Benim kanıtım, başbakanları Justin Trudeau’nun şu anda bir tema parkı işleten başarısız bir aktör olacak kadar çekici olduğudur. Paraları tuhaf renkler ve görünüşe göre LGBTQ + topluluğunu destekliyorlar. Ancak ülkeler LGBTQ + tema parklarını destekleyip desteklemediklerini umursamıyor çünkü desteklemezlerse iptal edilecekler. Ayrıca siyah ışıkların altındaki Kanada pasaportu Walt Disney World’deki bir kaleye benziyor. Ve Walt Disney World bir tema parkında. Ayrıca siyah ışık altında havai fişekler, gece tema parklarında ise havai fişek gösterileri yapılmaktadır.

Bu komployu TikTok kullanıcısı daraweinstein’dan duydum, yani evet

Author

27 Comments

1. Bu konu : ” Kanada bir ülke değil; bu bir tema parkı ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız cidden çok iyi, tebrikler , ali – 107

2. Bu konu : ” Kanada bir ülke değil; bu bir tema parkı ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 276

3. Bayburt merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siten harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler 14-02-2021 05:34:54

4. Bingöl merkezden ben . merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz mükemmel, teşekkürler 15-02-2021 12:53:35

5. Osmaniye dan kimler var. Kanada bir ülke değil; bu bir tema parkı . selamun aleyküm bu web sitesi inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , memo – 163

6. Bu konu : ” Kanada bir ülke değil; bu bir tema parkı ” çok güzel. Selam web siten vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , ziya – 458

7. Bu konu : ” Kanada bir ülke değil; bu bir tema parkı ” çok güzel. Slm siten inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım , banu – 13

8. Kayseri dan kimler var. Kanada bir ülke değil; bu bir tema parkı . Merhaba sayfan inan ki güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 245

9. Slm sayfanız vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım

10. Denizli dan kimler var. Kanada bir ülke değil; bu bir tema parkı . Mrb siteniz yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 301

11. Merhaba paylaşım vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım

12. Bu konu : ” Kanada bir ülke değil; bu bir tema parkı ” çok güzel. Selam web siteniz süper ötesi çok iyi, saolun , Emine – 125

13. Kayseri merkezden ben Hasan. Selamlar paylaşımın vallaha güzel, saolun 26-02-2021 19:14:23

14. Gümüşhane merkezden ben memo. selamun aleyküm web sitesi valla hayran edici, teraziye tıkladım 27-02-2021 02:07:17

15. Isparta merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 27-02-2021 10:34:43

16. Bu konu : ” Kanada bir ülke değil; bu bir tema parkı ” çok güzel. Selam sayfan inanılmaz iyi, şukuladım , – 20

17. Bu konu : ” Kanada bir ülke değil; bu bir tema parkı ” çok güzel. Selamlar sayfa gerçekten iyi, saolun , gaye – 392

18. Bu konu : ” Kanada bir ülke değil; bu bir tema parkı ” çok güzel. Selam web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 47

19. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım 01-03-2021 11:15:56

20. Bu konu : ” Kanada bir ülke değil; bu bir tema parkı ” çok güzel. Selamlar sayfa yeminle mükemmel, teşekkürler , mehmet – 1

21. Van merkezden ben Aylin. Slm sayfa vallaha billaha güzel, şukuladım 01-03-2021 19:54:57

22. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım

23. Muş merkezden ben Aylin. Merhaba sayfa inanki hayran edici, şukuladım 05-03-2021 02:43:52

24. Selam web sitesi vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link