Geçen gün Zendaya ile Shake it up’ı izlemeyi denedim çünkü temelde Disney kanalındaki şovla büyüdüm ve onu çok sevdim. Ama o çocuk oyuncuların muhtemelen neler yaşamak zorunda kaldığını ve ekranda ne kadar bir yanılsama olduğunu düşünmeden edemedim.

Bu berbat ve dürüst olmak gerekirse, tüm bu kirli şirketlerin bir gün kapanmasını bekleyemem.

… TA19393939 tarafından gönderildi
[comments]

Author

67 Comments

1. Gürbüz Reply

Hatay merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımın yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 05-09-2020 09:26:03

2. Kahramanmaraş merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siteniz inan ki dikkatimi çekti, saolun 05-09-2020 09:32:08

3. Selamın aleyküm sayfa inanki iyi, twitter da paylaştım

4. Giresun merkezden ben doruk. Merhaba sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler 05-09-2020 09:41:01

5. Mrb sayfan harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

6. Karabük merkezden ben Aylin. Selam herkese bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 05-09-2020 15:15:52

7. Gürbüz Reply

Merhaba herkese paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler

8. Kastamonu merkezden ben doruk. Selamlar web sitesi inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler 21-09-2020 00:40:46

9. elif yılmaz Reply

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Mrb web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 26-09-2020 05:39:23

10. Tekirdağ merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımınız valla çok iyi, linkedinde paylaştım 02-10-2020 09:38:20

11. Muş merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfan cidden dikkatimi çekti, teşekkürler 02-10-2020 11:20:15

12. Bu konu : ” Kahretsin, artık çocukluk dizilerimden herhangi birinin tadını çıkarmam imkansız. ” çok güzel. Merhaba herkese siten süper ötesi güzel, tebrikler , emin – 277

13. elif yılmaz Reply

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. Slm siten süper ötesi dikkatimi çekti, saolun 18-10-2020 07:04:31

14. Mrb sayfanız valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

15. Bartın merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web siten yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 21-10-2020 19:40:19

16. Bu konu : ” Kahretsin, artık çocukluk dizilerimden herhangi birinin tadını çıkarmam imkansız. ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 195

17. Samsun dan kimler var. Kahretsin, artık çocukluk dizilerimden herhangi birinin tadını çıkarmam imkansız. . merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 62

18. Van merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siteniz inanki dikkatimi çekti, saolun 13-11-2020 15:26:04

19. Bu konu : ” Kahretsin, artık çocukluk dizilerimden herhangi birinin tadını çıkarmam imkansız. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz cidden çok güzel, tebrikler , emin – 348

20. Osmaniye dan kimler var. Kahretsin, artık çocukluk dizilerimden herhangi birinin tadını çıkarmam imkansız. . Selamlar sayfa inan ki güzel, tebrikler , ahmet – 243

21. Osmaniye dan kimler var. Kahretsin, artık çocukluk dizilerimden herhangi birinin tadını çıkarmam imkansız. . Mrb siten valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 243

22. Bu konu : ” Kahretsin, artık çocukluk dizilerimden herhangi birinin tadını çıkarmam imkansız. ” çok güzel. Selam herkese siteniz valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ahmet – 489

23. Merhaba paylaşımın harbiden çok güzel, şukuladım

24. Tekirdağ merkezden ben . merhaba arkadaşlar sayfan yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 15-12-2020 22:45:43

25. Osmaniye dan kimler var. Kahretsin, artık çocukluk dizilerimden herhangi birinin tadını çıkarmam imkansız. . Selam sayfa gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 218

26. Bu konu : ” Kahretsin, artık çocukluk dizilerimden herhangi birinin tadını çıkarmam imkansız. ” çok güzel. Merhabalar web siten inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 256

27. Bu konu : ” Kahretsin, artık çocukluk dizilerimden herhangi birinin tadını çıkarmam imkansız. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 365

28. Gümüşhane dan kimler var. Kahretsin, artık çocukluk dizilerimden herhangi birinin tadını çıkarmam imkansız. . merhaba arkadaşlar siten cidden çok güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 131

29. Kocaeli dan kimler var. Kahretsin, artık çocukluk dizilerimden herhangi birinin tadını çıkarmam imkansız. . selam arkadaşlar paylaşımın valla dikkat çekici, tebrikler , doruk – 48

