Kategoriler
Genel

Kalpler ve zihinler birleşiyor: Birbirimizi geliştirmek isteyen milyarlarca iyi insanız

Öyleyse ne yapabiliriz? Sanırım birbirimize karşı tehditler hakkında bilgi verebiliriz. Kendi kaderini tayin hakkımızı bozmaya çalışan güçlü amcıklara koşabilir ve öfkelenebiliriz.

Bir çok şey yapabiliriz.

Ama benim tahminime göre, yapabileceğimiz en iyi şey farkındalığın, nezaketin, nezaketin her bir onsunu yönlendirmek ve birbirlerine doğru çözüm bulmak.

Niyetimizin ve dikkatimizin, zihinlerimizin / kalplerimizin neden sağlam, fiziksel bir dünya olarak algıladığımız şey üzerinde etkili olabileceğine inandığım ayrıntılara girmeyeceğim (örneğin Sheldrake ve Hagelin'e bakın).

Ama acıtamaz, değil mi? Ya hepimiz, bir an için korkulu ve çaresiz hissetmek yerine, sadece bir an için durup iyilik yapalım? Ona dua veya başka bir şey diyebiliriz, ama temelde niyetimizi iyilik ve sevgiye yönlendirmekle ilgilidir.

Bence bu sadece geride kalabileceğimiz bir şey olabilir. Olabilecek en kötü şey, içeride biraz daha sıcak hissetmemiz ve en iyi şey, konuşmak gerekirse, dünyanın akımını daha yumuşak bir yönde değiştirebilmemiz olabilir.

Bu yüzden, bugün tüm kötü olanlara odaklanmak yerine, dikkat ve gerekli incelemeye ihtiyaç duymasına rağmen, hepimiz kalpten, ruhtan, acı çeken herkesin bu acıdan kurtulacağını, fakir olanlar ihtiyaç duydukları şeyi alacaklar, hasta sağlıklı olacaklar, gurur ve güç arzusu ile parçalanmış olanların sahip oldukları şeyde mutluluk bulacaklarını ve herkesin birbirinden faydalanmayı düşünebileceğini.

Bunu yapacağım. Umarım sen de yaparsın.

“Kalpler ve zihinler birleşiyor: Birbirimizi geliştirmek isteyen milyarlarca iyi insanız” için 27 yanıt

Kahramanmaraş merkezden ben ali. Merhabalar web siten ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 08-02-2020 17:29:36

Kırşehir merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfan harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler 12-02-2020 00:36:37

Yalova merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşım valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 14-02-2020 04:49:28

Burdur merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siten inan ki dikkatimi çekti, tebrikler 29-02-2020 16:07:59

Artvin merkezden ben mehmet. Mrb web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun 29-02-2020 17:30:39

Karaman merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 01-03-2020 23:47:42

Antalya merkezden ben ali. Selamlar web siten gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 16-03-2020 22:16:46

Kilis merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siten inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-03-2020 18:52:50

Bayburt merkezden ben ziya. Selam sayfan vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 01-04-2020 00:11:24

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir