Kategoriler
Genel

KALDIRILAN REPOST: Bir adam ?? ülke olmadan. Cumhurbaşkanı olmayan bir ülke. Amerika nasıl dördüncü oldu.

A man? without a country. A country without a President. How America became fourth rate. from economy

Teslim Beyanı: Keystone Cop DJT, Amerikan Halkını dünyasının balçık dolu bir turuna sürüklemek için Borç Yenilenme, borç alınan Kamu paralarının borçlarının yeniden finanse edilmesi ve Çırak’tan çıktı. Acınası, dünyasının ve karakterlerin aile yaşamının doğru bir tanımıdır. Yetersizlik ve egoist WH’de yerleşik olan rejim, Dünya’nın Amerika’nın en kötü halini görmesine neden oldu.

Aile sırlarının yeni açıklamaları sokaklara sürüklendikçe, PROTESTS bir Kasım REVOLT’u sağlamlaştırmak için ortaya çıkacak.

“KALDIRILAN REPOST: Bir adam ?? ülke olmadan. Cumhurbaşkanı olmayan bir ülke. Amerika nasıl dördüncü oldu.” için 6 yanıt

Balıkesir merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım 21-07-2020 18:25:08

Adıyaman merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 21-07-2020 20:24:54

Niğde merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım 21-07-2020 20:57:43

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir