Kahramanlar paradoksu

Yüklü kahramanlar daha soğuk, bağımsız ve erişilemez hale gelir. Günlük konuşmalar, böylesine büyük ölçüde farklı dünyalar nedeniyle tüm bağlantılarını kaybediyor. Örnek: Hevesli bir genç, “Adalet için savaşacağım” sohbeti yapıyor. Kahramanlar “Bin yıllık deneyiminizi kaçırmanız” ı düşünür. Bir kahramana söylediğin kelimeler onlara ulaşmaz çünkü kelimelerin tanımları bağlama göre değişir. Yani artık aynı dili bile konuşmuyorsunuz.

Kurtarmaya karar verdikleri insanlar kahraman olma yolunda kaybolduğu için kahraman olmaya karar verme nedenlerini yitirdiklerini anlayabilme yeteneği ile yaşayan son kişi olurlar. Bu, mevcut sorunları çözen mevcut kahramanların, kaldırdıkları suçluların yerini alacağı anlamına gelir.

Verdiğim açıklamadan memnun değilim, ancak yine de birisinin neyi kastettiğimi bilmesi durumunda onu gönderiyorum.

“Kahramanlar paradoksu” üzerine 21 yorum

1. Bayburt dan kimler var. Kahramanlar paradoksu . merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler , – 6

2. Bu konu : ” Kahramanlar paradoksu ” çok güzel. Merhaba web siteniz inan ki çok iyi, şukuladım , Gürbüz – 302

3. Ardahan dan kimler var. Kahramanlar paradoksu . Selam siteniz vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım , hatice – 32

4. Bingöl dan kimler var. Kahramanlar paradoksu . Selamlar siten valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 244

5. Bu konu : ” Kahramanlar paradoksu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden hayran edici, teşekkürler , doruk – 354

6. Bolu dan kimler var. Kahramanlar paradoksu . Selamın aleyküm web siteniz harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım , – 23

7. Çorum dan kimler var. Kahramanlar paradoksu . Selamlar paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , gaye – 212

8. Osmaniye merkezden ben doruk. Selam sayfanız inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 12-02-2021 14:45:49

9. Denizli dan kimler var. Kahramanlar paradoksu . Selam web siten valla güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 428

10. Bu konu : ” Kahramanlar paradoksu ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi gerçekten mükemmel, saolun , elif yılmaz – 159

11. Adana merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 12-02-2021 16:17:19

12. Karabük merkezden ben mehmet. Mrb siten süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım 22-02-2021 03:10:25

13. Şanlıurfa merkezden ben . Mrb bu web sitesi inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 25-02-2021 12:04:23

14. Şırnak dan kimler var. Kahramanlar paradoksu . Slm bu web sitesi süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , memo – 445

15. Aksaray merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 27-02-2021 16:28:55

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link