Kahvenin bizim için sağlıklı olduğunu nasıl anlarız?

Ya kahvenin sağlığa faydaları ile ilgili bilimsel çalışmalar, size kahveyi lezzetli olduğu için tüketmenizi söyleyen ve “işe yaraması için sabah kahvemi içmelisiniz” diyen büyük şirketler tarafından destekleniyorsa? Kahve, tıpkı sigara gibi kahve içmeyi öğrendiğinizde başlangıçta kötü bir tada sahiptir ve en az sigara içmek kadar bağımlılık yapar. Tıpkı sigara içerken yaptıkları gibi, pazarlamayı kullandılar ve satışları artırmak için çalışmalara para verdiler. Ya birkaç yıl içinde kahve bugün sigara olarak kabul edilirse? Ya size bağırsak kanseri ya da akciğer kanseri yerine bir bok verirse?

Author

59 Comments

1. Erzincan merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım 15-09-2020 17:58:07

2. Selamlar paylaşım gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Yalova merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfa yeminle çok iyi, twitter da paylaştım 18-09-2020 21:27:06

4. selam arkadaşlar sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

5. elif yılmaz Reply

Slm web siteniz vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım

6. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım

7. Osmaniye merkezden ben doruk. Mrb siteniz vallaha hayran edici, tebrikler 04-10-2020 17:22:54

8. Kocaeli merkezden ben . Mrb bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, saolun 19-10-2020 05:24:47

9. Bu konu : ” Kahve ve Sahte Sağlık Faydaları ” çok güzel. Selam paylaşımınız gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım , hatice – 248

10. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

11. Selamın aleyküm paylaşım vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

12. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım

13. Selam herkese sayfanız inanki hayran bıraktı, sağolun

14. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

15. Bu konu : ” Kahve ve Sahte Sağlık Faydaları ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler , ahmet – 340

16. Gürbüz Reply

Çankırı merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşım yeminle güzel, facebookta paylaştım 06-12-2020 14:09:52

17. Kars merkezden ben memo. selamun aleyküm web sitesi inan ki hayran edici, teşekkürler 09-12-2020 21:41:56

18. Bu konu : ” Kahve ve Sahte Sağlık Faydaları ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , Hasan – 183

19. elif yılmaz Reply

Selam web siten inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

20. İzmir merkezden ben emin. Selamlar web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 23-12-2020 12:05:13

21. Muğla dan kimler var. Kahve ve Sahte Sağlık Faydaları . Merhaba sayfanız valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 281

22. Bu konu : ” Kahve ve Sahte Sağlık Faydaları ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız yeminle dikkat çekici, saolun , ali – 285

23. Adana dan kimler var. Kahve ve Sahte Sağlık Faydaları . selamun aleyküm web siten ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 390

24. Düzce dan kimler var. Kahve ve Sahte Sağlık Faydaları . selamun aleyküm web siten vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , Emine – 20

25. Gürbüz Reply

Erzurum dan kimler var. Kahve ve Sahte Sağlık Faydaları . Slm siteniz inan ki hayran edici, saolun , Gürbüz – 467

26. Bu konu : ” Kahve ve Sahte Sağlık Faydaları ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden güzel, tebrikler , ali – 124

27. selam arkadaşlar paylaşım valla çok hoşuma gitti, teşekkürler

28. Ardahan dan kimler var. Kahve ve Sahte Sağlık Faydaları . Selamlar web siteniz cidden hayran bıraktı, sağolun , emin – 281

29. Gaziantep dan kimler var. Kahve ve Sahte Sağlık Faydaları . selamun aleyküm web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler , ziya – 62

30. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler

31. Bu konu : ” Kahve ve Sahte Sağlık Faydaları ” çok güzel. Slm paylaşım valla hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 144

32. Mrb web siteniz inanki güzel, facebookta paylaştım

33. Gümüşhane merkezden ben Emine. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten güzel, twitter da paylaştım 01-04-2021 19:56:52

34. Merhabalar paylaşım valla mükemmel, facebookta paylaştım

35. Ordu merkezden ben ali. Merhaba herkese siten inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım 16-04-2021 00:46:31

36. Karabük dan kimler var. Kahve ve Sahte Sağlık Faydaları . Selam herkese paylaşımınız cidden mükemmel, sağolun , – 4

37. Sivas dan kimler var. Kahve ve Sahte Sağlık Faydaları . Selamlar sayfan inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 336

38. Bu konu : ” Kahve ve Sahte Sağlık Faydaları ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ziya – 13

39. Karabük merkezden ben doruk. Slm web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 08-05-2021 02:48:30

40. Adana merkezden ben . Slm paylaşım ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 23-05-2021 05:14:41

41. elif yılmaz Reply

Bayburt dan kimler var. Kahve ve Sahte Sağlık Faydaları . Merhabalar paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 57

42. Düzce merkezden ben Hasan. Merhaba bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler 23-05-2021 21:40:38

43. Selam paylaşım inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

44. Selamın aleyküm paylaşım valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

45. Osmaniye dan kimler var. Kahve ve Sahte Sağlık Faydaları . Selamın aleyküm bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 335

46. Kırklareli dan kimler var. Kahve ve Sahte Sağlık Faydaları . Selamın aleyküm web siten valla hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 248

47. Bu konu : ” Kahve ve Sahte Sağlık Faydaları ” çok güzel. Selam herkese web siteniz ciddiyim iyi, teraziye tıkladım , ziya – 396

48. Ordu merkezden ben Aylin. Selam sayfa yeminle iyi, tebrikler 16-07-2021 01:21:22

49. Bu konu : ” Kahve ve Sahte Sağlık Faydaları ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 244

50. selamun aleyküm web siteniz inanki mükemmel, linkedinde paylaştım

51. Selam herkese sayfanız vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım

52. Aksaray dan kimler var. Kahve ve Sahte Sağlık Faydaları . Selamın aleyküm sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 93

53. Çankırı merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim güzel, face de paylaştım 29-07-2021 17:06:45

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link