Ya kakamız ve çişimiz sahteyse. Ya hükümet çiplerini ve izleme cihazlarını toplamak için bunu kullanırsa? Çipler ve izleme cihazları kakamızdan çıkar ve tuvalete kanalizasyona iner. Kanalizasyonların nereye gittiğini bilmiyoruz (muhtemelen doğrudan beyaz saraya). Kaka yapmazsak ya da çiş yapmazsak öleceğimizi söylüyorlar ama bu bizi korkutan hükümet olabilir

Author

11 Comments

1. Bu konu : ” Kaka ve çiş sahte ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 405

2. Ardahan merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfa valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-03-2021 21:04:45

3. Samsun merkezden ben ziya. Selam herkese siteniz valla dikkat çekici, sağolun 15-03-2021 04:16:31

4. Muğla dan kimler var. Kaka ve çiş sahte . Selam herkese web siten inan ki mükemmel, twitter da paylaştım , mehmet – 148

5. Merhaba sayfan harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Bu konu : ” Kaka ve çiş sahte ” çok güzel. Merhaba sayfa valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 450

7. Bu konu : ” Kaka ve çiş sahte ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha hayran edici, face de paylaştım , Hasan – 414

8. Bu konu : ” Kaka ve çiş sahte ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanılmaz iyi, tebrikler , hatice – 134

9. Bu konu : ” Kaka ve çiş sahte ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , Aylin – 8

10. Adıyaman dan kimler var. Kaka ve çiş sahte . selamun aleyküm sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , mehmet – 473

11. Aksaray dan kimler var. Kaka ve çiş sahte . Selam web sitesi cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , – 234

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link