Ya kakamız ve çişimiz sahteyse. Ya hükümet çiplerini ve izleme cihazlarını toplamak için bunu kullanırsa? Çipler ve izleme cihazları kakamızdan çıkar ve tuvalete kanalizasyona iner. Kanalizasyonların nereye gittiğini bilmiyoruz (muhtemelen doğrudan beyaz saraya). Kaka yapmazsak ya da çiş yapmazsak öleceğimizi söylüyorlar ama bu bizi korkutan hükümet olabilir

Author

29 Comments

1. Bu konu : ” Kaka ve çiş sahte ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 405

2. Ardahan merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfa valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-03-2021 21:04:45

3. Samsun merkezden ben ziya. Selam herkese siteniz valla dikkat çekici, sağolun 15-03-2021 04:16:31

4. Muğla dan kimler var. Kaka ve çiş sahte . Selam herkese web siten inan ki mükemmel, twitter da paylaştım , mehmet – 148

5. Merhaba sayfan harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Bu konu : ” Kaka ve çiş sahte ” çok güzel. Merhaba sayfa valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 450

7. Bu konu : ” Kaka ve çiş sahte ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha hayran edici, face de paylaştım , Hasan – 414

8. Bu konu : ” Kaka ve çiş sahte ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanılmaz iyi, tebrikler , hatice – 134

9. Bu konu : ” Kaka ve çiş sahte ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , Aylin – 8

10. Adıyaman dan kimler var. Kaka ve çiş sahte . selamun aleyküm sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , mehmet – 473

11. Aksaray dan kimler var. Kaka ve çiş sahte . Selam web sitesi cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , – 234

12. Bu konu : ” Kaka ve çiş sahte ” çok güzel. Mrb web siten harbiden mükemmel, face de paylaştım , ali – 105

13. Batman dan kimler var. Kaka ve çiş sahte . Selamın aleyküm sayfan inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 253

14. Bu konu : ” Kaka ve çiş sahte ” çok güzel. selamun aleyküm web siten süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , – 22

15. Tekirdağ dan kimler var. Kaka ve çiş sahte . Merhaba herkese sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ziya – 58

16. elif yılmaz Reply

Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 07-05-2021 01:17:11

17. Çankırı merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha mükemmel, tebrikler 08-05-2021 00:50:18

18. Merhaba herkese web sitesi inanki hoşuma gitti, teşekkürler

19. Merhabalar siten vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım

20. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hayran edici, tebrikler

21. elif yılmaz Reply

Ordu merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 09-06-2021 12:17:39

22. selam arkadaşlar siten valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Bu konu : ” Kaka ve çiş sahte ” çok güzel. Selam sayfa yeminle güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 382

24. Bilecik dan kimler var. Kaka ve çiş sahte . Mrb paylaşımın harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , ziya – 86

25. Bu konu : ” Kaka ve çiş sahte ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 100

26. Malatya dan kimler var. Kaka ve çiş sahte . Selamlar web siteniz süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , ziya – 126

27. Bayburt merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfa inanki mükemmel, teşekkürler 15-07-2021 12:16:54

28. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha hayran bıraktı, şukuladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link