Öyleyse, 2 hafta boyunca, Hükümet tarafından işletilen Toplama Kampı, diğer adıyla Otellerdeki Karantinaya zorlandığınız şeyi doğrudan öğreneyim

> Yolcuların kalış bedelini ödemesi gerekir ve bu tutar 2.000 $ ‘a kadar çıkabilir.

Veya 3000 $ para cezası ile karşı karşıya. Başka bir deyişle, PARANIZ VARSA cezayı çekmek daha iyidir. Zavallıysan bok şansın dışında.

Bu bir Piramit Şeması. Ve Dolandırıcılığı daha da kötüleştirirdi. İşte tam da bu yüzden bunu yaptıklarına inanıyorum. Dolayısıyla “artış”. Çin Virüsü için negatif test ettiysem, neden beni Çin Virüsünün olumlu vakalarının olduğu bir yerde kalmaya zorluyorsunuz? Bu sadece gerizekalı. Ve esasen renkli pencerelere sahip MIB tarzı araçlara yerleştirilirsiniz. Gizli yerlere sürülür.

https://toronto.citynews.ca/2021/04/16/ford-restrictions-covid-ontario/

> Ontario Başsavcı Sylvia Jones, “İleriye doğru, polis, ikamet yerinde olmayan herhangi bir kişiden önce evde olmama amacını belirtmesini ve ev adresini vermesini isteme yetkisine sahip olacak” dedi.

Bu, Sıkıyönetim Yasasına benziyor ama fazladan adımlar var. Hareket Özgürlüğünü BU DERECEDE kısıtlamak bir İsyana neden olacaktır. Sınırdan atlayıp bir Silah almak için Amerika’ya gitmek zor değil.

Bir sonraki adımın İsrail’in Steroidlerle İlgili Yeşil Geçiş Aşı Pasaportları olduğunu hissediyorum. Suları test ediyorlar. Kanadalıların tam ölçekli isyanlardan önce ne tür saçmalıklara tahammül edeceğini görmek. Ve sonra Kanada Ordusu’nu içeri alacaklar ve acımasızca durduracaklar. Benim teorim Kanada’da İsrail’deki gibi geçiş kartınızı taramanızı gerektiren sadece tiyatrolar, havaalanları ve restoranlar değil, gerçek Eviniz. Aşılanmamış Arkadaşların ve Ailenin gelmesini önlemek. Gerçekten bir kast sistemi yaratmak. Bu aynı zamanda stigma oluşturur.

O aşı olmadın mı?

Gelmene izin yok.

O aşı olmadın mı?

Üzgünüm, sadece iğneyi alan insanlarla iş yapmama iznim var.

Naziler bile taktik olarak bu kadar zeki değildi. Naziler seni en korkunç şekilde öldürdükten sonra altını çaldılar. Kanada sizi bir Toplama Kampına zorluyor, onlara ödeme yapıyor ve daha sonra ölüyorsunuz. Süreçte diğer “istenmeyenleri” ortadan kaldırmak. Bu durumda, bu strateji ile hedefledikleri “aşılanmamış” insanlardır. Kanada, Nazilerin yaptığı gibi ellerini kanlı tutmayacak. Bağışıklık sistemi boktan insanları hedef alıyorlar. Bu strateji ile.

Author

110 Comments

1. Bu konu : ” Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 314

2. elif yılmaz Reply

Tekirdağ dan kimler var. Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 337

3. Selam herkese web siten valla hoşuma gitti, face de paylaştım

4. Bu konu : ” Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Hasan – 444

5. Bu konu : ” Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanki dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 267

6. İstanbul merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım 22-04-2021 18:56:40

7. Malatya merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok iyi, sağolun 23-04-2021 08:27:46

8. Bolu dan kimler var. Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür . Merhabalar sayfan vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 49

9. Karabük dan kimler var. Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür . selam arkadaşlar paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, saolun , Emine – 85

10. elif yılmaz Reply

Mrb web siten harbiden dikkatimi çekti, sağolun

11. Mrb paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım

12. Yozgat merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz çok iyi, teşekkürler 29-04-2021 09:23:34

13. Bu konu : ” Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 219

14. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

15. Bingöl merkezden ben ali. Slm paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, saolun 04-05-2021 14:06:54

16. Eskişehir dan kimler var. Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür . Slm web siten inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 191

17. Tokat merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle iyi, face de paylaştım 05-05-2021 20:43:46

18. Bursa dan kimler var. Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür . Selam web sitesi inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , Emine – 470

19. Bu konu : ” Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür ” çok güzel. Selamlar siteniz inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , – 218

20. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki çok iyi, tebrikler

21. Bu konu : ” Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür ” çok güzel. Slm siten süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 389

22. Ardahan dan kimler var. Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür . Merhabalar sayfan gerçekten hayran bıraktı, şukuladım , Emine – 478

23. Bu konu : ” Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 15

24. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden çok güzel, şukuladım

25. Şırnak merkezden ben Hasan. Merhabalar sayfan cidden dikkatimi çekti, şukuladım 10-05-2021 18:57:43

26. Bu konu : ” Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inan ki güzel, şukuladım , Emine – 262

27. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım

28. Ordu merkezden ben Emine. Selamlar web siten inan ki çok güzel, şukuladım 12-05-2021 08:08:39

29. Düzce merkezden ben ahmet. Mrb web siteniz süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım 12-05-2021 09:21:31

30. Bu konu : ” Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Hasan – 362

31. elif yılmaz Reply

Sakarya merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 12-05-2021 20:03:36

32. Tekirdağ dan kimler var. Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür . Merhaba web siten süper ötesi iyi, tebrikler , Hasan – 424

33. Bitlis dan kimler var. Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür . Slm paylaşım inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 230

