KAL 858: Güney Kore uçuşunda varsayılan Kuzey Kore terörü

Bu nedenle reddit, genellikle Amerikan komplo teorileriyle doludur. İşte son zamanlarda yeniden çekişmeye başlayan bir Koreli ve iyi bir tane.

Yani KAL858’in resmi hikayesi şu şekildedir. 1987’de Kuzey Kore’den iki casus, ellerinde bir bomba ile Bağdat’tan Seul’e giden bir uçağa bindi. İlk duraklamada uçaktan indiler. Uçak kalktı. Birkaç saat sonra bomba patladı ve uçak düştü ve 115 kişi öldü.

İki casus yakalandı ve ikisi de siyanür hapları ile intihara teşebbüs ettiler, ancak biri hayatta kaldı. Hayatta kalan casus, Kim hyun hee adında bir kadındı. Güney Kore’yi ziyaret ettikten sonra harika bir ülke olduğunu anladı ve her şeyi itiraf etmeye karar verdi.

Bu resmi hikaye ama işte komplo. Kim hyun hee’nin araştırması süper bir skeçti.

İlk ve tuhaf olan IMO’nun ölüm cezasına çarptırılması, ancak cezanın verilmesinden günler sonra cumhurbaşkanlığı affı almasıydı. Bir teröristi affettiğinizi hayal edebiliyor musunuz?

Güney Kore hükümeti, Kuzey Kore’de Kim hyun hee’nin çocukken resimlerini yayınladı, ancak bunlar sahteydi ve diğerleri resimdeki kişi olduğunu iddia ederek ortaya çıktı. Kim hyun hee hakkında bir anlam ifade etmeyen, burada konuşması uzun sürecek daha birçok şey var.

İnsanlar, bazılarının iktidarda kalmak için tasarladığı siyasi bir komplo olduğunu söylüyor. İşte ilgilendiğiniz konuyla ilgili bir belgesel. https://youtu.be/k0ScapZwa6s

“KAL 858: Güney Kore uçuşunda varsayılan Kuzey Kore terörü” üzerine 20 yorum

1. Uşak merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımın cidden çok iyi, facebookta paylaştım 10-08-2020 23:28:35

2. Artvin merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım 26-08-2020 17:40:18

3. Sinop merkezden ben Emine. Selam paylaşımın inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 03-09-2020 08:12:32

4. Artvin merkezden ben ali. Merhaba sayfa inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım 26-09-2020 00:17:14

5. Nevşehir merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siteniz inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 10:22:09

6. Samsun merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, sağolun 07-10-2020 17:58:15

7. Bolu merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siten vallaha mükemmel, face de paylaştım 22-10-2020 01:53:04

Yorum yapın