Öyleyse, 2 hafta boyunca, Hükümet tarafından işletilen Toplama Kampı, diğer adıyla Otellerdeki Karantinaya zorlandığınız şeyi doğrudan öğreneyim

> Yolcuların kalış bedelini ödemesi gerekir ve bu tutar 2.000 $ ‘a kadar çıkabilir.

Veya 3000 $ para cezası ile karşı karşıya. Başka bir deyişle, PARANIZ VARSA cezayı çekmek daha iyidir. Zavallıysan bok şansın dışında.

Bu bir Piramit Şeması. Ve Dolandırıcılığı daha da kötüleştirirdi. İşte tam da bu yüzden bunu yaptıklarına inanıyorum. Dolayısıyla “artış”. Çin Virüsü için negatif test ettiysem, neden beni Çin Virüsünün olumlu vakalarının olduğu bir yerde kalmaya zorluyorsunuz? Bu sadece gerizekalı. Ve esasen renkli pencerelere sahip MIB tarzı araçlara yerleştirilirsiniz. Gizli yerlere sürülür.

https://toronto.citynews.ca/2021/04/16/ford-restrictions-covid-ontario/

> Ontario Başsavcı Sylvia Jones, “İleriye doğru, polis, ikamet yerinde olmayan herhangi bir kişiden önce evde olmama amacını belirtmesini ve ev adresini vermesini isteme yetkisine sahip olacak” dedi.

Bu, Sıkıyönetim Yasasına benziyor ama fazladan adımlar var. Hareket Özgürlüğünü BU DERECEDE kısıtlamak bir İsyana neden olacaktır. Sınırdan atlayıp bir Silah almak için Amerika’ya gitmek zor değil.

Bir sonraki adımın İsrail’in Steroidlerle İlgili Yeşil Geçiş Aşı Pasaportları olduğunu hissediyorum. Suları test ediyorlar. Kanadalıların tam ölçekli isyanlardan önce ne tür saçmalıklara tahammül edeceğini görmek. Ve sonra Kanada Ordusu’nu içeri alacaklar ve acımasızca durduracaklar. Benim teorim Kanada’da İsrail’deki gibi geçiş kartınızı taramanızı gerektiren sadece tiyatrolar, havaalanları ve restoranlar değil, gerçek Eviniz. Aşılanmamış Arkadaşların ve Ailenin gelmesini önlemek. Gerçekten bir kast sistemi yaratmak. Bu aynı zamanda stigma oluşturur.

O aşı olmadın mı?

Gelmene izin yok.

O aşı olmadın mı?

Üzgünüm, sadece iğneyi alan insanlarla iş yapmama iznim var.

Naziler bile taktik olarak bu kadar zeki değildi. Naziler seni en korkunç şekilde öldürdükten sonra altını çaldılar. Kanada sizi bir Toplama Kampına zorluyor, onlara ödeme yapıyor ve daha sonra ölüyorsunuz. Süreçte diğer “istenmeyenleri” ortadan kaldırmak. Bu durumda, bu strateji ile hedefledikleri “aşılanmamış” insanlardır. Kanada, Nazilerin yaptığı gibi ellerini kanlı tutmayacak. Bağışıklık sistemi boktan insanları hedef alıyorlar. Bu strateji ile.

Author

43 Comments

1. Bu konu : ” Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 314

2. elif yılmaz Reply

Tekirdağ dan kimler var. Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 337

3. Selam herkese web siten valla hoşuma gitti, face de paylaştım

4. Bu konu : ” Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Hasan – 444

5. Bu konu : ” Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanki dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 267

6. İstanbul merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım 22-04-2021 18:56:40

7. Malatya merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok iyi, sağolun 23-04-2021 08:27:46

8. Bolu dan kimler var. Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür . Merhabalar sayfan vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 49

9. Karabük dan kimler var. Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür . selam arkadaşlar paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, saolun , Emine – 85

10. Mrb paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım

11. Yozgat merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz çok iyi, teşekkürler 29-04-2021 09:23:34

12. Bu konu : ” Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 219

13. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

14. Bingöl merkezden ben ali. Slm paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, saolun 04-05-2021 14:06:54

15. Eskişehir dan kimler var. Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür . Slm web siten inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 191

16. Tokat merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle iyi, face de paylaştım 05-05-2021 20:43:46

17. Bursa dan kimler var. Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür . Selam web sitesi inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , Emine – 470

18. Bu konu : ” Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür ” çok güzel. Selamlar siteniz inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , – 218

19. Bu konu : ” Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür ” çok güzel. Slm siten süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 389

20. Ardahan dan kimler var. Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür . Merhabalar sayfan gerçekten hayran bıraktı, şukuladım , Emine – 478

21. Bu konu : ” Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 15

22. Şırnak merkezden ben Hasan. Merhabalar sayfan cidden dikkatimi çekti, şukuladım 10-05-2021 18:57:43

23. Bu konu : ” Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inan ki güzel, şukuladım , Emine – 262

24. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım

25. Ordu merkezden ben Emine. Selamlar web siten inan ki çok güzel, şukuladım 12-05-2021 08:08:39

26. Düzce merkezden ben ahmet. Mrb web siteniz süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım 12-05-2021 09:21:31

27. Bu konu : ” Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Hasan – 362

28. elif yılmaz Reply

Sakarya merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 12-05-2021 20:03:36

29. Tekirdağ dan kimler var. Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür . Merhaba web siten süper ötesi iyi, tebrikler , Hasan – 424

30. Bitlis dan kimler var. Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür . Slm paylaşım inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 230

31. Selamlar web siten ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım

32. Bu konu : ” Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inanki mükemmel, facebookta paylaştım , banu – 44

33. Selamın aleyküm sayfa cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler

34. Sinop dan kimler var. Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür . Slm web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , doruk – 39

35. Bu konu : ” Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür ” çok güzel. Selam herkese paylaşım harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , banu – 332

36. Niğde dan kimler var. Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür . Merhabalar paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 46

37. Mersin dan kimler var. Kanada, Batı için NWO Ana Üssüdür . selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , – 461

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link