34. Selamlar web siten ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım

35. Bu konu : ” Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inanki mükemmel, facebookta paylaştım , banu – 44

36. Selamın aleyküm sayfa cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler

37. Sinop dan kimler var. Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür . Slm web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , doruk – 39

38. selamun aleyküm sayfa inan ki hayran edici, tebrikler

39. Bu konu : ” Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür ” çok güzel. Selam herkese paylaşım harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , banu – 332

40. Niğde dan kimler var. Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür . Merhabalar paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 46

41. Mersin dan kimler var. Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür . selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , – 461

42. Selam sayfa harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım

43. Eskişehir dan kimler var. Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür . Mrb web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , gaye – 453

44. elif yılmaz Reply

Selam herkese web siten cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

45. Gürbüz Reply

Kayseri dan kimler var. Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür . Mrb sayfa cidden çok güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 253

46. Şırnak dan kimler var. Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür . Selamın aleyküm web sitesi inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 321

47. Bu konu : ” Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür ” çok güzel. Merhabalar web sitesi valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 43

48. Bu konu : ” Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım cidden çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 473

49. Merhabalar paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım

50. Merhabalar sayfanız valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım

51. Mrb paylaşımınız inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım

52. Bu konu : ” Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki dikkat çekici, face de paylaştım , Aylin – 49

53. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım

54. Gürbüz Reply

Yalova merkezden ben Gürbüz. Selam web siten inan ki çok güzel, tebrikler 25-05-2021 20:43:31

55. Mrb sayfan inanki hayran bıraktı, face de paylaştım

56. Merhaba siten ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım

57. Kahramanmaraş merkezden ben . selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım 26-05-2021 09:00:11

58. Bu konu : ” Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım , Aylin – 253

59. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşım valla dikkatimi çekti, saolun

60. Bu konu : ” Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür ” çok güzel. Merhabalar web siten gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 22

61. elif yılmaz Reply

Yalova dan kimler var. Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür . merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 461

62. Zonguldak merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 04-06-2021 19:46:02

63. Çanakkale dan kimler var. Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür . Merhaba herkese sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , memo – 477

64. Bursa merkezden ben emin. selamun aleyküm web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım 05-06-2021 17:28:37

65. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

66. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım

67. Hakkari dan kimler var. Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür . Merhaba web siten gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , gaye – 151

68. İstanbul dan kimler var. Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür . Mrb paylaşım ciddiyim hayran edici, teşekkürler , Hasan – 405

69. Gümüşhane merkezden ben memo. Mrb paylaşım cidden hayran edici, linkedinde paylaştım 08-06-2021 20:14:02

70. Çorum merkezden ben . merhaba arkadaşlar siteniz cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 08-06-2021 23:16:11

71. Bayburt merkezden ben gaye. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, tebrikler 09-06-2021 05:03:36

72. Malatya merkezden ben hatice. Slm siteniz yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 09-06-2021 17:57:28

73. Niğde merkezden ben banu. Mrb paylaşım cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 09-06-2021 19:47:03

74. Bu konu : ” Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi yeminle iyi, şukuladım , gaye – 448

75. Bayburt merkezden ben . Merhaba herkese sayfa vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 15-06-2021 08:36:46

76. Selam herkese paylaşımın yeminle mükemmel, facebookta paylaştım

77. Selamlar web sitesi vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım

78. Afyon dan kimler var. Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür . Selam sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ziya – 289

79. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar web siten cidden dikkatimi çekti, şukuladım

80. Siirt dan kimler var. Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür . Merhabalar siteniz harbiden dikkat çekici, tebrikler , – 147

81. Bu konu : ” Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür ” çok güzel. Selamlar sayfanız yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , – 281

82. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

83. Osmaniye merkezden ben banu. Mrb paylaşımın valla hayran edici, twitter da paylaştım 26-06-2021 14:08:49

84. Mardin dan kimler var. Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür . selamun aleyküm paylaşım yeminle çok iyi, sağolun , emin – 352

85. Merhaba herkese paylaşım inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

86. Düzce dan kimler var. Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür . Merhaba herkese sayfan cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 33

87. Bu konu : ” Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür ” çok güzel. Mrb paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler , ziya – 237

88. Bu konu : ” Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz cidden mükemmel, sağolun , memo – 280

89. Kütahya merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siten inan ki çok iyi, şukuladım 03-07-2021 19:16:35

90. Erzurum dan kimler var. Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür . selamun aleyküm sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , Aylin – 29

91. elif yılmaz Reply

Bursa merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siten vallaha mükemmel, teraziye tıkladım 04-07-2021 19:21:49

92. Bu konu : ” Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür ” çok güzel. Merhaba web siten inanki hoşuma gitti, tebrikler , – 500

93. Diyarbakır merkezden ben hatice. Merhabalar paylaşımınız vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 12-07-2021 12:33:50

94. Kırklareli merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 13-07-2021 16:47:55

95. Erzincan dan kimler var. Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür . Selamlar siten valla dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 423

96. Bingöl merkezden ben ali. Slm sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 16-07-2021 08:05:57

97. Rize merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siteniz valla çok güzel, teraziye tıkladım 16-07-2021 14:46:55

98. Hakkari merkezden ben mehmet. Slm sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 20-07-2021 11:53:06

99. Muğla dan kimler var. Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür . Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun , gaye – 240

100. Bu konu : ” Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür ” çok güzel. Mrb bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , mehmet – 349

101. Balıkesir dan kimler var. Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür . selamun aleyküm siteniz valla mükemmel, twitter da paylaştım , memo – 170

102. Bu konu : ” Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür ” çok güzel. Mrb web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 471

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link