Geçenlerde, medyada Kaliforniya yangınları ve iklim hakkında nasıl bir şeyler yapmamız gerektiği hakkındaki rantları duydum. NPR veya CNN gibi bir şey olduğundan oldukça eminim. Bu yüzden herkes gibi ben de görmezden geldim. Kaliforniya orman yangınlarının iklim değişikliğinden kaynaklanmadığını, bir üniversite profesöründen öğrendiğini. Gerçek bilim insanlarına güvenin. Dixie Fire Raged: Cops olarak Ceza Adaleti Profesörü NorCal’da Alevler Aldı https://news.yahoo.com/criminal-justice-prof-set-blazes-011737724.html

Author

35 Comments

1. Bu konu : ” Kaliforniya’da bir orman yangını meydana geldi ve iklim değişikliği sorumlu değildi. ” çok güzel. Merhaba paylaşım ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , – 354

2. Kırklareli merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan valla ilgi uyandırıcı, tebrikler 11-08-2021 06:23:53

3. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

4. Samsun dan kimler var. Kaliforniya’da bir orman yangını meydana geldi ve iklim değişikliği sorumlu değildi. . Selamın aleyküm sayfanız vallaha hayran bıraktı, tebrikler , hatice – 196

5. Selamlar sayfa valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

6. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfanız harbiden hoşuma gitti, sağolun

7. Merhaba herkese siten yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

8. Bu konu : ” Kaliforniya’da bir orman yangını meydana geldi ve iklim değişikliği sorumlu değildi. ” çok güzel. Slm sayfan yeminle güzel, sağolun , ahmet – 430

9. Bu konu : ” Kaliforniya’da bir orman yangını meydana geldi ve iklim değişikliği sorumlu değildi. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz yeminle çok iyi, sağolun , doruk – 441

10. Giresun dan kimler var. Kaliforniya’da bir orman yangını meydana geldi ve iklim değişikliği sorumlu değildi. . Selamlar paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, sağolun , gaye – 139

11. Amasya dan kimler var. Kaliforniya’da bir orman yangını meydana geldi ve iklim değişikliği sorumlu değildi. . Merhaba herkese sayfanız cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , banu – 401

12. Kars merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siteniz inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 11-08-2021 07:55:08

13. Kahramanmaraş merkezden ben emin. Selam herkese web siten gerçekten hoşuma gitti, şukuladım 11-08-2021 08:03:32

14. Bursa dan kimler var. Kaliforniya’da bir orman yangını meydana geldi ve iklim değişikliği sorumlu değildi. . Merhaba herkese web sitesi inan ki çok güzel, şukuladım , Aylin – 449

15. Nevşehir merkezden ben Hasan. Selam sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 11-08-2021 08:21:16

16. İstanbul dan kimler var. Kaliforniya’da bir orman yangını meydana geldi ve iklim değişikliği sorumlu değildi. . Selamlar siten ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , ziya – 132

17. Düzce merkezden ben emin. Merhaba web siteniz inanki hoşuma gitti, sağolun 16-08-2021 15:24:02

18. Çanakkale merkezden ben ahmet. Mrb paylaşım gerçekten güzel, facebookta paylaştım 17-08-2021 14:40:55

19. Bu konu : ” Kaliforniya’da bir orman yangını meydana geldi ve iklim değişikliği sorumlu değildi. ” çok güzel. Selamlar sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , emin – 469

20. Tunceli dan kimler var. Kaliforniya’da bir orman yangını meydana geldi ve iklim değişikliği sorumlu değildi. . merhaba arkadaşlar sayfa cidden hayran edici, twitter da paylaştım , Emine – 29

21. Merhabalar paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

22. Erzincan merkezden ben emin. Slm siten yeminle hayran bıraktı, şukuladım 26-08-2021 20:36:14

23. Kütahya merkezden ben hatice. Merhaba herkese web sitesi inanki hayran edici, twitter da paylaştım 28-08-2021 06:22:11

24. Selamlar sayfa gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım

25. elif yılmaz Reply

Merhaba web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

26. Bu konu : ” Kaliforniya’da bir orman yangını meydana geldi ve iklim değişikliği sorumlu değildi. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanki dikkatimi çekti, sağolun , Gürbüz – 469

27. selamun aleyküm web sitesi inan ki mükemmel, twitter da paylaştım

28. Bu konu : ” Kaliforniya’da bir orman yangını meydana geldi ve iklim değişikliği sorumlu değildi. ” çok güzel. Selam siten süper ötesi güzel, saolun , gaye – 281

29. Batman merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler 04-09-2021 04:46:16

30. Çankırı dan kimler var. Kaliforniya’da bir orman yangını meydana geldi ve iklim değişikliği sorumlu değildi. . selamun aleyküm web siten inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 141

31. Kayseri merkezden ben mehmet. Mrb sayfa gerçekten çok güzel, tebrikler 08-09-2021 18:10:34

32. Balıkesir merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım 23-09-2021 10:11:54

33. Trabzon dan kimler var. Kaliforniya’da bir orman yangını meydana geldi ve iklim değişikliği sorumlu değildi. . Merhabalar sayfa valla çok iyi, linkedinde paylaştım , banu – 67

34. Merhabalar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

Write A Comment