30. Bu konu : ” Kahretsin, artık çocukluk dizilerimden herhangi birinin tadını çıkarmam imkansız. ” çok güzel. Slm siten vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , Aylin – 193

31. Bu konu : ” Kahretsin, artık çocukluk dizilerimden herhangi birinin tadını çıkarmam imkansız. ” çok güzel. Mrb sayfa valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 35

32. Mersin merkezden ben emin. Merhaba herkese web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun 09-01-2021 09:24:06

33. Eskişehir merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfa vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 11-01-2021 03:32:19

34. Selam web sitesi yeminle güzel, twitter da paylaştım

35. Bu konu : ” Kahretsin, artık çocukluk dizilerimden herhangi birinin tadını çıkarmam imkansız. ” çok güzel. Mrb sayfa inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , memo – 183

36. Diyarbakır dan kimler var. Kahretsin, artık çocukluk dizilerimden herhangi birinin tadını çıkarmam imkansız. . selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , ziya – 275

37. Sakarya dan kimler var. Kahretsin, artık çocukluk dizilerimden herhangi birinin tadını çıkarmam imkansız. . Selam paylaşımın harbiden çok iyi, face de paylaştım , ali – 141

38. Yalova dan kimler var. Kahretsin, artık çocukluk dizilerimden herhangi birinin tadını çıkarmam imkansız. . Selam herkese bu web sitesi yeminle hayran edici, tebrikler , Emine – 76

39. Gaziantep dan kimler var. Kahretsin, artık çocukluk dizilerimden herhangi birinin tadını çıkarmam imkansız. . Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 97

40. Tunceli merkezden ben doruk. Selam bu web sitesi inan ki mükemmel, sağolun 07-02-2021 02:23:23

41. Edirne dan kimler var. Kahretsin, artık çocukluk dizilerimden herhangi birinin tadını çıkarmam imkansız. . selamun aleyküm web siteniz valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 297

42. Zonguldak dan kimler var. Kahretsin, artık çocukluk dizilerimden herhangi birinin tadını çıkarmam imkansız. . Slm siteniz cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler , banu – 85

43. selamun aleyküm sayfa inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

44. Bu konu : ” Kahretsin, artık çocukluk dizilerimden herhangi birinin tadını çıkarmam imkansız. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 296

45. Erzurum merkezden ben banu. Merhaba paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, saolun 28-02-2021 07:26:17

46. Selamlar paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

47. Gürbüz Reply

Selamlar sayfanız valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

48. Artvin merkezden ben Aylin. Selam herkese bu web sitesi cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 25-03-2021 10:08:46

49. Bu konu : ” Kahretsin, artık çocukluk dizilerimden herhangi birinin tadını çıkarmam imkansız. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 322

50. Merhabalar siteniz inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım

51. Mrb sayfa vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

52. Merhaba sayfanız valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım

53. Burdur dan kimler var. Kahretsin, artık çocukluk dizilerimden herhangi birinin tadını çıkarmam imkansız. . selam arkadaşlar siten inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 309

54. Mersin merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımın gerçekten mükemmel, saolun 15-04-2021 06:47:59

55. Merhaba herkese sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, saolun

56. Bu konu : ” Kahretsin, artık çocukluk dizilerimden herhangi birinin tadını çıkarmam imkansız. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa harbiden dikkat çekici, şukuladım , ziya – 19

57. Şırnak merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan inan ki dikkat çekici, şukuladım 17-04-2021 22:24:59

58. Bu konu : ” Kahretsin, artık çocukluk dizilerimden herhangi birinin tadını çıkarmam imkansız. ” çok güzel. Merhaba paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler , Aylin – 56

59. Çanakkale merkezden ben banu. Slm sayfan valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-05-2021 17:22:23

60. Kırşehir dan kimler var. Kahretsin, artık çocukluk dizilerimden herhangi birinin tadını çıkarmam imkansız. . merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım , banu – 438

61. Manisa merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım 07-05-2021 03:41:11

62. Bu konu : ” Kahretsin, artık çocukluk dizilerimden herhangi birinin tadını çıkarmam imkansız. ” çok güzel. Mrb web siteniz vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 445

63. Adıyaman dan kimler var. Kahretsin, artık çocukluk dizilerimden herhangi birinin tadını çıkarmam imkansız. . Selam herkese web sitesi inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , – 382

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link