Kategoriler
Genel

Kadim Ceza Oligarşisi dışında hiç kimsenin gerçek bir kontrolü olmadığını ve hepsinin onlara karşı olduğunu asla unutmamalıyız.

Merhaba arkadaşlar, bu etkinlik sırasında bir süredir okuyorum. Bu günlerde yeni Coronavirüs ve bu virüsün nasıl raporlandığı ve durumun güç tarafından nasıl ele alındığı hakkında ortaya çıkan olası aldatmacalar hakkında birçok iddiada bulunuldu. Virüsün bir laboratuvarda yapılıp yapılmadığı, bir Bioweapon olup olmadığı, kazara serbest bırakılıp bırakılmadığı konusunda sorular var. Virüsün kapsamı ve kaç kişiye virüs bulaşmış olup olmadığı, kapsayıp örtmedikleri ya da aşırı rapor edip etmedikleri ile ilgili sorular var. Ölüm oranı ve virüsün ne kadar ölümcül olduğu hakkında sorular. Ekonomik bir durumun kasıtlı olarak tasarlanıp tasarlanmadığını sorgular. Bu soruların hepsi havada.

Bunların hiçbirine gerçekten bir cevabım yok. Kontrol etmemin ya da doğrulamamın bir yolu yok çünkü edindiğim bilgilerin çoğu Medya’dan geliyor ve bunların aldatıcı ve Bilinen Yalancılar olduğu ve Alternatif Medya’nın da bilindiği gibi, bilgilerin çoğu yine de Kuruluş Kaynaklarından. veya Tavşan Delikleri ve Kırmızı Ringaları oluşturan kasıtlı yanlış bilgi ve dezenformasyon ağlarıdır. Bu yüzden kimseden elde ettiğim bilgileri gerçekten doğrulamamın bir yolu yok.

Ama bildiğim, bu yeni virüsün getirdiği büyük yanılsamadır.

Büyük aldatmaca, insanların hükümete son derece eleştirel yaklaşan birçok kişi ve hükümetleri kontrol eden Elitler de dahil olmak üzere birdenbire inandığını, aniden bu hükümetlerin bize yardım etmeye ve gerçekten bize yardım etmek istediğine inanıyor ve tartışma, bize yardım etmeye devam edecekler; sınırları daha erken kapatıp kapatmadıkları, zorunlu aşıları olup olmadıkları, ücretsiz tedavi vermeleri gerekip gerekmediği ve devam eden tüm bu tartışmaların hepsi Bu hükümetler bize nasıl yardım edecek?

İnsanların gittikçe artan bir aldatmacası, bu hükümetlerin yukarıdan aşağıdan tamamen insanlık üzerinde Tam Kontrol ve Tanrı Gibi Güç isteyen ve muhtemelen bir Elit Oligarşi tarafından kontrol edilen ve büyük olasılıkla boru hattında dünya için nüfusun azaltılması gündemi, bu varlığın bize yardım etmesi ve aslında bize yardım edecekleri. Sanırım çoğu insan gittikçe yanıltıcı bir şekilde düşüncelerinin üstünlüğüne getirilen gerçek aldatmacadır.

Hükümetlerin, asla adalete teslim edilmemiş ve bize yardım etmek için orada bulunmayan bir suç psikopat oligarşisi tarafından kontrol edildiğini unutamayız.

Mevcut ABD Başkanı ile ilgilenen insanlar, pratikte burunlarının altında büyük bir servet transferi olmasına rağmen Sıcak Patates ile uğraşan Beyaz Saray’ı kutluyorlar ve göçle ilgilenen insanlar bu elitlerin her zaman kontrol altında olmasına rağmen sınırların kapanmasını kutluyorlar toplumların ve insanların bu tür zavallılık ve bu tür şeyleri kutlayan insanlar, seçkinlerin giydiği bir kukla gösterisi ile eğlendiriliyorlar – ve görebildiğiniz ve isimlendirebileceğiniz herkes muhtemelen bir kuklasından biraz daha fazla. Tüm kontrole sahip olan insanların bizim arkadaşımız olmadığı ve sonuçta bize gerçekten yardım etmek için hiçbir şey yapmayacakları daha büyük bir noktayı kaçırıyor. Bizi önemsiz ve sıkıcı bir parazit veya aptal hayvan olarak düşünüyorlar.

