“Bu seçimde Bush’a karşı Gore’dan diğer davalara kadar olanları düzeltmenin her türlü emsali var… Fraksiyonel oylar. Burada, birden fazla ülkede ispatlayabileceğimiz bir bilgisayar algoritmasından elde ettiğimiz şey tam olarak budur ve herhangi birinin makinelerin incelenmesine izin veren bir emir vereceğini ülke çapında kanıtlayabilir. Dominion ve diğer şirketlerin oylama makinelerinin denetlenmesine izin vermemesi gerçeği, herkese bilmesi gereken her şeyi anlatmalıdır. Federal yasa, seçim kayıtlarının 22 ay süreyle saklanmasını talep ediyor… Bu durumda, makinelerin adli incelemelerini ve tüm kağıt oy pusulalarına bakmayı gerektiriyor. Bunun uyuşmayacağını zaten biliyoruz. Sahte oy pusulaları vardı. İnsanlar, “Ah, Gürcistan’da tam bir denetim yaptılar” diyorlardı. Aynı sahte faturayı aynı sayma makinesinde çalıştırmaya devam ederseniz, aynı sonucu alırsınız.

https://archive.is/wip/pdFpW

Author

13 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” “Kamuoyunda Şu Anda En Az 5 Eyaletteki Seçimleri Tersine Çevirmekten Daha Fazla Kanıt Var” ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 257

2. Balıkesir merkezden ben Emine. Slm paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 01-03-2021 19:53:22

3. Gürbüz Reply

İzmir dan kimler var. “Kamuoyunda Şu Anda En Az 5 Eyaletteki Seçimleri Tersine Çevirmekten Daha Fazla Kanıt Var” . Mrb paylaşımın harbiden hayran edici, tebrikler , Gürbüz – 461

4. Bu konu : ” “Kamuoyunda Şu Anda En Az 5 Eyaletteki Seçimleri Tersine Çevirmekten Daha Fazla Kanıt Var” ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 178

5. Merhabalar paylaşım vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım

6. Eskişehir merkezden ben banu. selamun aleyküm siten yeminle hayran edici, facebookta paylaştım 07-03-2021 04:22:55

7. Denizli merkezden ben banu. Merhabalar sayfa valla hayran bıraktı, saolun 13-03-2021 22:08:07

8. Adıyaman dan kimler var. “Kamuoyunda Şu Anda En Az 5 Eyaletteki Seçimleri Tersine Çevirmekten Daha Fazla Kanıt Var” . selamun aleyküm web siteniz valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 359

9. Merhaba web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

10. Bu konu : ” “Kamuoyunda Şu Anda En Az 5 Eyaletteki Seçimleri Tersine Çevirmekten Daha Fazla Kanıt Var” ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 417

11. İstanbul merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 27-03-2021 02:58:40

12. elif yılmaz Reply

İstanbul dan kimler var. “Kamuoyunda Şu Anda En Az 5 Eyaletteki Seçimleri Tersine Çevirmekten Daha Fazla Kanıt Var” . Selamlar sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 389

13. elif yılmaz Reply

Gümüşhane dan kimler var. “Kamuoyunda Şu Anda En Az 5 Eyaletteki Seçimleri Tersine Çevirmekten Daha Fazla Kanıt Var” . Slm siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , elif yılmaz – 346

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link