Yüklü kahramanlar daha soğuk, bağımsız ve erişilemez hale gelir. Günlük konuşmalar, böylesine büyük ölçüde farklı dünyalar nedeniyle tüm bağlantılarını kaybediyor. Örnek: Hevesli bir genç, “Adalet için savaşacağım” sohbeti yapıyor. Kahramanlar “Bin yıllık deneyiminizi kaçırmanız” ı düşünür. Bir kahramana söylediğin kelimeler onlara ulaşmaz çünkü kelimelerin tanımları bağlama göre değişir. Yani artık aynı dili bile konuşmuyorsunuz.

Kurtarmaya karar verdikleri insanlar kahraman olma yolunda kaybolduğu için kahraman olmaya karar verme nedenlerini yitirdiklerini anlayabilme yeteneği ile yaşayan son kişi olurlar. Bu, mevcut sorunları çözen mevcut kahramanların, kaldırdıkları suçluların yerini alacağı anlamına gelir.

Verdiğim açıklamadan memnun değilim, ancak yine de birisinin neyi kastettiğimi bilmesi durumunda onu gönderiyorum.

Author

35 Comments

1. Bayburt dan kimler var. Kahramanlar paradoksu . merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler , – 6

2. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kahramanlar paradoksu ” çok güzel. Merhaba web siteniz inan ki çok iyi, şukuladım , Gürbüz – 302

3. Ardahan dan kimler var. Kahramanlar paradoksu . Selam siteniz vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım , hatice – 32

4. Bingöl dan kimler var. Kahramanlar paradoksu . Selamlar siten valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 244

5. Bu konu : ” Kahramanlar paradoksu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden hayran edici, teşekkürler , doruk – 354

6. Bolu dan kimler var. Kahramanlar paradoksu . Selamın aleyküm web siteniz harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım , – 23

7. Çorum dan kimler var. Kahramanlar paradoksu . Selamlar paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , gaye – 212

8. Osmaniye merkezden ben doruk. Selam sayfanız inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 12-02-2021 14:45:49

9. Merhabalar web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler

10. elif yılmaz Reply

Denizli dan kimler var. Kahramanlar paradoksu . Selam web siten valla güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 428

11. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kahramanlar paradoksu ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi gerçekten mükemmel, saolun , elif yılmaz – 159

12. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım

13. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, saolun

14. elif yılmaz Reply

Adana merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 12-02-2021 16:17:19

15. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşımınız ciddiyim güzel, sağolun

16. Tokat merkezden ben banu. Selam herkese sayfa cidden mükemmel, facebookta paylaştım 22-02-2021 01:44:47

17. Karabük merkezden ben mehmet. Mrb siten süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım 22-02-2021 03:10:25

18. Şanlıurfa merkezden ben . Mrb bu web sitesi inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 25-02-2021 12:04:23

19. Şırnak dan kimler var. Kahramanlar paradoksu . Slm bu web sitesi süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , memo – 445

20. Aksaray merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 27-02-2021 16:28:55

21. Mardin dan kimler var. Kahramanlar paradoksu . Merhabalar siteniz harbiden güzel, linkedinde paylaştım , ali – 330

22. Gürbüz Reply

Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siten vallaha çok iyi, teşekkürler 13-03-2021 20:34:56

23. Kastamonu merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 14-03-2021 01:26:30

24. Kırklareli dan kimler var. Kahramanlar paradoksu . Selamın aleyküm web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , ziya – 331

25. Bu konu : ” Kahramanlar paradoksu ” çok güzel. Mrb paylaşımın süper ötesi iyi, twitter da paylaştım , gaye – 72

26. Denizli dan kimler var. Kahramanlar paradoksu . selam arkadaşlar web siten harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 32

27. Afyon merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi iyi, twitter da paylaştım 08-04-2021 22:28:55

28. Bu konu : ” Kahramanlar paradoksu ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi harbiden mükemmel, face de paylaştım , Aylin – 401

29. Mersin dan kimler var. Kahramanlar paradoksu . Merhaba sayfan vallaha çok güzel, tebrikler , – 399

30. Uşak merkezden ben . Merhabalar sayfanız yeminle iyi, tebrikler 22-04-2021 06:27:36

31. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kahramanlar paradoksu ” çok güzel. Merhaba herkese web siten gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 154

32. Bu konu : ” Kahramanlar paradoksu ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız harbiden çok iyi, sağolun , – 155

33. Bu konu : ” Kahramanlar paradoksu ” çok güzel. Selam web siten valla mükemmel, sağolun , memo – 251

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link