Herhangi bir grubun lehine olduğu ortaya çıkan olay veya eylemler ne olursa olsun, insanlar son derece şüpheci olmalı ve tüm bu ülkelerin ve hükümetlerinin, evcilleştirme felsefeleriyle her zaman doyurulmuş ve meşgul olan bir suç oligarşisi tarafından kontrol edildiğini asla unutmamalıdır. Pisagor, Platonik ve Neoplatonik felsefelerinin gelişmeleriyle binlerce yıl boyunca insanlığı köleleştirmeye çalışan insanlık ve tanrı benzeri gücün, Mistikizmlerini doğrudan Roma’nın Severan Hanedanlığı’nı ürettikten sonra izledi. İmparator Elagabulus’un insanlık üzerine tanrılar olarak ibadet etmek ve insanlık için ütopik bir evrenselcilik mühendisliği yapmak isteyen düşüncelerinin halka açık tezahürü ve düşünceleri bin yıl boyunca halka açık bir şekilde devam etti, ancak o zaman Elizabethan dönemine kadar Elizabethan dönemine kadar daha ezoterik ve özel olarak belgelendi. bu seçkinlerin alt kademeleri bile saklanıyor düşüncelerinin ve makinelerinin çekirdeğinin erişilebilir gerçek açıklamaları ve gerçek güce sahip insanların son açık parmak izleri gibi, 18. yüzyılda endüstriyel kentleşmeyle uğraşan ortak insanların katliamlarına neden olan sahte isyan bayrakları gibi yüzyıl sanayileşmenin başlangıcı.

İnsan uygarlığı teknolojik olarak ilerledikçe, bu seçkinler, kitlelerin insanlık üzerindeki daha zor ve doğrudan güç yoluyla nasıl düşündüklerini ve davrandıklarını şekillendiren, tamamen evcilleştiren insanlığı amaçlarını tam olarak gerçekleştirmeye yaklaşan insanlığa mühendislik yeteneği kazanırlar.

Herkesin aradığı ve bize nasıl yardım etmesi gerektiği konusunda tartıştığı bu hükümetleri kimin kontrol ettiğini asla unutmayın.

Her ne kadar meraklı kalmak ve kuklalarında delik aramak iyi olsa da, birçok Alternatif Medya kuruluşunun kasıtlı olarak yanlış bilgi verebilecek Kırmızı Ringa balığı kovalamama konusunda dikkatli olmalıyız.

Ekleyeceğim bir şey, koronavirüs ile neler olup bittiğine ve daha büyük duruma ve ne kadar güçsüz hale gelebileceğimize bakılmaksızın, en gerçekçi olanın yıllardır her zaman hazırlık ve hayatta kalmayı savunuyor olması. Dolayısıyla, koronavirüs veya başka bir şeyle ilgili durumun ne olduğu önemli değildir. Ne olursa olsun her zaman her şeye hazır olmalısınız.

Hayatlarımıza devam ederken, her zaman öncelikle sağlığımıza dikkat etmeli ve maddi çevremize ve koşullarımıza fazla bağlı olmamalıyız ve bölünmelerden bağımsız olarak kardeşlerimizle işbirliği yapma ve arkadaşlıklar kurma konusunda iyi olmalıyız. , günün sonunda hepimiz onlara karşıyız ve eğer sağlığımız ve dostluklarımız yoksa, onlara karşı hiçbir şeyimiz yoktur.

“Kadim Ceza Oligarşisi dışında hiç kimsenin gerçek bir kontrolü olmadığını ve hepsinin onlara karşı olduğunu asla unutmamalıyız.” için 36 yanıt

Rize merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siten cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 21-05-2020 18:09:13

Hatay merkezden ben ahmet. Selamlar siteniz gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım 21-05-2020 20:29:35

Malatya merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 12-06-2020 16:00:12

Giresun merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşım valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 19-06-2020 04:52:45

Yalova merkezden ben Emine. Merhaba web siteniz süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım 21-06-2020 16:58:48

Kars merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siten vallaha güzel, saolun 01-07-2020 13:26:29

Artvin merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 12-07-2020 20:09:10

Trabzon merkezden ben ziya. Selam web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 15-07-2020 13:57:42

Amasya merkezden ben elif yılmaz. Slm web siten inanılmaz güzel, twitter da paylaştım 16-07-2020 15:02:58

Kastamonu merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi mükemmel, sağolun 18-07-2020 14:35:07

Ardahan merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız ciddiyim mükemmel, teşekkürler 25-07-2020 00:03:05

Nevşehir merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha çok iyi, sağolun 04-08-2020 17:40:08

Kilis merkezden ben mehmet. Selam paylaşım inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım 07-08-2020 01:58:57

Erzincan merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım 11-08-2020 15:25:35

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir