Göre bu bağlantı CA en düşük vakalara sahip …… evsiz nüfus göz önüne alındığında hiçbir anlam ifade etmiyor. Ya 2 sonuca götürür:

1. covid gerçek değil

2. numaralar manipüle edildi

3. virüs beklenenden farklı şekilde yayılır

Her iki durumda da, hepsi yalan söylediğimiz sonuca götürüyor. Veriler doğrudan “koş!” Diye haykırıyor. Hepinize yalan söylediniz! “

48 Comments

1. Selamlar paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler

2. Bu konu : ” Kaliforniya, görünüşe göre ABD lmao’da “en düşük” covid vakalarına sahip! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten cidden güzel, twitter da paylaştım , emin – 212

3. Bu konu : ” Kaliforniya, görünüşe göre ABD lmao’da “en düşük” covid vakalarına sahip! ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , – 367

4. Merhaba herkese paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler

5. Bu konu : ” Kaliforniya, görünüşe göre ABD lmao’da “en düşük” covid vakalarına sahip! ” çok güzel. Mrb sayfanız cidden çok iyi, şukuladım , ali – 220

6. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

7. elif yılmaz Reply

Hatay merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siten gerçekten mükemmel, sağolun 23-04-2021 03:36:22

8. Denizli merkezden ben memo. Mrb siten inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 23-04-2021 11:29:59

9. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki hayran edici, twitter da paylaştım

10. Bitlis dan kimler var. Kaliforniya, görünüşe göre ABD lmao’da “en düşük” covid vakalarına sahip! . Merhaba siteniz inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , Aylin – 219

11. Gürbüz Reply

Ağrı dan kimler var. Kaliforniya, görünüşe göre ABD lmao’da “en düşük” covid vakalarına sahip! . Selam sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım , Gürbüz – 329

12. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

13. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım

14. Bu konu : ” Kaliforniya, görünüşe göre ABD lmao’da “en düşük” covid vakalarına sahip! ” çok güzel. Merhabalar web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , emin – 252

15. Slm paylaşımınız gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım

16. elif yılmaz Reply

İzmir merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım 05-05-2021 22:30:07

17. Bu konu : ” Kaliforniya, görünüşe göre ABD lmao’da “en düşük” covid vakalarına sahip! ” çok güzel. Merhabalar web siten cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 295

18. Bu konu : ” Kaliforniya, görünüşe göre ABD lmao’da “en düşük” covid vakalarına sahip! ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 220

19. Bu konu : ” Kaliforniya, görünüşe göre ABD lmao’da “en düşük” covid vakalarına sahip! ” çok güzel. Slm paylaşımınız cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , mehmet – 405

20. Bu konu : ” Kaliforniya, görünüşe göre ABD lmao’da “en düşük” covid vakalarına sahip! ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi valla iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 383

21. Eskişehir dan kimler var. Kaliforniya, görünüşe göre ABD lmao’da “en düşük” covid vakalarına sahip! . Slm paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ziya – 136

22. Bu konu : ” Kaliforniya, görünüşe göre ABD lmao’da “en düşük” covid vakalarına sahip! ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 279

23. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım

24. Bu konu : ” Kaliforniya, görünüşe göre ABD lmao’da “en düşük” covid vakalarına sahip! ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha billaha çok güzel, şukuladım , banu – 166

25. Sakarya dan kimler var. Kaliforniya, görünüşe göre ABD lmao’da “en düşük” covid vakalarına sahip! . Selam paylaşımın süper ötesi güzel, face de paylaştım , emin – 440

26. Kütahya dan kimler var. Kaliforniya, görünüşe göre ABD lmao’da “en düşük” covid vakalarına sahip! . selam arkadaşlar paylaşım valla çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 142

27. Uşak merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşım gerçekten güzel, tebrikler 06-06-2021 19:05:34

28. Yozgat merkezden ben ziya. Selam herkese web siteniz inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 08-06-2021 16:44:34

29. merhaba arkadaşlar web siten inanki çok güzel, sağolun

30. merhaba arkadaşlar siten inanki çok iyi, şukuladım

31. Uşak merkezden ben ali. Mrb sayfan gerçekten çok iyi, tebrikler 14-06-2021 09:49:02

32. Mrb paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

33. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

34. Merhaba herkese sayfanız yeminle dikkat çekici, sağolun

35. Bu konu : ” Kaliforniya, görünüşe göre ABD lmao’da “en düşük” covid vakalarına sahip! ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım , ziya – 66

36. Bu konu : ” Kaliforniya, görünüşe göre ABD lmao’da “en düşük” covid vakalarına sahip! ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 425

37. Selam paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler

38. Bu konu : ” Kaliforniya, görünüşe göre ABD lmao’da “en düşük” covid vakalarına sahip! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , – 231

39. Ardahan merkezden ben hatice. Selamın aleyküm siteniz gerçekten hayran edici, şukuladım 05-07-2021 18:18:48

40. Bu konu : ” Kaliforniya, görünüşe göre ABD lmao’da “en düşük” covid vakalarına sahip! ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inan ki çok güzel, face de paylaştım , Emine – 267

41. Karaman merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşım harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 12-07-2021 00:37:11

42. Bu konu : ” Kaliforniya, görünüşe göre ABD lmao’da “en düşük” covid vakalarına sahip! ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 244

43. Kırşehir dan kimler var. Kaliforniya, görünüşe göre ABD lmao’da “en düşük” covid vakalarına sahip! . Selamın aleyküm sayfan vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , memo – 368

44. Bu konu : ” Kaliforniya, görünüşe göre ABD lmao’da “en düşük” covid vakalarına sahip! ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, saolun , ali – 399

45. elif yılmaz Reply

Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 24-07-2021 00:04:37

46. Bu konu : ” Kaliforniya, görünüşe göre ABD lmao’da “en düşük” covid vakalarına sahip! ” çok güzel. Slm sayfa gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , doruk – 384

47. Bu konu : ” Kaliforniya, görünüşe göre ABD lmao’da “en düşük” covid vakalarına sahip! ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız harbiden çok iyi, teşekkürler , gaye – 280

48. elif yılmaz Reply

Van merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 28-07-2021 10:41:55

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link