Popüler gönderiler ve olumlu oylanan yorumlar gerçek insanlar değil, sadece yıllar önce Asyalı bir kadının başkalarının hastalanmasını önlemek için uçakta maske taktığı ve kendilerini sağlıklı hissettiren bir yazının yorum bölümünde panzehir hikayesi okudum .. .Ohhh Kapa çeneni adamım, apaçık bir şekilde orijinal bir düşünce ya da gerçek bir hikaye değil, hasta edici erdem sinyalleri ile kamuoyunu sallamaya yönelik açık bir girişim.

Author

16 Comments

1. Merhaba herkese paylaşımın yeminle çok iyi, teşekkürler

2. Bitlis merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfan inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 28-01-2021 01:41:40

3. Hatay dan kimler var. Kamuoyunu etkilemek için mi ödendi? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden iyi, facebookta paylaştım , doruk – 198

4. Bu konu : ” Kamuoyunu etkilemek için mi ödendi? ” çok güzel. Slm paylaşım cidden iyi, saolun , ziya – 114

5. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, saolun

6. Bu konu : ” Kamuoyunu etkilemek için mi ödendi? ” çok güzel. Merhaba web sitesi vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 58

7. Niğde dan kimler var. Kamuoyunu etkilemek için mi ödendi? . Selam herkese siten cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , doruk – 451

8. Bilecik merkezden ben mehmet. Merhaba sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 18-02-2021 20:21:16

9. Yalova dan kimler var. Kamuoyunu etkilemek için mi ödendi? . selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , ziya – 276

10. elif yılmaz Reply

Denizli dan kimler var. Kamuoyunu etkilemek için mi ödendi? . merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 419

11. Kütahya dan kimler var. Kamuoyunu etkilemek için mi ödendi? . Selam herkese paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler , ziya – 153

12. Bu konu : ” Kamuoyunu etkilemek için mi ödendi? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanılmaz iyi, tebrikler , Aylin – 393

13. Merhaba bu web sitesi harbiden çok güzel, twitter da paylaştım

14. elif yılmaz Reply

Trabzon dan kimler var. Kamuoyunu etkilemek için mi ödendi? . Selam web siteniz vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , elif yılmaz – 350

15. Yalova dan kimler var. Kamuoyunu etkilemek için mi ödendi? . selamun aleyküm paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 123

16. Kırklareli dan kimler var. Kamuoyunu etkilemek için mi ödendi? . Slm bu web sitesi vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım , doruk – 107

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link