Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik

Benim de dahil olmak üzere herkesin, uluslararası şirketler için daha fazla kar elde etmek için daha çok çalışmamızı sağlayan bir ilaca bağımlı hale getirilmesi tuhaf değil mi?

Pek çok yiyeceğe gizlice küçük miktarlarda kafein eklenir, böylece bilinçaltımızda ona bağımlı hale gelir ve sonunda kahve / enerji içeceği içme alışkanlığı kazanırız.

Efendilerimize daha fazla para kazanmak için hepimizi kafeine bağımlı hale getirmek için yasal bir operasyon yapıldı ve kimse baraj vermiyor.

Ben kendim kahveye bağımlıyım Kafein bağımlılarından nefret etmiyorum, biz kafayı sıyıran insanlarız.

Kafein, saçmalık araştırmasının iddiası gibi sağlığınız için iyi değil.

Eksik uyku nasıl olur, konsantre olmak için kahvenin doğru ölçülmesini gerektirir ve yoksunluk belirtileri sağlığınız için iyidir.

“Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik” üzerine 62 yorum

1. Trabzon dan kimler var. Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik . Selam paylaşım harbiden çok güzel, tebrikler , emin – 118

2. Bursa merkezden ben ziya. Selamlar siteniz inanki hayran edici, twitter da paylaştım 12-10-2020 05:37:20

3. Tokat dan kimler var. Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik . Selamlar web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 128

4. Bu konu : ” Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik ” çok güzel. Selam herkese siteniz gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 370

5. Bu konu : ” Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik ” çok güzel. Selam herkese web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 365

6. Muğla merkezden ben banu. selamun aleyküm siteniz cidden hayran edici, teraziye tıkladım 13-10-2020 04:51:14

7. Bu konu : ” Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik ” çok güzel. Merhaba sayfanız ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , Hasan – 338

8. Kütahya dan kimler var. Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik . Selamın aleyküm web siten harbiden hoşuma gitti, sağolun , ali – 177

9. Bu konu : ” Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik ” çok güzel. Merhaba herkese web siten yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler , gaye – 454

10. Malatya merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siten gerçekten güzel, face de paylaştım 13-10-2020 05:32:40

11. Bu konu : ” Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik ” çok güzel. Selam herkese sayfa gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler , Gürbüz – 266

12. Bu konu : ” Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 450

13. Yozgat dan kimler var. Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik . Slm web siteniz inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 363

14. Eskişehir merkezden ben Hasan. Mrb web siten inanki ilgi uyandırıcı, sağolun 15-10-2020 17:02:21

15. Balıkesir dan kimler var. Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik . Mrb paylaşımın inan ki güzel, teraziye tıkladım , ali – 447

16. Bu konu : ” Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik ” çok güzel. Selam herkese web sitesi gerçekten mükemmel, sağolun , banu – 280

17. Bu konu : ” Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik ” çok güzel. Selamlar web siten yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 308

18. Kütahya dan kimler var. Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik . Selamlar paylaşımın yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 74

19. Kocaeli merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 21-10-2020 02:11:33

20. Bu konu : ” Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , banu – 117

21. Karaman merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle çok iyi, facebookta paylaştım 24-10-2020 11:05:13

22. Aksaray merkezden ben ziya. Merhabalar web siten yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 25-10-2020 16:04:33

23. Kars merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz çok iyi, tebrikler 29-10-2020 11:14:25

24. Kütahya dan kimler var. Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik . Merhabalar siten inan ki çok iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 403

25. Çanakkale merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler 19-11-2020 00:37:37

26. Bu konu : ” Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , doruk – 152

27. Bu konu : ” Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inan ki çok güzel, saolun , elif yılmaz – 493

28. Bilecik merkezden ben ziya. Slm sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 06-12-2020 14:07:19

29. Diyarbakır dan kimler var. Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik . Merhaba sayfa cidden hayran edici, twitter da paylaştım , emin – 475

30. Şanlıurfa dan kimler var. Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik . merhaba arkadaşlar sayfa valla mükemmel, face de paylaştım , hatice – 220

31. Malatya dan kimler var. Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik . selamun aleyküm web siten inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ahmet – 407

32. Siirt dan kimler var. Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik . Selam paylaşım valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 428

33. Bingöl dan kimler var. Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik . selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 327

34. Bu konu : ” Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , memo – 230

35. Osmaniye dan kimler var. Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik . Mrb paylaşımınız inan ki hayran edici, face de paylaştım , ahmet – 347

36. Afyon dan kimler var. Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik . Merhaba herkese paylaşım cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 448

37. İzmir dan kimler var. Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik . selam arkadaşlar web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler , – 15

38. Şanlıurfa merkezden ben banu. Selam herkese siten gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım 16-01-2021 15:10:14

39. Bu konu : ” Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , doruk – 116

40. Bu konu : ” Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan valla güzel, twitter da paylaştım , memo – 465

41. Uşak merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 30-01-2021 20:22:07

42. Siirt dan kimler var. Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik . Merhaba herkese siten süper ötesi dikkat çekici, sağolun , doruk – 312

43. Amasya dan kimler var. Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik . Selam herkese siteniz gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , doruk – 1

44. Bu konu : ” Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik ” çok güzel. Selam herkese sayfa gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 355

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link