Yani bu bayan belden aşağısı hiçbir şeyi hareket ettiremiyor ve tam da felç olmadan 12 saat önce pfizer aşısının ilk dozunu almış. Aniden ortaya çıkan GENÇ sağlıklı bir kadın hareket kabiliyetini çok kısa bir sürede kaybeder hmmm 🤔

İzlemek https://youtu.be/SQTHh88jDM8

13 Comments

1. Hakkari dan kimler var. Kadın, pfizer aşısından 12 saat sonra felç oldu . Mrb sayfa gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 376

2. Bu konu : ” Kadın, pfizer aşısından 12 saat sonra felç oldu ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 332

3. Manisa dan kimler var. Kadın, pfizer aşısından 12 saat sonra felç oldu . Merhabalar sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , ahmet – 51

4. Bu konu : ” Kadın, pfizer aşısından 12 saat sonra felç oldu ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 244

5. Şırnak dan kimler var. Kadın, pfizer aşısından 12 saat sonra felç oldu . Selam herkese paylaşımın vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 376

6. Bayburt merkezden ben hatice. Slm web sitesi gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım 03-05-2021 16:13:59

7. Uşak merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siteniz valla çok iyi, facebookta paylaştım 03-05-2021 19:54:15

8. selam arkadaşlar sayfan harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kadın, pfizer aşısından 12 saat sonra felç oldu ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 373

10. Merhaba paylaşımınız valla hayran edici, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link