kadınlar gezegen komplosunu yönetiyor

Kadınlar gezegeni yönetiyor.

kendinize bunu sorun. daha etkili bir politika değişikliği yöntemi, devlet aktörlerinin iç manipülasyonu veya savaş nedir? birincisi, tabii ki. nedenselliğin farkına varmak çok daha zor. o zaman kendinize bu aktörleri manipüle etmenin en etkili yolunun ne olduğunu sorun. başka bir basit cevap – zorlama. o zaman kendinize zorlamanın en etkili yolunun ne olduğunu sorun. başka bir basit cevap – seks tuzakları. kolayca kumar oynarlar ve cinsiyete göre büyük bağlarda bulunurlar. o zaman kendinize hangi cinsiyetin bu sistemik önyargılardan faydalandığını sorun? başka bir basit cevap – kadınlar. ve seks tuzaklarının çalışması için hangi kötü aktörlere ihtiyacınız var? KADIN! Tada! dünyanın nasıl yürüdüğünü anladınız!

savaş modaya gelince. ilk strateji işe yaramazsa neden savaşa ihtiyacınız olduğunu kendinize sorun. hı. oh bu ne olabilir? Ah evet! seks tuzaklarınız ve zorlamalarınız işe yaramıyor! neden çalışmadılar? belki de gov politika ve makinelerindeki önyargı nedeniyle. hı. savaşın bu hedefleri hakkında tutarlı olan nedir? Müslüman olan kültürler tarafından yönetiliyorlar. İslam’ın belirleyici özelliği nedir? kadınlar bir alt sınıftır. k. Bugün için ders bitti çocuklar.

https://i.imgur.com/WC9esPd.mp4

“kadınlar gezegen komplosunu yönetiyor” üzerine 24 yorum

1. Çorum merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım 31-07-2020 13:26:30

2. Rize merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 31-07-2020 22:48:13

3. Afyon merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siten yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 03-08-2020 03:58:26

4. Tunceli merkezden ben banu. Selam siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 06-08-2020 19:18:40

5. Balıkesir merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web sitesi inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 07-09-2020 03:22:09

6. Bartın merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web sitesi cidden çok iyi, tebrikler 02-10-2020 04:38:53

7. Kütahya dan kimler var. kadınlar gezegen komplosunu yönetiyor . selam arkadaşlar paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 227

Yorum yapın