Kafkasyalıları silmek için bir komplo var mı?

Kafkas ırkını, kültürünü ve tarihini silmek için bir komplo var. Bu gün gibi açık. Yoksa neden Avrupa’yı yabancılarla doldurmak istesinler? AB, halkın% 99’u göçmen almaya karşı çıksa da egemen ulusları göçmen almaya zorlayan anti demokratik bir örgüttür. Ulusunuzu tam anlamıyla göçmen almaya zorlayacaklar. Ünlülerden, ana akım medyadan, haber kaynaklarından, silikon vadisinden vb. Beyaz insanların “kötü” olduğu, beyaz ayrıcalığı, eğer doğduğunuz beyazsa ırkçı ve zalim olduğunuzu hatırlatan sürekli hatırlatmaya bakın. Soykırım böyle başladı, önce karalayacaksın, sonra insanlıktan çıkaracaksın, sonra halk soykırıma girecek. Ve bu dünyanın her yerinde oluyor, Avrupa’da yaşıyorum ve sadece beyazları, milletimizi, kültürümüzü, tarihimizi vb. Küçümseyen bazı “ırkçılık karşıtı” politikacılarımız var. burada doğdu, hatta “ırkçılığı” sona erdirmek için canlı yayın sırasında “Beyaz adamı öldürmeliyiz” diyecek kadar ileri gitti. Devam edin ve bunu google’da aramaya çalışın … bununla ilgili HİÇBİR haber bulamazsınız, ancak google size “aşırı sağdaki” yükseliş ve bunun nasıl bir sorun olduğu hakkında makaleler verecektir. ABD’de sürekli yinelenen tam olarak aynı retorik. Google’a gidin ve mutlu beyaz kadın yazın. sonuçları gördün mü? şaşırmadın mı? şimdi mutlu siyah kadın yazın. Bana burada bir şey olmadığını söylemeye cesaret etme.

This Post Has 11 Comments

1. ali

Amasya merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler 27-02-2021 21:15:13

2. doruk

Selam herkese paylaşım gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım

3. banu

Merhaba herkese web siteniz harbiden çok iyi, teraziye tıkladım

4. Emine

Merhabalar sayfanız valla dikkatimi çekti, tebrikler

5. gaye

Kastamonu dan kimler var. Kafkasyalıları silmek için bir komplo var mı? . Selamlar web siteniz cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 393

6. gaye

Bu konu : ” Kafkasyalıları silmek için bir komplo var mı? ” çok güzel. Mrb paylaşımın vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 66

7. ali

Düzce dan kimler var. Kafkasyalıları silmek için bir komplo var mı? . Selamlar sayfan inanki hayran bıraktı, sağolun , ali – 285

8. Aylin

Ankara merkezden ben Aylin. Merhabalar web siteniz inan ki mükemmel, teraziye tıkladım 27-03-2021 02:58:28

9. Gürbüz

Bu konu : ” Kafkasyalıları silmek için bir komplo var mı? ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 33

10. gaye

Bu konu : ” Kafkasyalıları silmek için bir komplo var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa valla hayran edici, sağolun , gaye – 203

11. ali

Afyon merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfa gerçekten iyi, linkedinde paylaştım 10-04-2021 00:53:49

Bir cevap yazın