Bize söylenenlere rağmen, Amerika’daki ortalama bir kadının erkek meslektaşlarından çok daha iyi muamele göreceğine gerçekten inanıyorum. Toplum erkekliği bastırmak ve erkeklere karşı ayrımcılık yapmak için tasarlanmıştır. Bu fikri başka bir alt bölümde yayınladım ve konuşmaya çalıştığım için hemen yasaklandım.

İşte birkaç örnek:

Şişmansa, kıvrımlı ve güzeldir. Sıskaysa, o bir modeldir. Boyu kısaysa minyondur. Eğer uzunsa, o bir tanrıçadır. Bir kız fakirse, sadece zenginle evlenebilir. Bir kadın bakire ise, sağlıklı ve saftır. Sapıksa, açık fikirlidir. Çalışmıyorsa ev hanımıdır.

Bir erkek şişmansa salaktır. Bir erkek zayıfsa, o bir pısırıktır. Bir erkek kaslıysa, telafi ediyor. Bir erkek kısaysa, zavallıdır. Bir erkek çok uzunsa, zayıftır. Bir erkek bakireyse, kaybedendir. Bir erkek ortalama boydaysa, çok kısadır. Sapıksa, o bir sürüngendir. Çalışmıyorsa başarısızdır.

30 sentlik ücret farkı, bu sorunlarla karşılaştırıldığında hiçbir şey. Bu tür bir ayrıcalığa sahip olmak için daha düşük bir ücretle seve seve takas yapardım. Toplum kadınlara erkeklerden çok daha fazla hareket alanı veriyor. Kadınlardan beklentilerimiz, kadın düşmanlığına dayanıyor.

TLDR; hükümet, erkeklerin ezildiği bir sistem tasarladı. Üzgün, işle meşgul ve iğdiş olduğunuzda isyan etmek daha zordur.

31 Comments

1. Bolu merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten çok iyi, teşekkürler 12-08-2021 19:24:06

2. Adıyaman dan kimler var. Kadınlar erkeklerden daha mı iyi yaşıyor? . Selam herkese sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun , gaye – 259

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kadınlar erkeklerden daha mı iyi yaşıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 15

4. Tokat merkezden ben emin. Merhaba web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler 12-08-2021 19:32:13

5. Bu konu : ” Kadınlar erkeklerden daha mı iyi yaşıyor? ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanılmaz iyi, tebrikler , memo – 60

6. Bu konu : ” Kadınlar erkeklerden daha mı iyi yaşıyor? ” çok güzel. Merhaba web siteniz harbiden dikkat çekici, teşekkürler , doruk – 25

7. İstanbul dan kimler var. Kadınlar erkeklerden daha mı iyi yaşıyor? . merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler , – 218

8. Adıyaman merkezden ben memo. Merhabalar paylaşım vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım 12-08-2021 19:43:56

9. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha çok güzel, face de paylaştım

10. Bu konu : ” Kadınlar erkeklerden daha mı iyi yaşıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 189

11. Hatay merkezden ben banu. selamun aleyküm web siteniz yeminle dikkat çekici, sağolun 12-08-2021 19:48:32

12. Gaziantep dan kimler var. Kadınlar erkeklerden daha mı iyi yaşıyor? . Selam paylaşımın vallaha hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 147

13. Bu konu : ” Kadınlar erkeklerden daha mı iyi yaşıyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz yeminle mükemmel, face de paylaştım , Aylin – 9

14. Nevşehir dan kimler var. Kadınlar erkeklerden daha mı iyi yaşıyor? . Merhabalar sayfan inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 75

15. Çankırı merkezden ben . Mrb paylaşım ciddiyim iyi, twitter da paylaştım 15-08-2021 12:31:39

16. Kayseri dan kimler var. Kadınlar erkeklerden daha mı iyi yaşıyor? . merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim güzel, sağolun , ali – 345

17. Bu konu : ” Kadınlar erkeklerden daha mı iyi yaşıyor? ” çok güzel. Selam paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun , ahmet – 102

18. Bu konu : ” Kadınlar erkeklerden daha mı iyi yaşıyor? ” çok güzel. Selam web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 136

19. Gümüşhane dan kimler var. Kadınlar erkeklerden daha mı iyi yaşıyor? . merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim güzel, sağolun , Emine – 307

20. Bu konu : ” Kadınlar erkeklerden daha mı iyi yaşıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 462

21. Diyarbakır merkezden ben . Merhaba paylaşımınız inanılmaz iyi, teraziye tıkladım 23-08-2021 08:41:16

22. Adana dan kimler var. Kadınlar erkeklerden daha mı iyi yaşıyor? . Selamlar sayfa inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , – 157

23. Tokat merkezden ben ahmet. Mrb sayfan inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2021 20:36:09

24. Sakarya merkezden ben ziya. Slm bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 28-08-2021 16:00:55

25. Merhaba herkese sayfan süper ötesi hayran edici, face de paylaştım

26. elif yılmaz Reply

Giresun merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun 31-08-2021 21:33:09

27. Konya merkezden ben memo. Merhaba herkese siten vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım 02-09-2021 14:28:12

28. Çankırı dan kimler var. Kadınlar erkeklerden daha mı iyi yaşıyor? . Selam sayfa harbiden iyi, tebrikler , ali – 435

29. İzmir dan kimler var. Kadınlar erkeklerden daha mı iyi yaşıyor? . Selam herkese web siteniz yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 144

Write A Comment