Göre bu bağlantı CA en düşük vakalara sahip …… evsiz nüfus göz önüne alındığında hiçbir anlam ifade etmiyor. Ya 2 sonuca götürür:

1. covid gerçek değil

2. numaralar manipüle edildi

3. virüs beklenenden farklı şekilde yayılır

Her iki durumda da, hepsi yalan söylediğimiz sonuca götürüyor. Veriler doğrudan “koş!” Diye haykırıyor. Hepinize yalan söylediniz! “

15 Comments

1. Selamlar paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler

2. Bu konu : ” Kaliforniya, görünüşe göre ABD lmao’da “en düşük” covid vakalarına sahip! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten cidden güzel, twitter da paylaştım , emin – 212

3. Bu konu : ” Kaliforniya, görünüşe göre ABD lmao’da “en düşük” covid vakalarına sahip! ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , – 367

4. Merhaba herkese paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler

5. Bu konu : ” Kaliforniya, görünüşe göre ABD lmao’da “en düşük” covid vakalarına sahip! ” çok güzel. Mrb sayfanız cidden çok iyi, şukuladım , ali – 220

6. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

7. elif yılmaz Reply

Hatay merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siten gerçekten mükemmel, sağolun 23-04-2021 03:36:22

8. Denizli merkezden ben memo. Mrb siten inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 23-04-2021 11:29:59

9. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki hayran edici, twitter da paylaştım

10. Bitlis dan kimler var. Kaliforniya, görünüşe göre ABD lmao’da “en düşük” covid vakalarına sahip! . Merhaba siteniz inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , Aylin – 219

11. Ağrı dan kimler var. Kaliforniya, görünüşe göre ABD lmao’da “en düşük” covid vakalarına sahip! . Selam sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım , Gürbüz – 329

12. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

13. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım

14. Bu konu : ” Kaliforniya, görünüşe göre ABD lmao’da “en düşük” covid vakalarına sahip! ” çok güzel. Merhabalar web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , emin – 252

15. Slm paylaşımınız gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link