığını ve hepsinin onlara karşı olduğunu asla unutmamalıyız. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten yeminle güzel, facebookta paylaştım , memo – 31

89. Erzurum merkezden ben hatice. Slm siten gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 05-04-2021 12:30:32

90. elif yılmaz Reply

Bolu merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfanız yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 05-04-2021 19:03:07

91. Bu konu : ” Kadim Ceza Oligarşisi dışında hiç kimsenin gerçek bir kontrolü olmadığını ve hepsinin onlara karşı olduğunu asla unutmamalıyız. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha iyi, twitter da paylaştım , doruk – 383

92. Amasya merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siten inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 10-04-2021 13:47:11

93. Slm siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

94. Merhabalar web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

95. Gürbüz Reply

Bitlis merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfanız gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım 07-05-2021 05:39:49

96. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kadim Ceza Oligarşisi dışında hiç kimsenin gerçek bir kontrolü olmadığını ve hepsinin onlara karşı olduğunu asla unutmamalıyız. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi hayran bıraktı, saolun , elif yılmaz – 437

97. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

98. Tunceli merkezden ben ali. Selam herkese siteniz valla güzel, twitter da paylaştım 25-05-2021 11:53:27

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link