Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik

Benim de dahil olmak üzere herkesin, uluslararası şirketler için daha fazla kar elde etmek için daha çok çalışmamızı sağlayan bir ilaca bağımlı hale getirilmesi tuhaf değil mi?

Pek çok yiyeceğe gizlice küçük miktarlarda kafein eklenir, böylece bilinçaltımızda ona bağımlı hale gelir ve sonunda kahve / enerji içeceği içme alışkanlığı kazanırız.

Efendilerimize daha fazla para kazanmak için hepimizi kafeine bağımlı hale getirmek için yasal bir operasyon yapıldı ve kimse baraj vermiyor.

Ben kendim kahveye bağımlıyım Kafein bağımlılarından nefret etmiyorum, biz kafayı sıyıran insanlarız.

Kafein, saçmalık araştırmasının iddiası gibi sağlığınız için iyi değil.

Eksik uyku nasıl olur, konsantre olmak için kahvenin doğru ölçülmesini gerektirir ve yoksunluk belirtileri sağlığınız için iyidir.

“Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik” üzerine 22 yorum

1. Trabzon dan kimler var. Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik . Selam paylaşım harbiden çok güzel, tebrikler , emin – 118

2. Bursa merkezden ben ziya. Selamlar siteniz inanki hayran edici, twitter da paylaştım 12-10-2020 05:37:20

3. Tokat dan kimler var. Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik . Selamlar web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 128

4. Bu konu : ” Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik ” çok güzel. Selam herkese siteniz gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 370

5. Bu konu : ” Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik ” çok güzel. Selam herkese web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 365

6. Muğla merkezden ben banu. selamun aleyküm siteniz cidden hayran edici, teraziye tıkladım 13-10-2020 04:51:14

7. Bu konu : ” Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik ” çok güzel. Merhaba sayfanız ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , Hasan – 338

8. Kütahya dan kimler var. Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik . Selamın aleyküm web siten harbiden hoşuma gitti, sağolun , ali – 177

9. Bu konu : ” Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik ” çok güzel. Merhaba herkese web siten yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler , gaye – 454

10. Malatya merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siten gerçekten güzel, face de paylaştım 13-10-2020 05:32:40

11. Bu konu : ” Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik ” çok güzel. Selam herkese sayfa gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler , Gürbüz – 266

12. Bu konu : ” Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 450

13. Yozgat dan kimler var. Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik . Slm web siteniz inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 363

14. Eskişehir merkezden ben Hasan. Mrb web siten inanki ilgi uyandırıcı, sağolun 15-10-2020 17:02:21

15. Balıkesir dan kimler var. Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik . Mrb paylaşımın inan ki güzel, teraziye tıkladım , ali – 447

16. Bu konu : ” Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik ” çok güzel. Selam herkese web sitesi gerçekten mükemmel, sağolun , banu – 280

17. Bu konu : ” Kafeinin günlük tüketim için her yerde tanıtılan tek psikoaktif ilaç olması ve patronlarımız için daha çok çalışmamızı sağlaması ne kadar komik ” çok güzel. Selamlar web siten yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 308

Yorum yapın