KADIN

Sadece ben miyim, yoksa kadınların büyük bir çoğunluğu sik seven, altın kazma, sosyal medya çılgınlığı, beden bilincine sahip, narin, robotik, sahte aptal fahişeler mi? Sanki bazı adamlar kötü ama shiiiittttt. Bugünlerde çoğu kadın onay isteyen şizofrenik, psikopat, kayıtsız fahişeler gibi görünüyor. Ayrıca çoğu çok aptal görünüyor. Dış dünya hakkında bir ipucu değil, sadece YouTube’un en sevdikleri abs ünlüleri. Ve wtf, kadınların temelde çıplak fotoğrafları sosyal medyada yayınlama takıntısıdır. Rastgele insanların ilgisini boktan hayatlarına anlam vermek için can atıyor. Kadınları kurtarmalıyız

“KADIN” üzerine 38 yorum

1. Aydın merkezden ben mehmet. Selam web siten inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım 03-11-2020 02:25:25

2. Hakkari dan kimler var. KADIN . Selamın aleyküm siten inan ki mükemmel, saolun , elif yılmaz – 113

3. Mersin merkezden ben ali. Merhabalar siteniz yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 03-11-2020 03:31:05

4. Kırklareli dan kimler var. KADIN . selam arkadaşlar siten yeminle çok güzel, face de paylaştım , – 366

5. Bu konu : ” KADIN ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , ali – 169

6. Bu konu : ” KADIN ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız cidden dikkat çekici, tebrikler , emin – 376

7. Bu konu : ” KADIN ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , emin – 207

8. Trabzon dan kimler var. KADIN . Slm sayfan cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 224

9. Bu konu : ” KADIN ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inanki çok güzel, şukuladım , Aylin – 301

10. Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımınız harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım 23-11-2020 21:19:46

11. Bu konu : ” KADIN ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 486

12. Rize dan kimler var. KADIN . Selamlar paylaşım harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 329

13. Konya merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, sağolun 08-12-2020 04:18:04

14. Kırklareli dan kimler var. KADIN . Selam sayfan ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 491

15. Bilecik merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siteniz inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 15-01-2021 09:26:06

16. Bu konu : ” KADIN ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 167

17. Bilecik merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siteniz yeminle güzel, şukuladım 19-01-2021 00:30:01

18. Bu konu : ” KADIN ” çok güzel. Selam herkese sayfa süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 224

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link